program rozrywkowy

  program rozrywkowy

  Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon "Hotelu Paradise". Premierowy odcinek 6. edycji już 29 sierpnia na antenie TVN7. Twórcy programu przygotowali dla fanów niespodziankę.

  Kuba i Oliwia byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Po zakończeniu show przekonali się które znajomości zawarte w rajskiej Panamie były prawdziwe, a kto nie do końca był z nimi szczery.

  5. edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca, ale to nie znaczy, że na dobre pożegnaliśmy się z uczestnikami programu. Trzy pary wzięły udział w specjalnej Pandorze po finale. Czy Sevag znalazł w końcu miłość?

  Za nami wielki finał 5. edycji "Hotelu Paradise". Dwie pary - Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz - walczyli o zwycięstwo. Byli uczestnicy programu zadecydowali większością głosów, kto bardziej zasługuje na wygraną.

  Przed nami Wielki Finał Hotelu Paradise 5. 2 czerwca poznamy zwycięzców piątej edycji programu. O wejście na ścieżkę lojalnościową walczą Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Kto zwycięży? Na kogo zostanie oddany głos? Co wydarzy się w finałowym odcinku?

  Na ostatnią Pandorę czeka się równie niecierpliwie, jak na sam finał programu. W 59. odcinku "Hotelu Paradise" aż kipiało od emocji. Byli uczestnicy powrócili, by skonfrontować się z półfinalistami i zdecydować, która para jako ostatnia pożegna się z rajem.

  Nadchodzi najważniejsza i najtrudniejsza Pandora w historii 5. edycji "Hotelu Paradise". W grze pozostały już tylko trzy pary, które rywalizują o wejście do ścisłego finału.

  Laura i Grzesiek zwyciężyli konkurencję i otrzymali władzę - mogli wytypować jedną z par do opuszczenia "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu uczestników wskazali najsilniejszą dwójkę.

  Na dwa dni przed wielkim finałem w "Hotelu Paradise" powieje chłodem. A to wszystko za sprawą iście lodowego zadania, z którym zmierzą się uczestnicy. Zwycięzcy konkurencji otrzymają władzę.

  Mieszkańcy hotelu większością głosów zadecydowali, która z dwóch zagrożonych par powinna opuścić program. Kasper i Dominika pożegnali się z rajem. W ostatniej chwili skrytykowali zachowanie Oliwii.

  Zakończenie 5. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo fani programu dowiedzą się, które pary weszły do finału i kto stanie ze złotą kulą na ścieżce lojalności.

  Nastał najbardziej gorący czas w "Hotelu Paradise". Finał zbliża się wielkimi krokami, więc żadna z par nie może już czuć się bezpiecznie. Uczestnicy zmierzą się w zadaniu, które będzie miało poważne konsekwencje.

  Ten odcinek "Hotelu Paradise" widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Wieczorna impreza po Pandorze przeniosła się do basenu. Najpierw emocjom dały się ponieść Wiktoria i Laura i zaczęły się całować.

  Wielkimi krokami zbliża się finał programu, a przed uczestnikami ostatnie Rajskie Rozdanie. Podczas Pandory w ogniu pytań znajdą się Grzegorz i Kuba. Wieczorna impreza wymknie się spod kontroli.

  Podczas wieczornej imprezy panowie i panie zagrają w butelkę. Wybiorą prawdę czy wzywanie?

  Im bliżej finału, tym w "Hotelu Paradise" więcej niespodziewanych zwrotów akcji. Dwie dziewczyny trafią do strefy zagrożenia. Uczestnicy zagłosują, która z nich powinna opuścić program.

  To, co wydarzyło się podczas minionego Rajskiego Rozdania, zaskoczyło wszystkich. Do programu powrócił Sevag i uratował Oliwię przed eliminacją. Mieszkańcy hotelu zmierzą się z testem wiedzy.

  Za nami kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem z programem pożegnała się Marika. Jay i Eliza napisali do niej list. Padło w nim kilka przykrych słów.

  W "Milionerach" im bliżej głównej nagrody, tym trudniejsze pojawiają się pytania. Przekonał się o tym Karol Badowski, który w 467. odcinku teleturnieju kontynuował swoją grę.

  Zbliża się Rajskie Rozdanie. Zanim nadejdzie czas decyzji, dziewczyny zmierzą się w konkurencji, w której będzie liczył się spryt i refleks. Zwycięstwo zdecydowanie się opłaci.

  To będzie bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise". Od kilku dni nie najlepiej układa się między Karoliną i Kasprem. Podczas Pandory uczestniczka zrozumie, że jej starania o względy partnera poszły na marne.

  Tak skomplikowanych relacji w "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Za zamieszanie w raju odpowiedzialne są Karolina i Wiktoria, które powróciły do programu.

  Nadchodzi Rajskie Rozdanie, a panów i pań w "Hotelu Paradise" jest po równo. To oznacza, że na chwilę przed eliminacją coś ważnego się wydarzy.

  Dominika z przytupem powróciła do "Hotelu Paradise". W trakcie Pandory dowiedziała się, że Kuba, jej były partner, uprawiał seks z jej koleżanką, Oliwią. Jak zareagowała? Do kogo miała największy żal?

  W ostatnim odcinku na scenie zmierzyli się Deszcz, Bocian i Kogut. Kto okazał się najlepszy i wygrał program?

  Wielkimi krokami zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie. Podczas Pandory w ogniu pytań znajdzie się Konrad. Z kolei Oliwia i Kuba przeżywają kryzys w związku.

  Na rajskiej wyspie nie brakuje emocji. Grzegorzowi puszczą nerwy i wyleje wszystkie żale na uczestnika, z którym wcześniej miał przyjacielskie relacje.

  Niektóre relacje znajdą się na zupełnie innym poziomie.

  Takiego obrotu spraw na Rajskim Rozdaniu nikt się nie spodziewał. Laura i Marika zawiązały pakt, przez co jedna z ich koleżanek niespodziewanie musiała opuścić program. Na tym zmiany w programie się nie kończą.

  Tym razem to jedna z dziewcząt pożegna się z programem. Przed trudnym wyborem stanie Laura, która zdobyła immunitet.