kate middleton

  kate middleton

  Księżna Kate stworzyła fundację, która będzie pomagać dzieciom. To bardzo ważny projekt dla żony księcia Williama, bo pracowała nad nim przez 10 lat. Jej celem jest opieka nad maluchami do 5. roku życia. Dlaczego? Bo to doświadczenia ze wczesnego dzieciństwa rzutują na całe nasze życie.

  Już niedługo książęca para: Kate i William przyjadą do Polski. Internet obiegła informacja, że z księżną spotka się aktorka Małgorzata Kożuchowska. Ile jest w tym prawdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Niewątpliwie tematem numer jeden w Londynie jest książka „Call Me Dave”, której współautorem jest były przyjaciel Davida Camerona - Lord Ashcroft. W książce ujawnia najbardziej intymne sekrety z życia studenckiego obecnego premiera. Jaki stosunek do całej sytuacji ma Cameron? Innym ważnym tematem w prasie brytyjskiej jest powrót grzywki Kate Middleton. Przegląd prasy z Wysp Brytyjskich zrobiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Córka Pani Moniki urodziła się kilka godzin wcześniej niż księżniczka Charlotte Elizabeth Diana. Przypadek o tyle niezwykły, że Monika Tano już drugi raz lądowała na porodówce dokładnie w tym samym czasie, co Księżna Kate. Zbieg okoliczności? Jak zmieniło się życie rodziny Tano po narodzinach Aurelki. Czy zainteresowanie mediów nie jest zbyt męczące? Czy Pani Monika będzie teraz śledzić losy rodziny królewskiej? Z mamą polskich "royal babies" rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Piątkowy poranek spędźcie z Dzień Dobry TVN, a w programie: kobiety sprawdźcie, co w wolnym czasie robi Wasz partner! Profesor Zimbardo odkrył, że uzależnienie od gier komputerowych wpływa na ich mózgi i seksualny temperament. A także coś, co zdarza się raz na dwa miliony. Polka, która dwa razy urodziła dokładnie tego samego dnia, co księżna Kate Middleton. Bądźcie z nami w piątek od 8:00!