Agnieszka Chylińska

  Agnieszka Chylińska

  13. edycja "Mam Talent!" udowodniła, że mimo tak wielu, poprzedzających ją sezonów, format dalej potrafi zaskakiwać widzów. Fani show nie tylko mieli okazję poznać uczestników o nietypowych talentach, ale i nową obsadę samego programu, do której dołączyli Jan Kliment i Michał Kempa. O tym, kogo z jury najbardziej by się bał na miejscu uczestników, komik opowiedział w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Agnieszka Chylińska od 13 edycji sprawdza się w roli jurorki "Mam Talent!". Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, ale i ogromną wiedzę, jaką dzieli się z uczestnikami show. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o emocje w związku z powrotem programu po pandemicznej przerwie. - Był duży stres o publiczność, ale na szczęście ona była i też się czuło to stęsknienie - wyznała Agnieszka Chylińska.

  Agnieszka Chylińska coraz chętniej wraca do przeszłości i dzieli się z fanami osobistymi historiami. Niedawno popularna artystka przyznała, że przez wiele lat mieszkała w kawalerkach i żyła w przeświadczeniu, że nic więcej jej się nie należy. "Dopiero gdy pojawiły się moje dzieci, zaczęłam dla nich walczyć o własne miejsce, o własne meble i o to, żeby było ładnie" - czytamy

  Agnieszka Chylińska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 20 lat. To, co chwyciło fanów za serce to jednak szczery opis dodany do fotografii. Gwiazda podzieliła się osobistymi przemyśleniami i przyznała, że wiele razy w życiu wszystko zaczynała od początku. Jedną z takich chwil uwieczniła na archiwalnej fotografii zamieszczonej w sieci. Co się wtedy stało?

  Agnieszka Chylińska w emocjonalnym wpisie rozliczyła się ze swoją przeszłością. Jak przyznała, lata temu zabrakło jej akceptacji, miłości i przytulenia. Była wokalistka grupy O.N.A w czułych słowach zdradziła, co powiedziałaby sobie samej z dawnych lat. - Mam czas na to, by spojrzeć wstecz, docenić to, co było piękne, wybaczyć sobie i innym to, co było po ludzku niedobre - stwierdziła gwiazda.

  Agnieszka Chylińska jest wszechstronną artystką - nasze serca podbiła hitem "Królowa łez", przez lata poprawiała humor żartami jako jurorka "Mam Talent", a od niedawna możemy zachwycać się jej talentem pisarskim. Jest autorką książek o niezwykłych maluchach. Co ją inspiruje? Macierzyństwo. Agnieszka Chylińska to mama, dla której autyzm jest codziennością. Dziś w szczególny sposób wyraziła solidarność z osobami z tym spektrum.

  Agnieszka Chylińska padła w ostatnim czasie ofiarą oszustw internetowych. Artystka postanowiła nie odpuszczać i zajęła się sprawą. Po czym po interwencji policji, zrelacjonowała w sieci, na jakim etapie toczy się postępowanie. - Każdorazowe ujawnianie jakiejkolwiek kradzieży naszej ciężkiej pracy i wizerunku będzie się kończyło zgłoszeniem na Policję - zapowiedzieli pracownicy Top Management.