list

  - Nawet bym tego nie czytała - skomentowała jedna z internautek.

  Za nami kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem z programem pożegnała się Marika. Jay i Eliza napisali do niej list. Padło w nim kilka przykrych słów.

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakończył wypłacanie trzynastych emerytur. Na potwierdzenie wysyłane będą specjalne listy.

  Osoby legalnie zatrudniające nianie bądź pomoce domowe mogą dostać list od Polskiego Funduszu Rozwoju. Związane jest to z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi (PPK). Kto może spodziewać się listu i jak powinien się zachować po jego otrzymaniu? 

  "Jakie masz plany na wiosnę?" - zapytał nauczyciel. Odpowiedź chłopca obiegła światowe media.

  8 marca Szymon Cisek Ocierpka, pracownik księgarni w Krakowie, otrzymał niezwykły list. Jego nadawcą okazał się być ukraiński chłopiec. Co chciał przekazać 9-letni Bogdan?

  "Kobiety są zabierane nocą z domów".

  Podczas spaceru Patrycja Olsza i jej dziewięcioletnia córka Kamila znalazły baloniki z przyczepionym listem. List zawierał prośbę o świąteczne prezenty, skierowany był do Pana Jezuska, a napisała go czteroletnia Aniczka z Czech. Jakie marzenia miała mała Czeszka? Kto pomaga Pani Patrycji i Kamili zorganizować paczkę dla Aniczki? Czy można przyłączyć się do zbiórki na prezent? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Na samym początku roku szkolnego nauczycielka języka polskiego w jednej z warszawskich podstawówek Dorota Mandes napisała list do uczniów, którego treść zachwyciła rodziców i Rzecznika Praw Dziecka. Co w nim było? Panią Dorotę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o treść listu oraz jej wyjątkowe podejście do uczniów i nauki.

  Seksuolog dr Andrzej Depko radzi w Dzień Dobry TVN, co zrobić, gdy kilkuletnie dziecko jest nadmiernie zainteresowane seksem. Czy to normalne, że 8-letnie dziecko odkrywa swoją seksualność? A może nie ma nic w tym złego, że dziecko bawi się z rówieśnikami w "rozbieranie się"? Co zrobić, gdy dziecko się masturbuje? Czy powodem takiego zachowania może być nerwica?