Czy Joe Biden zrobił lifting twarzy? "On ma już 81 lat i widać ten wiek"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego świecie show-biznesu
Co nowego świecie show-biznesu
Gwiazdy Dobroczynności
Gwiazdy Dobroczynności
Maja Ostaszewska - Gwiazda Dobroczynności
Maja Ostaszewska - Gwiazda Dobroczynności
Gala „Gwiazdy dobroczynności 2022”
Gala „Gwiazdy dobroczynności 2022”
Bal Gwiazd Dobroczynności 2021
Bal Gwiazd Dobroczynności 2021
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Mateusz Damięcki „Gwiazdą Dobroczynności” za inspirowanie do pomagania
Z medialnych doniesień wynika, że Joe Biden miał poddać się liftingowi twarzy. - Widać, że wygląda nieco młodziej. Mówi się, że wykonał więcej zabiegów niż niejedna aktorka Hollywood - powiedziała Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz. Co jeszcze wydarzyło się w show-biznesie?

Joe Biden "przeszedł lifting twarzy"

Według chirurgów medycyny estetycznej, prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden dokonał liftingu twarzy, który może być wart nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów. - Widać, że wygląda młodziej. Mówi się, że wykonał więcej zabiegów niż niejedna aktorka Hollywood - wyjaśniła Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz.

- O tym zdecydowała ponoć cała narada jego menagmentu. On ma już 81 lat i widać ten wiek (...). Znalazł na to sposób, być może mu to pomoże - dodała.

Co jeszcze się wydarzyło w show-biznesie?

Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz opowiedziała nam także o Iwonie Bielskiej, której życie miała uratować Magdalena Boczarska. - Pani Iwona kiedyś była bardzo blada w teatrze i bolał ją brzuch. To zauważyła Magda Boczarska i powiedziała "coś z tobą nie tak, jedziemy do szpitala". Kiedy dojechały, miała już rozlany woreczek żółciowy i była potrzebna natychmiastowa operacja - zdradziła Ola.

Poważne problemy zdrowotne spotkały także dziennikarkę Joannę Kryńską. - Asia ostatnio wyznała, że przeszła operację guza mózgu, który znajdował się zaledwie pół milimetra od aparatu mowy (...). Wszystko zaczęło się od tego, że miała charakterystyczny ból w skroni i zapominała. 8 marca poszła na badania, okazało się, że ma guza i już jest po operacji - powiedziała Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz.

Z kolei ogromny powód do radości ma Kamila Kalińczak. - Kamila się zaręczyła - podkreśliła Ola. Świadkiem zdarzenia był nasz prowadzący Damian Michałowski, który zdradził kulisy tego wyjątkowego momentu. - To było bardzo prywatne wydarzenie. Mogę zdradzić, że wszystko wydarzyło się w Amsterdamie na drewnianej łódce. To było zupełnie niespodziewane i trochę spodziewane (...). Wszyscy się popłakaliśmy - zdradził Damian.

Nie zabrakło także newsów zagranicznych. - Córka Bena Afflecka dokonała coming outu. Na jednej z uroczystości wyszła na mównicę i przedstawiła się jako Fin Affleck (...). Media amerykańskie już od wielu miesięcy spekulowały, że cały czas szuka swojej tożsamości. Ona określiła się jako osoba niebinarna - wyjaśniła dziennikarka.

DD_20240412_SB_2_REP

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości