Król Karol pogodzi się z księciem Harrym? "Desperacko pragnie zobaczyć Archiego i Lilibet"

Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Król Karol chce wyciągnąć rękę na zgodę do księcia Harry'ego i Meghan Markle? Zagraniczne media donoszą, że chorujący na nowotwór monarcha zapragnął poprawić rodzinne relacje i stworzyć bliższą więź z dziećmi młodszego syna - Archim i Lilibet.

Król Karol tęskni za wnukami?

Już od czterech lat książę Harry i Meghan Markle układają sobie życie w Stanach Zjednoczonych. Para opuściła Wielką Brytanię ze względu na napięte relacje między Harrym a jego ojcem, królem Karolem III. Niestety, ich kłótnie przyczyniły się także do ograniczenia kontaktów króla i jego wnucząt - Archiego i Lilibet. Karol widział 5-letniego syna Harry'ego kilka razy, a córkę tylko raz.

Kiedy w lutym u monarchy zdiagnozowano raka, książę Sussex przeleciał ponad 8 tys. kilometrów ze swojego domu w Kalifornii, aby spotkać się z chorującym ojcem. W podróż wybrał się jednak sam a spotkanie trwało zaledwie 40 minut.

Rodzinne wakacje w Balmoral

Jak podaje Page Six, zmagający się z chorobą nowotworową król, doszedł do wniosku, że chciałby częściej widywać dzieci młodszego syna. - Widzę, jak Charles desperacko pragnie zobaczyć się z wnukami i wyciąga tę gałązkę oliwną przed Meghan i Harry'ego. Może zdecydować, że życie jest po prostu za krótkie - donosi portalowi osoba z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej.

Zagraniczne media podają, że król Karol III planuje zaprosić Meghan i Harry'ego, oczywiście wraz z wnukami, na wspólne wakacje, do ukochanej rezydencji rodziny królewskiej. - Balmoral to naprawdę idealne, spokojne miejsce na ponowne spotkanie. Jeśli wyda zaproszenie, to Harry i Meghan z pewnością powinni zgodzić się na wizytę - dodaje źródło PageSix.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: PageSix.com

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Chris Jackson / Staff

podziel się:

Pozostałe wiadomości