Agnieszka Chylińska

  Agnieszka Chylińska uczestniczyła w wypadku samochodowym, do którego doszło w poniedziałek, 5 września. Dzięki managerce gwiazdy wiemy już, jak wyglądały okoliczności zdarzenia.

  "To spełnienie moich marzeń".

  Który look wybierasz?

  Olivier Janiak podzielił się ze swoimi obserwatorami wspomnieniem z sesji zdjęciowej w towarzystwie gwiazd. Pod postem pojawiły się sentymentalne komentarze fanów i pytania o to kiedy skład ze zdjęcia wyda płytę. Co przedstawia fotografia?

  - Tu nie ma przypadkowych wykonawców - przekonuje organizator wydarzenia Marcin Bachara.

  To wyjątkowy dzień dla kilku gwiazd show-biznesu. Ewa Minge, Agnieszka Chylińska oraz Dawid Podsiadło świętują urodziny. Cała trójka urodziła się tego samego dnia, czyli 23 maja.

  Nie żyje Roman Gładyś. Mężczyzna dał się poznać jako uczestnik talent-show. W programie "Mam Talent" muzyk-amator podbił serce Agnieszki Chylińskiej, śpiewając piosnkę stworzoną specjalnie dla niej. 

  13. edycja "Mam Talent!" udowodniła, że mimo tak wielu, poprzedzających ją sezonów, format dalej potrafi zaskakiwać widzów. Fani show nie tylko mieli okazję poznać uczestników o nietypowych talentach, ale i nową obsadę samego programu, do której dołączyli Jan Kliment i Michał Kempa. O tym, kogo z jury najbardziej by się bał na miejscu uczestników, komik opowiedział w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Bycie jurorem w "Mam Talent!" to dla Janka Klimenta wielkie wyróżnienie, a zarazem wyjątkowa zawodowa przygoda. Po etapie castingów i półfinałów poczuł się, jak gdyby był częścią telewizyjnego show już od dawna. Wiele zawdzięcza swoim koleżankom - Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak. Za co je najbardziej ceni?

  Za nami drugi półfinał 13. edycji "Mam Talent!". Do finału awansowali twórcy dwóch najlepszych występów. Są nimi Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a także: Jordan Ogorzelski. Pierwszych finalistów wybrali widzowie przed telewizorami, a drugiego - jurorzy.

  Michał Kempa to nowy współprowadzący "Mam Talent!", który zastąpił w tej roli Szymona Hołownię. Partnerować będzie mu Marcin Prokop, związany z programem od samego początku. Jak wyglądał casting? Jak przyjęli go jurorzy? O tym Michał Kempa opowiedział naszemu redaktorowi.

  Agnieszka Chylińska pojawiła się na ramówce TVN, by świętować powrót "Mam talent!". 13. edycja wzbudza wiele emocji, ze względu na nowy skład zarówno jury, jak i prowadzących. Nie to jednak stało się sensacją. Po wydarzeniu media zaczęły się rozpisywać, jakoby jurorka z imprezy wynosiła ciasta. Artystka postanowiła zabrać głos w sprawie.

  Agnieszka Chylińska od wielu sezonów zasiada w fotelu jurorskim "Mam Talent!". Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, cięty język, ale i ogromną wiedzę, jaką dzieli się z uczestnikami show. W nowym sezonie show, jedna z uczestniczek postanowiła zmierzyć się z piosenką gwiazdy. Reakcja Agnieszki mówi wszystko.

  Agnieszka Chylińska od 13 edycji sprawdza się w roli jurorki "Mam Talent!". Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, ale i ogromną wiedzę, jaką dzieli się z uczestnikami show. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o emocje w związku z powrotem programu po pandemicznej przerwie. - Był duży stres o publiczność, ale na szczęście ona była i też się czuło to stęsknienie - wyznała Agnieszka Chylińska.

  Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła już fanów, że uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Trudno przejść obojętnie obok tak wyrazistych zmian. Na głowie piosenkarki co rusz gości nowa fryzura. Dziennikarz serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski, zapytał wokalistkę o częste zmiany wizerunku.

  Castingi do 13. edycji 'Mam Talent" dobiegły końca. W jury obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak po raz pierwszy zasiadł Jan Kliment. Jak przebiegała współpraca? Kilka szczegółów piosenkarka ujawniła w opublikowanym w sieci nagraniu.

  Agnieszka Chylińska słynie z częstych zmian swojego wizerunku. Ostatnio wokalistka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pochwaliła się różową bluzką. Większość fanów była zachwycona stylizacją artystki, ale znaleźli się też i tacy, którzy ją skrytykowali.

  Agnieszka Chylińska już od 13 edycji zasiada w jury programu "Mam Talent!". Wielokrotnie przekonała się, jak zaskakujące i oryginalne umiejętności potrafią mieć uczestnicy show. A jaki jej zdaniem jest największy talent Polaków? Gwiazda odpowiedziała bez wahania i nawiązała do Euro 2020.

  Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła już fanów do swoich metamorfoz. Trudno jednak przejść obojętnie obok tak wyrazistych zmian. Na głowie piosenkarki znów zagościła nowa fryzura. Fani wyraźnie dali znać o swojej ekscytacji w komentarzach.

  Agnieszka Chylińska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zapowiada że zamierza dokonać w życiu wolty. Miedzy wierszami gwiazda daje do zrozumienia: to odważna decyzja. Wprost pisze o tym, że do zwrotu szykowała się długo. Czego dotyczą zmiany, które mają się wydarzyć?

  Skandale z udziałem gwiazd są prawdziwą pożywką dla Internetu, w którym nic nie ginie. O kilku z nich opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk. Kogo nie mogło zabraknąć na jej liście?

  Agnieszka Chylińska udostępniła na instagramowym koncie archiwalną fotografię z synem. Przy okazji zdobyła się na szczery wywód na temat macierzyństwa, a fanki podziękowały jej za to. "Niesamowite przeczytać, że ktoś z pierwszych stron gazet ma podobnie jak ja...", "Te słowa uderzają prosto w serce" – czytamy.

  Agnieszka Chylińska 23 maja obchodził 45. urodziny. Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie postanowiła odnieść się do własnych wyborów zawodowych i prywatnych. Na koniec zdradziła, czego można jej życzyć.

  Już wkrótce widzowie TVN będą mogli oglądać kolejną, 13. już edycję "Mam Talent!". Przez lata w programie pojawiło się mnóstwo osób, które zachwycały swoimi talentami. Do historii przeszły też momenty, podczas których wzruszali się nie tylko jurorzy, ale i wszyscy widzowie. Kto nie uronił choćby jednej łzy podczas tych występów?

  Agnieszka Chylińska zamieściła na swoim profilu na Instagramie bardzo ważny tekst o cieniach popularności. Artystka podkreśliła w nim, że bardzo ciężko będąc osobą popularną, nawiązać nawet zwykłą rozmowę na ulicy. Miejscem, gdzie jest absolutnie sobą stała się dla niej scena.

  Agnieszka Chylińska w mocnym i szczerym wpisie rozliczyła się ze swoją przeszłością. Jak przyznała, tabloidy i plotkarska prasa od lat uprzykrzały jej życie. Była wokalistka grupy O.N.A zdradziła, co czuje po latach na scenie. - O tych, co znani, chce się wiedzieć więcej, niż przystoi.

  Wokalistka od dłuższego czasu na swoim Instagramie zamieszcza archiwalne zdjęcia i dzieli się w sieci przemyśleniami na temat swojego życia. Ostatni z postów przykuł uwagę naszej dziennikarki Basi Pasek, o czym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Utarło się przekonanie, że zdany egzamin dojrzałości jest gwarancją sukcesu zawodowego. Choć matura rzeczywiście może okazać się pomocna w kształtowaniu ścieżek kariery, to w wielu przypadkach pasja i determinacja wystarczy, aby osiągnąć naprawdę wiele. Komu się to udało?

  Agnieszka Chylińska coraz chętniej wraca do przeszłości i dzieli się z fanami osobistymi historiami. Niedawno popularna artystka przyznała, że przez wiele lat mieszkała w kawalerkach i żyła w przeświadczeniu, że nic więcej jej się nie należy. "Dopiero gdy pojawiły się moje dzieci, zaczęłam dla nich walczyć o własne miejsce, o własne meble i o to, żeby było ładnie" - czytamy

  Agnieszka Chylińska nie należy do gwiazd, które wylewnie opowiadają o życiu prywatnym w mediach. Zdarza się jednak, że piosenkarka podzieli się przemyśleniami lub zdjęciami z domowego archiwum. Tym razem postanowiła powrócić do wspomnień z dzieciństwa.