Wielka Brytania

  Wielka Brytania

  - Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, u której w niedzielę zdiagnozowano COVID-19, wciąż doświadcza łagodnych objawów choroby - poinformował we wtorek Pałac Buckingham. Jaki jest stan zdrowia królowej? Co powiedział rzecznik?

  Nie ma chyba osoby, która przynajmniej raz w życiu nie próbowała zrzucić zbędnych kilogramów. Często jednak zdarza się, że zamiast tkanki tłuszczowej tracimy głównie czas - na 22 tys. badanych, po upływie 12 miesięcy wszyscy wrócili do dawnych nawyków żywieniowych. Teraz los walczących z wagą może się odmienić. A to wszystko za sprawą jednego ukłucia.

  Ostatni rok upłynął nam pod znakiem walki z koronawirusem. Na całym świecie medycy dokładali wszelkich starań, by ratować ludzkie życie. O sytuacji w Wielkiej Brytanii opowiedziała nam Anna Senkara.

  Postać księżnej Diany od lat fascynuje filmowców. Już za chwilę na ekrany kin wchodzi kolejny obraz opowiadający o Królowej Ludzkich Serc. Film "Spencer" opowiada o jednym weekendzie z życia księżnej, kiedy ta postanawia opuścić księcia Karola. W roli głównej wystąpiła Kristen Stewart.

  Od 1 października obowiązują nowe zasady wjazdu obywateli Unii Europejskiej do Wielkiej Brytanii. Zmiana dotyczy także Polaków. Od teraz granicę można przekroczyć wyłącznie z paszportem, a nie jak wcześniej tylko z dowodem osobistym.