kate middleton

  kate middleton

  Księżna odpowiedziała symboliczną kreacją.

  Charlotte coraz bardziej przypomina mamę.

  Wizerunek Kate Middleton został wykorzystany w kampanii przeciwko przemocy domowej. Graficy nałożyli na jej twarz krwawe rany i siniaki. Plakat opatrzyli podpisem: "Zgłosiła go. Nikt jej nie uwierzył...". Problem w tym, że ani księżna, ani rodzina królewska nie zostali zapytani o zgodę. Wszystko odbyło się bez ich wiedzy. 

  James Middleton i jego wybranka Alizee Thevenet zdecydowali się rozpocząć nowy rozdział w życiu, w końcu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Młodszy brat księżnej Kate ogłosił nowinę o ślubie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Na oficjalnym profilu księcia i księżnej Cambridge pojawił się nowy portret ich najstarszego syna. Książę George, syn Kate Middleton i księcia Williama, 22 lipca br. świętuje 8. urodziny. Dla chłopca oznacza to, że już publicznie może nosić długie spodnie.

  Anglia przegrała w finale Euro 2020 z Włochami. Mecz o wszystko na Wembley na żywo oglądali m.in. Tom Cruise, David Beckham oraz książę William, księżna Kate i ich najstarszy syn, George, który stał się gwiazdorem Internetu. Jego zdjęcie zrobione po zakończeniu meczu chwyta za serce.

  Zagraniczna prasa donosiła przez ostatnie dni, że księżna Kate miała kontakt z osobą zakażoną COVID-19. Rzecznik Pałacu Buckingham zabrał głos w tej sprawie i potwierdził przykre doniesienia. Na tę chwilę wiadomo, że księżna nie będzie wypełniała swoich dworskich obowiązków.

  Księżna Kate stworzyła fundację, która będzie pomagać dzieciom. To bardzo ważny projekt dla żony księcia Williama, bo pracowała nad nim przez 10 lat. Jej celem jest opieka nad maluchami do 5. roku życia. Dlaczego? Bo to doświadczenia ze wczesnego dzieciństwa rzutują na całe nasze życie.

  Księżna i książę Cambridge kilka dni temu celebrowali 10. rocznicę ślubu. Królewskiej parze nie brakuje jednak kolejnych okazji do świętowania. 6. urodziny obchodzi właśnie ich córka Charlotte. Z tej okazji na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawił się wyjątkowy portret małej księżniczki.

  Dokładnie 10 lat temu odbył się ślub księcia Williama i księżnej Kate. Brytyjczycy specjalnie z tej okazji otrzymali wolne, by móc wraz z młodą parą przeżywać wielkie wydarzenie. Około miliona Londyńczyków bawiło się wówczas na ulicach. Jak Brytyjczycy świętują okrągłą rocznicę ślubu wnuka królowej Elżbiety II? O tym opowiedziała nam Anna Senkara.

  Współpraca z rodziną królewską dla wielu osób byłaby spełnieniem marzeń. Teraz jest na to szansa. Kate i William szukają bowiem nowego pracownika. Warunki, które musi spełniać, są bardzo ciekawe.

  Urodziny syna Williama i Kate świętowane są w tym roku w cieniu żałoby po księciu Filipie, który zmarł dwa tygodnie temu. Królewska tradycja została jednak podtrzymana. Opublikowano właśnie nowe zdjęcie najmłodszego potomka syna brytyjskiego następcy tronu. Jak przez lata zmieniał się książę Louis?

  Sto zdjęć, emocje i chwile, które przejdą do historii. Księżna Kate szykuje się do literackiego debiutu. Już niedługo premiera książki "Hold Still". O czym będzie opowiadać?

  Zagraniczne media rozpisują się na temat rzekomej ciąży Kate Middleton. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, byłoby to czwarte royal baby. Wszystko wskazuje na to, że doniesienia wcale nie muszą być wyssane z palca.

  Szyk, elegancja, doskonałe maniery i szczupła sylwetka. Tymi słowami można byłoby określić Kate Middleton. Znaczna utrata wagi pojawiła się u niej przed ślubem, kiedy to przyszła księżna zdecydowała się przejść na restrykcyjną dietę Dukana. Jakie są jej założenia?

  Życie brytyjskiej rodziny królewskiej od zawsze wzbudza ekscytację. Ostatnio Książę William, księżna Kate i trójka ich pociech spotkali się ze znanym biologiem (i gwiazdą Instagrama) Davidem Attenborough. Zdjęcia z wydarzenia obiegły cały świat. Sir David dał dzieciom książęcej pary wyjątkowy prezent.

  Książę George to już duży chłopiec. Pierworodny syn księcia William i księżnej Kate skończył 7 lat. Z tej okazji pałac Kensington opublikował kolejne zdjęcie wykonane przez jego mamę.

  Doktor Julian de Silva postanowił zbadać atrakcyjność znanych kobiet z rodzin królewskich. Zaszczytny tytuł najpiękniejszej otrzymała nieżyjąca księżna Diana. W zestawieniu nie mogło zabraknąć również Kate Middleton i Meghan Markle.

  Mimo że wakacje w pełni, brytyjskie media pracują na pełnych obrotach. Co słychać u gwiazd na Wyspach i członków rodziny królewskiej? Najświeższe wieści przekazała nasza londyńska reporterka Anna Senkara.

  Książę William ma podwójną okazję do świętowania. Na 21 czerwca przypadają zarówno jego 38. urodziny, jak i Dzień Ojca w Wielkiej Brytanii. Nie mogło więc zabraknąć pamiątkowej fotografii z trojgiem dzieci wykonanej przez jego małżonkę Kate Middleton.

  Na hipnoporody przy każdej ze swoich trzech ciąż zdecydowała się Kate Middleton. Metoda ta została zatwierdzona przez British Medical Association już w 1951 roku, jednak wielu osobom nadal kojarzy się z czarną magią. Wszelkie wątpliwości z tym związane wyjaśniła w naszym programie Kaja Krawczyk.

  Życie rodziny królewskiej nie zawsze bywa usłane różami. Księżna Kate była ostatnio bohaterką jednego z artykułów, który m.in. powielał informacje na temat jej rzekomego konfliktu z Meghan. Nie obyło się więc bez stanowczego komentarza biura pałacu Kensington, a książęca para szykuje się na sądową batalię z magazynem.

  Już niedługo książęca para: Kate i William przyjadą do Polski. Internet obiegła informacja, że z księżną spotka się aktorka Małgorzata Kożuchowska. Ile jest w tym prawdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Niewątpliwie tematem numer jeden w Londynie jest książka „Call Me Dave”, której współautorem jest były przyjaciel Davida Camerona - Lord Ashcroft. W książce ujawnia najbardziej intymne sekrety z życia studenckiego obecnego premiera. Jaki stosunek do całej sytuacji ma Cameron? Innym ważnym tematem w prasie brytyjskiej jest powrót grzywki Kate Middleton. Przegląd prasy z Wysp Brytyjskich zrobiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Córka Pani Moniki urodziła się kilka godzin wcześniej niż księżniczka Charlotte Elizabeth Diana. Przypadek o tyle niezwykły, że Monika Tano już drugi raz lądowała na porodówce dokładnie w tym samym czasie, co Księżna Kate. Zbieg okoliczności? Jak zmieniło się życie rodziny Tano po narodzinach Aurelki. Czy zainteresowanie mediów nie jest zbyt męczące? Czy Pani Monika będzie teraz śledzić losy rodziny królewskiej? Z mamą polskich "royal babies" rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Piątkowy poranek spędźcie z Dzień Dobry TVN, a w programie: kobiety sprawdźcie, co w wolnym czasie robi Wasz partner! Profesor Zimbardo odkrył, że uzależnienie od gier komputerowych wpływa na ich mózgi i seksualny temperament. A także coś, co zdarza się raz na dwa miliony. Polka, która dwa razy urodziła dokładnie tego samego dnia, co księżna Kate Middleton. Bądźcie z nami w piątek od 8:00!