księżna Kate

  księżna Kate

  Księżna Kate stworzyła fundację, która będzie pomagać dzieciom. To bardzo ważny projekt dla żony księcia Williama, bo pracowała nad nim przez 10 lat. Jej celem jest opieka nad maluchami do 5. roku życia. Dlaczego? Bo to doświadczenia ze wczesnego dzieciństwa rzutują na całe nasze życie.

  Na instagramowym profilu Marcina Prokopa pojawiło się zdjęcie, na którym prowadzący Dzień Dobry TVN pozuje z Kubą Wojewódzkim. Przy jakiej okazji zostało zrobione? Jakie relacje łączą Marcina i Kubę? Co jeszcze działo się w social mediach w mijającym tygodniu? Sprawdziła to nasza dziennikarka Barbara Pasek. Dowiedzieliśmy się również, dlaczego - zdaniem internautów - księżna Kate i książę William chcieli począć nowego potomka właśnie w Polsce ;)

  Podczas pobytu w Polsce księżna Kate i książę William spotkali się z młodymi przedsiębiorcami. Jak przebiegało spotkanie? Kogo książęca para wyróżniła? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry Wakacje: Zuzannę Sielicką, Pawła Potakowskiego i Damiana Traczyka. Czy przed spotkaniem otrzymali wskazówki, jak mają się zachowywać w stosunku do brytyjskich gości?

  Księżna Kate i książę William przylatują do Polski. Z tej okazji w Dzień Dobry Wakacje postanowiliśmy przypomnieć historię ich miłości. Czy potwierdziły się ostatnie plotki o kryzysie w ich związku? Czy Kate i William przylecą do Polski z dziećmi? Gdzie będzie można ich spotkać w Warszawie i Gdańsku? O książęcej parze rozmawialiśmy się z naszą dziennikarką Barbarą Pasek.

  Barry Colenso robi desery od 30 lat. Jest cukiernikiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Ile dni przygotowywał tort ślubny dla Kate i Williama? Co najdziwniejszego zrobił z czekolady? Na spotkanie z cukiernikiem zapraszamy w niedzielę do Dzień Dobry Wakacje.

  Już niedługo książęca para: Kate i William przyjadą do Polski. Internet obiegła informacja, że z księżną spotka się aktorka Małgorzata Kożuchowska. Ile jest w tym prawdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Trudno uwierzyć, że to już trzy lata minęły odkąd księżna Kate i książę William powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Dziennikarka Ewa Wojciechowska powiedziała nam, jak para książęca spędziła tę rocznicę ślubu i co Kate dostała w prezencie od męża. Sprawdźcie, kto z rodziny królewskiej jest ulubieńcem Doroty Wellman.

  W tym tygodniu nie tylko księżna Kate wydała na świat potomka. Nie mniej królewskie są dzieci mam, które, w tym samym czasie, co księżna Cambridge, powiły swoje pociechy! Wysyłacie do nas przez wiadomości przez facebooka (https://www.facebook.com/DzienDobryTVN) zdjęcia Waszych dzieci, które urodziły się w tym tygodniu, co mały następca brytyjskiego tronu! Wybrane zdjęcia Waszych Małych Książąt i Małych Księżniczek pokażemy na antenie w niedzielę w Dzień Dobry Wakacje oraz na naszej stronie internetowej i na profilu na facebooku.