księżna Kate

  Doradcy royalsów wyrazili się jasno.

  Dlaczego? - To wydaje się niewłaściwe - ocenił.

  W sobotę, 10 września 2022 roku wieczorem bracia wyszli razem na błonia zamku Windsor. Czy to znak, że na pojednanie jest jeszcze szansa?

  Jak wygląda kolejka do brytyjskiego tronu?

  Ich ikoniczny styl niezmiennie budzi podziw kobiet z całego świata. Przedstawicielki królewskich i książęcych rodów doskonale wiedzą, jak przykuć uwagę otoczenia wyszukanym strojem czy eleganckimi akcesoriami, a w dodatku nigdy nie popełniają modowych faux pas. W czym tkwi sekret ich nienagannych stylizacji? Jakie triki stosują współczesne arystokratki, by uniknąć wpadek związanych z garderobą?

  Dzieci księcia Williama i księżnej Kate, książeta George i Louis oraz księżniczka Charlotte od września rozpoczną naukę w nowej szkole. Zmiana placówki wiąże się z przeprowadzką z Pałacu Kensington do nowego domu w posiadłości królowej Elżbiety II, Windsor.

  Książę Harry przyjechał do Wielkiej Brytanii na obchody platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Zainteresowanie mediów przykuł fakt, że tym razem zabrał ze sobą żonę i dzieci. Zobaczcie, jak prezentowała się Meghan na jej pierwszym od dwóch lat wydarzeniu w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

  Książę William i księżna Kate są razem już od wielu lat. Choć teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo, to początek ich związku obfitował w wiele kryzysów. Jaką drogę pokonała ich miłość? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Senkara.

  W tym roku małżonka księcia Williama również nie zawiodła swoim modowym wyborem.

  Suknie ślubne gwiazd zapierają dech w piersiach i stanowią inspirację dla przyszłych panien młodych. Które zapisały się w historii i były szeroko komentowane? O szczegółach opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Księżna Kate od lat żyje na świeczniku i cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów, a jej stylizacje są powszechnie komentowane na całym świecie. Wiele kobiet naśladuje jej styl i wybiera podobne elementy garderoby. Z jakiego powodu? Tajniki jej garderoby opisała redaktorka mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  9 stycznia księżna Kate obchodzi urodziny. Z okazji ukończenia 40. lat Pałac Kensington opublikował trzy nowe portrety wykonane przez modowego fotografa, Paolo Roversi. Co się z nimi stanie?

  Podczas tegorocznych świąt księżna Kate zaskoczyła Brytyjczyków. W czasie bożonarodzeniowego koncertu wystąpiła w duecie z Tomem Walkerem. Utwór "For Those Who Can't Be Here" poruszył serca telewidzów.

  Dzień Dobry TVN podczas swojej świątecznej trasy dotarło do Rybnika. To właśnie tam, na rynku, na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Piotr Wojtasik rozmawiał z rzemieślniczkami, które specjalizują się w wytwarzaniu śląskiej biżuterii.

  Wizerunek Kate Middleton został wykorzystany w kampanii przeciwko przemocy domowej. Graficy nałożyli na jej twarz krwawe rany i siniaki. Plakat opatrzyli podpisem: "Zgłosiła go. Nikt jej nie uwierzył...". Problem w tym, że ani księżna, ani rodzina królewska nie zostali zapytani o zgodę. Wszystko odbyło się bez ich wiedzy. 

  Earthshot Prize to nagroda zainicjowana przez księcia Williama oraz Davida Attenborougha. Przyznawana jest osobom i organizacjom działającym na rzecz ratowania Ziemi. W tym roku po raz pierwszy odbyła się gala, na której rozdano te wyróżnienia. Dla Dzień Dobry TVN zrelacjonowała ją Anna Senkara.

  W niedzielę 17 października Kate i William pojawili się w londyńskim Pałacu Aleksandry na gali rozdania nagród Earthshot. To właśnie na tym wydarzeniu co roku wyróżnia się pięciu laureatów, którzy za projekty na rzecz ochrony środowiska otrzymują po milionie funtów od Royal Foundation. Zaproszeni goście musieli dostosować się do wyjątkowego dress code'u. 

  Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

  Księżna Kate stworzyła fundację, która będzie pomagać dzieciom. To bardzo ważny projekt dla żony księcia Williama, bo pracowała nad nim przez 10 lat. Jej celem jest opieka nad maluchami do 5. roku życia. Dlaczego? Bo to doświadczenia ze wczesnego dzieciństwa rzutują na całe nasze życie.

  Księżna Kate i książę William obchodzą już 10. rocznicę ślubu. Z tego powodu para opublikowała w mediach społecznościowych pamiątkową fotografię. Fanki momentalnie zwróciły uwagę na kreację księżnej Cambridge. Wiemy, gdzie i za ile ją kupiła.

  Urodziny syna Williama i Kate świętowane są w tym roku w cieniu żałoby po księciu Filipie, który zmarł dwa tygodnie temu. Królewska tradycja została jednak podtrzymana. Opublikowano właśnie nowe zdjęcie najmłodszego potomka syna brytyjskiego następcy tronu. Jak przez lata zmieniał się książę Louis?

  Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II przez ponad 73 lata, zmarł w piątek na zamku w Windsorze. Odszedł na dwa miesiące przed setnymi urodzinami. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższą sobotę. Rodzina królewska upamiętniła monarchę serią wyjątkowych fotografii.

  Sto zdjęć, emocje i chwile, które przejdą do historii. Księżna Kate szykuje się do literackiego debiutu. Już niedługo premiera książki "Hold Still". O czym będzie opowiadać?

  Księżna Diana zginęła 24 lata temu w wypadku samochodowym. Co roku w Dzień Matki wnuki Lady Di przygotowują dla niej okolicznościowe laurki. Rysunki dzieci są bardzo rozczulające.

  Po raz pierwszy od emisji głośnego wywiadu księcia Harry’ego i Meghan Markle, książę William i księżna Kate pojawili się publicznie. Następca brytyjskiego tronu został zapytany, czy rozmawiał już z bratem.

  Książna Kate skończyła właśnie 39 lat. Z okazji urodzin Pałac Kensington tradycyjnie opublikował okolicznościową fotografię. Jednak w tym roku zdjęcie solenizantki zdecydowanie różni się o tych wcześniejszych.

  Księżna Kate od lat uchodzi za ikonę stylu, wyznaczając coraz to nowsze trendy. Pisma modowe każdorazowo opisują jej stylizacje, kiedy tylko pojawia się na uroczystych spotkaniach. Teraz docenił ją sam "Vogue", mianując kreację księżnej Cambridge suknią dekady.

  Na instagramowym profilu Marcina Prokopa pojawiło się zdjęcie, na którym prowadzący Dzień Dobry TVN pozuje z Kubą Wojewódzkim. Przy jakiej okazji zostało zrobione? Jakie relacje łączą Marcina i Kubę? Co jeszcze działo się w social mediach w mijającym tygodniu? Sprawdziła to nasza dziennikarka Barbara Pasek. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego - zdaniem internautów - księżna Kate i książę William chcieli począć nowego potomka właśnie w Polsce ;)

  Podczas pobytu w Polsce księżna Kate i książę William spotkali się z młodymi przedsiębiorcami. Jak przebiegało spotkanie? Kogo książęca para wyróżniła? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry Wakacje: Zuzannę Sielicką, Pawła Potakowskiego i Damiana Traczyka. Czy przed spotkaniem otrzymali wskazówki, jak mają się zachowywać w stosunku do brytyjskich gości?

  Księżna Kate i książę William przylatują do Polski. Z tej okazji w Dzień Dobry Wakacje postanowiliśmy przypomnieć historię ich miłości. Czy potwierdziły się ostatnie plotki o kryzysie w ich związku? Czy Kate i William przylecą do Polski z dziećmi? Gdzie będzie można ich spotkać w Warszawie i Gdańsku? O książęcej parze rozmawialiśmy się z naszą dziennikarką Barbarą Pasek.