Marcin Prokop

  Dorota Wellman to jedna z tych dziennikarek i prowadzących Dzień Dobry TVN, którą widzowie uwielbiają. Razem z Marcinem Prokopem tworzy niesamowity duet - energia, którą przekazują nam podczas porannego programu potrafi poprawić humor. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl dziennikarka opowiedziała o przyjaźni w świecie show-biznesu. Zdradziła również, za co najbardziej ceni swoją pracę. 

  30 września na antenie TVN zobaczymy premierowy odcinek 3. edycji "LEGO Masters". W nowym sezonie programu wezmą udział wyjątkowi uczestnicy. Kim są i czym zajmują?

  Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na szczere wyznanie. Wiedziała, że jej mąż, Radosław Majdan, ją ogląda. Co powiedziała?

  Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop i Anna Kalczyńska uświetnili trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2022. Prowadzący wydarzenie, skradli show nie tylko charyzmą i dawką humoru. Ich kreacje oczarowały festiwalowiczów. Podpowiadamy, gdzie znaleźć ubrania inspirowane stylizacjami z Opery Leśnej.

  Pogrzeb prezentera odbył się w Krakowie.

  Po lekturze dziennikarz podzielił się refleksją na temat książki. Jak to zwykle bywa w przypadku Marcina Prokopa, nie zabrakło kąśliwego dowcipu.

  Olivier Janiak podzielił się ze swoimi obserwatorami wspomnieniem z sesji zdjęciowej w towarzystwie gwiazd. Pod postem pojawiły się sentymentalne komentarze fanów i pytania o to kiedy skład ze zdjęcia wyda płytę. Co przedstawia fotografia?

  Mogłoby się wydawać, że Marcin Prokop spełnił już wszystkie zawodowe marzenia - jednak podczas rozmowy z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedział, w jakim programie chciałby się jeszcze sprawdzić.

  Marcin Prokop lubi działać spontanicznie i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Czasami jednak brawura może wpędzić w kłopoty. Jakie?

  Marcin Prokop to jeden z tych współprowadzących Dzień Dobry TVN, po którym można się spodziewać wszystkiego. Tańczy, śpiewa, rysuje, jeździ na rowerze - dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy wiedzą, że słynie z fantastycznego poczucia humoru, któremu czasem daje upust w swoich mediach społecznościowych. Tym razem było inaczej. Marcin narobił swoim obserwującym niezłego stracha, a to wszystko za sprawą jednego zdjęcia. 

  W minionym roku przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN ponad 1200 materiałów i relacji na żywo. Z kamerami odwiedziliśmy Amerykę Północną i Południową, Azję i Afrykę. Rozmawialiśmy z Lady Gagą, Danielem Craigiem i wiele innymi światowymi gwiazdami. Byliśmy tam, gdzie działy się rzeczy ważne.

  Przygody braci można zobaczyć w reportażach, które przygotowali z podróży. O kilku z nich, także tej szczególnie trudnej dla rodziny i bliskich, Marcin Prokop opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Co tym razem wydarzyło się w studiu?

  "Co było dalej?" to cykl Dzień Dobry TVN, w którym liczy się kreatywność widzów. Tym razem przygotowaliśmy fragment programu z udziałem Sebastiana Olmy, Marcina Prokopa i Doroty Wellman.

  "To taki ostatni bastion wolności".

  Marcin Prokop odgadł od razu.

  To on zdemaskuje kolejną postać?

  Fani: "Czas dla ciebie się nie zatrzymał".

  "Ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren".

  Kto przyjeżdża do biura pierwszy, a kto najwięcej czasu spędza u makijażystek? Jesteście ciekawi? Oto kulisy programu Dzień Dobry TVN.

  "Jestem zaskoczona, jak szybko ta moja zmiana nastąpiła"

  Maria Prażuch-Prokop dobrze wie, jak ważna jest higiena umysłu. Sama stara się nie obciążać głowy chociażby social mediami. Co zmieniłaby w naszej polskiej rzeczywistości, by żyło się lepiej? Jakie stanowisko chciałaby piastować? O to instruktorkę jogi zapytał reporter dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski.

  Gala Bestsellery Empiku 2021 już za nami. Podczas transmisji w TVN poznaliśmy najlepszych twórców w kategoriach: książka, muzyka, film, a także odkrycia Empiku. Kto został laureatem nagrody dla autorów najlepiej sprzedających się w minionym roku dzieł? Oto pełna lista zwycięzców.

  Marcin Prokop i Maria Prokop stronią od publicznego okazywania sobie uczuć i chronią swoją prywatność. Teraz zrobili jednak wyjątek. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN zdecydowała się pokazać na Instagramie ich wspólne romantyczne zdjęcie. Fotografia stała się pretekstem do tego, aby zapytać internautów o to, jak oni rozumieją miłość.

  "Ten uraz powoduje, że człowiek musi bardziej słuchać swojego ciała".

  Maria Prażuch-Prokop w wyjątkowy sposób podsumowała stary rok. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN podzieliła się z fanami swoim rachunkiem sumienia. Szczery wpis, z którego dowiadujemy się o nastawieniu gwiazdy na 2022 rok to jedno. Trudno nie zachwycić się formą Marii. Zdjęcie w bikini zapiera dech w piersiach.

  "Niech moc będzie z wami w te święta".

  "Nie ma wolności bez wolnych mediów"

  Trwa Puchar Świata w skokach narciarskich. Gospodarz Dzień Dobry sam postanowił "spróbować" swoich sił w tej dyscyplinie sportowej i za pośrednictwem Facebooka zwrócił się do Kamila Stocha. - Brawo Marcin! - komentują internauci.

  "Taniec, który został nazwany 'bezruchdance'".