Mam Talent TVN

  Sprawdź, kim jest Marii Hnativ i jaka historia za nią stoi.

  Marcin Muszyński to jeden z najbardziej utalentowanych iluzjonistów w Polsce, finalista programu "Mam Talent", emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko prezentacja sztuczek, ale zjawiskowe show z magiczną atmosferą, która wypełnia także dom artysty.

  Pierwszy odcinek zobaczymy już 3 września.

  Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych?

  Jej występ doceniono "złotym przyciskiem".

  Marcin Wyrostek jest najpopularniejszym polskim akordeonistą, który świętuje 25-lecie pracy na scenie. W Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich początkach. Jak wspomina udział w "Mam Talent!"?

  - Ciarki przeszły mnie po całym ciele - komentuje internautka.

  Show powróci już w jesiennej ramówce, a osoby, które chcą zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności, mogą już wysyłać swoje zgłoszenia.

  Jak dalej potoczy się jej kariera Marceliny Paluszkiewicz? Mistrzyni w rolkarstwie figurowym opowiedziała o tym naszemu reporterowi Piotrowi Wojtasikowi.

  Tetiana Galitsyna wygrała 6. edycję "Mam Talent!". Tworzy niesamowite obrazy za pomocą piasku. W obliczu wojny angażuje się w pomoc uchodźcom.

  Nie żyje Roman Gładyś. Mężczyzna dał się poznać jako uczestnik talent-show. W programie "Mam Talent" muzyk-amator podbił serce Agnieszki Chylińskiej, śpiewając piosnkę stworzoną specjalnie dla niej. 

  Małżeństwo Zastawny połączyła miłość do opieki nad egzotycznymi pupilami. Wspólnie założyli fundację i wystąpili w programie "Mam Talent!" z ważnym przesłaniem. Jakim?

  Za nami finał 13. edycji "Mam Talent!". Liczba ta nie okazała się być pechowa - wśród uczestników nie zabrakło osób o nietuzinkowych zdolnościach. Nowością dla widzów był też skład samego jury, do którego dołączył Jan Kliment. W rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl tancerz zdradził, co pokazałby na scenie i kogo najbardziej by się bał, zamieniając się miejscami z uczestnikami.

  W sobotę 27 listopada poznaliśmy zwycięzcę 13. edycji programu "Mam Talent". Wielkim wygranym został Krzysztof Jaros, który oczarował widzów swoim magicznym tańcem. Laureat show gościł na naszych kanapach. 

  Do kogo powędrowała sympatia widzów i przychylność jurorów?

  Bycie jurorem w "Mam Talent!" to dla Janka Klimenta wielkie wyróżnienie, a zarazem wyjątkowa zawodowa przygoda. Po etapie castingów i półfinałów poczuł się, jak gdyby był częścią telewizyjnego show już od dawna. Wiele zawdzięcza swoim koleżankom - Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak. Za co je najbardziej ceni?

  W minioną sobotę, 20 listopada, odbył się czwarty i ostatni półfinał programu "Mam Talent". Tym samym poznaliśmy już wszystkich twórców, którzy za tydzień zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Wśród nich są grupa taneczna Baila Stars oraz akrobatyczny duet Duo Eyal & Julia. Czy spodziewali się wygranej? Czy mają już pomysł na finał? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

  Jan Kliment w 13. edycji programu "Mam Talent!" dołączył do jurorskiego składu i wraz z Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską ocenia popisy uczestników. Praca w telewizji wiąże się z dużym stresem, ale tancerz zawsze może liczyć na wsparcie swojej żony Lenki. Częściej go chwali czy konstruktywnie krytykuje?

  "Mogłam ujawnić to wiele lat temu".

  W 11. odcinku "Mam Talent" największy sukces odniosła Orkiestra "Baczków" oraz trenerka psów, Jagoda Piec. W programie "Dzień Dobry TVN

  O swoich umiejętnościach finaliści opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Za nami drugi półfinał 13. edycji "Mam Talent!". Do finału awansowali twórcy dwóch najlepszych występów. Są nimi Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a także: Jordan Ogorzelski. Pierwszych finalistów wybrali widzowie przed telewizorami, a drugiego - jurorzy.

  Pierwszy półfinał 13. edycji "Mam Talent!" już za nami. Do finału awansowali: Maja Kućko i Mariusz Nguyen oraz Jordan Ogorzelski. Jak czują się po wieczorze pełnym wrażeń oraz czym planują zaskoczyć jurorów w ostatnim odcinku?

  Za nami pierwszy półfinał 13. edycji "Mam Talent!". Do finału awansowali twórcy dwóch najlepszych występów. Są nimi Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a także: Jordan Ogorzelski. Pierwszych finalistów wybrali widzowie przed telewizorami, a drugiego - jurorzy.

  Przed nami półfinałowy odcinek 13. edycji show. Kto wystąpi w odcinku na żywo?

  W sobotę, 23 października miał miejsce ostatni odcinek przedstawiający castingi do 13. edycji programu "Mam talent!". Widzowie poznali również listę półfinalistów. Co zmieniło się w programie i kiedy pierwszy odcinek półfinałów najnowszego sezonu?

  "Poczułem się, jakbym odszedł z tego świata i był gdzie indziej".

  Jan Kliment jest obecnie jednym z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w Polsce, ale jego droga do sławy nie była prosta. Miał zostać hutnikiem, jednak po obejrzeniu filmu "Dirty Dancing", zapragnął być jak Patrick Swyaze i prowadzić kobiety w tańcu. Początkowo jego rodzina nie akceptowała tego. Dopiero, gdy Janek odniósł pierwsze sukcesy, bliscy zaczęli być dumni. Opowiedział o tym w "Kulisach Sławy".

  Trzynasta edycja "Mam Talent!" nabiera rozpędu. Na scenie pojawiają się kolejne, bardzo utalentowane osoby, które oferują widzom niezwykłe przeżycia. Już w najbliższym odcinku jeden z uczestników zwróci szczególną uwagę jury.

  Nieprzeciętne pasje, determinacja i wytrwałość w kultowym show TVN.