Książę Harry podjął poważną decyzję. Rodzina królewska nie będzie zadowolona

Książę Harry poczynił kolejny krok, który oddala go od rodziny królewskiej
Źródło: Dzień Dobry TVN
Książę Harry zmienił jego życie
Książę Harry zmienił jego życie
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Jeszcze kilka dni temu media sugerowały, że król Karol III pragnie zbliżyć się do swoich wnucząt, Archiego i Lilibet, a tym samym - naprawić relację z młodszym synem. Książę Harry poczynił jednak kolejny krok, który przeczy zacieśnianiu więzi z rodzimym krajem. Zachowanie męża Meghan Markle oceniła ekspertka ds. relacji.

Książę Harry zaktualizował dane w dokumentach

Każda aktywność księcia Harry'ego jest obserwowana przez opinię publiczną i analizowana w mediach. Fani royalsów chcą wiedzieć, czy istnieje szansa na to, by młodszy syn króla Karola III powrócił do Wielkiej Brytanii i żył w zgodzie z pozostałymi członkami rodziny. Okazuje się, że na ten moment mąż Meghan Markle nie rozważa takiego scenariusza.

Książę Sussex oficjalnie zmienił swój formalny status rezydenta z Wielkiej Brytanii na USA, co zostało zauważone w dokumentach założonej przez niego w 2019 roku globalnej koalicji Travalyst zrzeszającej największe nazwiska i firmy z branży podróżniczej oraz technologicznej. Kiedy kilka lat temu rozpoczynano realizację projektu zrównoważonych podróży, w rubryce "miejsce zamieszkania" księcia pierwotnie widniało Companies House w Wielkiej Brytanii. W nowym zgłoszeniu wskazano, że "krajem/stanem, w którym zwykle zamieszkuje", są już Stany Zjednoczone. Oznacza to, że wnuk zmarłej królowej Elżbiety II nie planuje na razie powrotu w rodzime strony, a wręcz przeciwnie - zadomawia się na dobre w Ameryce.

Specjalistka ocenia zachowanie księcia Harry'ego

Ekspertka ds. relacji Louella Alderson skomentowała na łamach mirror.co.uk działanie młodszego syna króla Karola III. - Decyzja księcia Harry'ego o oficjalnym uznaniu Stanów Zjednoczonych za swój nowy kraj zamieszkania wydaje się znaczącym krokiem w kierunku jego dystansu do rodziny królewskiej i brytyjskich korzeni. Choć Harry mieszka w USA od czterech lat, uznając to państwo oficjalnie za swoją nową rezydencję, w subtelny, ale jednocześnie pewny sposób ustala granice i tworzy nową tożsamość, niezależną od książęcych obowiązków - zauważa specjalistka.

Relacje Harry'ego z rodziną są już napięte, a ten krok stanowi dla royalsów sygnał, że książę nie planuje w najbliższym czasie powrotu do Wielkiej Brytanii, jeśli w ogóle. Relacje z rodziną nie wydają się być dla niego priorytetem
- ocenia Alderson.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Perry Knotts/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości