Marcin Prokop wzruszył się w "Mam Talent!". Nawiązał do swojej córki. "Wybaczcie tę prywatę"

Marcin Prokop wzruszył się w "Mam Talent!". Nawiązał do swojej córki. "Wybaczcie tę prywatę"
Źródło: TVN
Jurorzy "Mam Talent!" śpiewają "Cza-czę z Karpacza"
Jurorzy "Mam Talent!" śpiewają "Cza-czę z Karpacza"
Marcin Prokop o swoich talentach
Marcin Prokop o swoich talentach
"Mam Talent!". Jakim jurorem jest Marcin Prokop?
"Mam Talent!". Jakim jurorem jest Marcin Prokop?
Agnieszka Chylińska o nowym jury w "Mam Talent!"
Agnieszka Chylińska o nowym jury w "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak w 15. edycji "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak w 15. edycji "Mam Talent!"
Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Jak potoczyły się losy uczestników “Mam Talent!”?  (napisy)
Jak potoczyły się losy uczestników “Mam Talent!”? (napisy)
Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej "Mam Talent!"
Startuje 15. edycja “Mam Talent!”
Startuje 15. edycja “Mam Talent!”
Kulisy programu “Mam Talent”
Kulisy programu “Mam Talent”
Wiosenna ramówka TVN. Marcin Prokop w kilku programach
Wiosenna ramówka TVN. Marcin Prokop w kilku programach
Za nami pierwszy półfinałowy odcinek 15. edycji "Mam Talent!". Występy uczestników zachwyciły nie tylko widzów, ale również jurorów i wywołały masę zachwytów i wzruszeń. Marcinowi Prokopowi zakręciła się łezka w oku, kiedy zobaczył piękny taniec 9-letniej Natalii Sacharczuk. Nagle zaczął mówić o swojej córce. Co sobie przypomniał?

15. edycja "Mam Talent!"

Marcin Prokop przez wiele lat był prowadzącym "Mam Talent!", ale w tej edycji zadebiutował w roli jurora. Po raz pierwszy uczestników ocenia również aktorka i wokalistka Julia Wieniawa. W składzie jury nie mogło zabraknąć Agnieszki Chylińskiej, która wspiera kolegów po fachu swoim doświadczeniem.

W półfinałowym odcinku na żywo zobaczyliśmy występy 10 uczestników show. Na scenie zaprezentowali się: Natalia Sacharczuk, Damian Olejniczak, zespół Teddy's Army, Kamila Miszta, Denys Zhygaltsov, Tymoteusz Sobczyk, Kuba Olejnik, Tomasz Jusza, Anka Dzilińska i Olivia Hausner.

Taneczne popisy 9-letniej Natalii Sacharczuk poruszyły wszystkich jurorów. Przypomnijmy, że dziewczynka na etapie castingów otrzymała złoty przycisk od Julii Wieniawy. Aktorka nie pożałowała swojej decyzji. Była zachwycona występem uczennicy podstawówki.

- Ty tylko udowodniłaś, że zasłużyłaś na ten przycisk. Ja od finalistów wymagam progresu, żeby było widać, że człowiek godzinami harował na scenie, żeby nas tutaj wbić w fotel. Ale co tu poprawiać, jeżeli ty jesteś doskonała. Naprawdę. Gratulacje. Dziękuję. Jestem dumna z ciebie, ale jeszcze bardziej jestem dumna z siebie, bo cię wybrałam, bo jesteś epicka! - podkreśliła Julia.

"Mam Talent!". Marcin Prokop nawiązał do swojej córki

Jako drugi głos zabrał Marcin Prokop. Dziennikarz nie krył emocji, był bardzo poruszony tańcem 9-latki. Oglądając taniec Natalii, pomyślał o swojej córce Zofii. Wyznał, że właśnie skończyła 18 lat.

- Poczułem się wyjątkowo wzruszony tym występem, trochę z prywatnego powodu, bo ty masz 9 lat. Patrząc na ciebie, przypomniałem sobie, jak moja córka miała dziewięć lat, jak ją woziłem na lekcje baletu, jak czekałem, patrząc zza kulis, co ona tam wyprawia. Dzisiaj akurat, wybaczcie mi tę prywatę, moja córka kończy 18 lat, a patrząc na ciebie, wciąż widzę w niej tę dziewczynkę, która ma mnóstwo uroku, mnóstwo ciężkiej pracy wkłada w to, co robi i bardzo poważnie traktuje swoją rolę. Piękny występ - powiedział Prokop.

"Mam Talent!" - kto dostał się do finału?

Spośród 10 uczestników najwięcej głosów widzów otrzymał tancerz Tymoteusz Sobczyk i to on jako pierwszy dostał się do finałowego odcinka 15. edycji "Mam Talent!". Z kolei decyzją jurorów drugą finalistką została wokalistka Olivia Hausner.

"Mam Talent!" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Mam Talent!" można oglądać w soboty o godz. 20:00 na antenie TVN. Program jest dostępny również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, Mirosław Sosnowski/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes