Księżna Kate przekazała poruszający list. "Będę za to wdzięczna do końca życia"

Kate Middleton napisała list do poddanych
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Wiadomość o tym, że księżna Kate ma nowotwór i przechodzi chemioterapię wstrząsnęła całym światem. Od połowy marca nie cichną więc spekulacje na temat stanu zdrowia zdrowia żony następcy brytyjskiego tronu. W sieci pojawił się list, który przekazała swoim poddanym.

Księżna Kate napisała list do Brytyjczyków

W marcu światowe media obiegła wieść o stanie zdrowia Kate Middleton. Księżna w wyemitowanym przez stację BBC oświadczeniu wyjawiła, iż zdiagnozowano u niej nowotwór. Nie podano jednak, jaki typ raka wykryto w jej organizmie. Kate poddała się chemioterapii zapobiegawczej i przyznała, że z optymizmem patrzy w przyszłość.

Zaniepokojeni poddani masowo wysyłali do Pałacu Kensington listy z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Rodzina królewska postanowiła przesłać podziękowania do zatroskanych Brytyjczyków. Jedna z wielbicielek rodziny królewskiej ujawniła, że krótko po świętach wielkanocnych otrzymała oficjalny list z pałacu.

- W styczniu, gdy otrzymaliśmy informację, że nasza cudowna księżna Walii przeszła operację, wysłałam wraz z moją rodziną do niej kartkę ze szczerymi życzeniami rychłego powrotu do zdrowia. Dziś otrzymałam tę piękną wiadomość z podziękowaniami i będę za to wdzięczna do końca życia - napisała w mediach społecznościowych Allex Marie Holl.

Pałac Kensington przesłał pismo z oficjalnymi podziękowaniami.

- Dziękujemy za miłe życzenia dla Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Walii. Twój gest został bardzo doceniony - można przeczytać w piśmie od rodziny królewskiej.

Księżna Kate - historia choroby

W styczniu 2024 roku księżna Kate trafiła do szpitala. Z początku rodzina królewska powstrzymywała się od komentowania stanu zdrowia żony przyszłego króla, wiadomo było jedynie, iż 42-latka przeszła zaplanowaną w londyńskiej klinice operację jamy brzusznej. Miała powrócić do królewskich obowiązków dopiero po Wielkanocy, co zrodziło wiele plotek i internetowych teorii spiskowych na temat jej faktycznego stanu zdrowia.

W piątek, 22 marca stacja BBC wyemitowała oświadczenie, w którym księżna osobiście przekazała informacje na temat choroby nowotworowej, przez którą przechodzi. Kate przeszła chemioterapię i zapewniła, iż obecnie czuje się już lepiej.

- W styczniu przeszłam operację i wówczas mój stan nie był związany z nowotworem. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak testy przeprowadzone po zabiegu wykazały obecność raka. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił, abym zapobiegawczo poddała się chemioterapii. Obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - przekazała żona następcy tronu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: Portal X

Źródło zdjęcia głównego: Karwai Tang / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?