konflikt

  konflikt

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, o co chodzi w doniesieniach mówiących o konflikcie Mateusza Roznerskiego z producentem spektakli. Jak sytuację skomentował aktor?

  Wielu Polaków nie potrafi poradzić sobie z politycznymi wydarzeniami, do których doszło w ostatnich dwóch latach w naszym kraju. Dlatego grupa psychologów postanowiła prowadzić dla takich osób "terapię obywatelską". Na czym ona polega? W Dzień Dobry TVN gościliśmy jedną z pomysłodawczyń tej inicjatywy Justynę Masellę-Praszyńską. Dowiedzieliśmy się również, jak radzić sobie z agresją rodzącą się podczas dyskusji na temat polityki.

  Kto jest bardziej nieprzewidywalny: prezydent USA czy przywódca Korei Północnej? Czy konflikt między nimi może przerodzić się w międzynarodowy konflikt? Jakie będą skutki ewentualnej wojny nuklearnej? O tym w Dzień Dobry TVN Oskar Pietrewicz z Centrum Studiów Polska-Azja.

  Pojawiły się plotki, że między Nataszą Urbańską a Januszem Józefowiczem nie ma zgody w kwestii planowania ich drugiego dziecka. Podobno artystka marzy o ciąży, a jej mąż jest przeciwny. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić te wiadomości u źródła.

  Większość Polaków boi się pracy z partnerem. Wynika to między innymi ze strachu przed konfliktem, który przeniesiemy z pracy do domu. Nasi dzisiejszy goście udowadniają, że pracę i miłość można połączyć. Joanna i Dariusz Brzezińscy, trenerzy personalni wielu lat tworzą zgrany, zawodowy team. co jest powodem ich konfliktów? Czy ze sobą rywalizują?

  Gościem Dzień Dobry TVN był jasnowidz Krzysztof Jackowski. Czy jego zeszłoroczne przepowiednie się sprawdziły? Jakie jasnowidz ma odczucia dotyczące 2016 roku? Czy wisi nad nami widmo poważnego światowego konfliktu? Czy dojdzie do kolejnej wojny? Zobaczcie, co nas czeka w 2016 roku.

  Niedawno w mediach wieszczono koniec przyjaźni między Jessicą Mercedes a Maffashion. Podobno poszło o włosy... Czy te informacje są prawdziwe? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od 10 lat w Polsce można korzystać z pomocy mediatorów. W katowickim sądzie - jako pierwszym w Polsce - mediatorzy są na wyciągnięcie ręki. Pracują obok sali rozpraw. W jakim celu sąd wysyła strony sporu do mediacji?

  Czy wynajęcie surogatki jest w Polsce przestępstwem? W przypadku konfliktu stron - kto ma prawa do dziecka? Kobieta, która zleca zapłodnienie, czy ta która rodzi dziecko? Co grozi rodzicom, gdy sprawa ujrzy światło dzienne? O komentarz w Dzień Dzień Dobry TVN poprosiliśmy adwokata Piotra Kaszewiaka.

  "Nie dajmy się wpuścić w kłamstwo, które jest kreowane...". Wojciech Szumowski spędził w ogarniętym wojną Aleppo, w Syrii, 44 dni. W tym czasie nakręcił przejmujący dokument obrazujący rozgrywającą się tam tragedię. Na film "Aleppo. Notatki z ciemności" zapraszamy dziś o 23.03 do TTV!

  Bywa, że relacje z teściowymi są, mówiąc oględnie, dość skomplikowane i stanowią przedmiot niejednego dowcipu, które z lubością opowiadają zięciowie i synowe. Czy aktorka Olga Borys ma dobry kontakt z teściową? Jakim typem teściowej jest uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" Beata Kornacka? Jak teściowe detektywa Krzysztofa Rutkowskiego znosiły nieprzychylne opinie na jego temat? Psycholog Magda Chorzewska poradziła, co zrobić, aby nie skonfliktować się z teściową. Wszystkich Państwa gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Magda Femme na zakończenie programu Dzień Dobry TVN wystąpiła na naszej scenie ze świąteczną piosenką. Zobaczcie występ Magdy i posłuchacie piosenki "W święta przy mnie bądź". Magdę Femme zapytaliśmy także o konflikt z Michalem Wiśniewskim. - Teraz się zabrał za moje dziecko, szargał pamięć mojego taty. Zaczepiają mnie ludzie i pytają, czy miałam sprawę o morderstwo - mówiła wokalistka w Dzień Dobry TVN.