Mam Talent TVN

    Mam Talent TVN

    Za nami finał 13. edycji "Mam Talent!". Liczba ta nie okazała się być pechowa - wśród uczestników nie zabrakło osób o nietuzinkowych zdolnościach. Nowością dla widzów był też skład samego jury, do którego dołączył Jan Kliment. W rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl tancerz zdradził, co pokazałby na scenie i kogo najbardziej by się bał, zamieniając się miejscami z uczestnikami.

    W minioną sobotę, 20 listopada, odbył się czwarty i ostatni półfinał programu "Mam Talent". Tym samym poznaliśmy już wszystkich twórców, którzy za tydzień zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Wśród nich są grupa taneczna Baila Stars oraz akrobatyczny duet Duo Eyal & Julia. Czy spodziewali się wygranej? Czy mają już pomysł na finał? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

    Jan Kliment jest obecnie jednym z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w Polsce, ale jego droga do sławy nie była prosta. Miał zostać hutnikiem, jednak po obejrzeniu filmu "Dirty Dancing", zapragnął być jak Patrick Swyaze i prowadzić kobiety w tańcu. Początkowo jego rodzina nie akceptowała tego. Dopiero, gdy Janek odniósł pierwsze sukcesy, bliscy zaczęli być dumni. Opowiedział o tym w "Kulisach Sławy".

    Filip Chajzer zabrał nas na rozśpiewany i roztańczony Bazar Różyckiego w Warszawie. Spotkał się tam z zespołem "Cała Praga Śpiewa", który jest jednym z uczestników Mam Talent TVN. Jak Wam się podoba ich styl i podejście do życia? :)