Marcin Prokop wspomina awaryjne lądowanie balonem
Podczas wtorkowego wydania Dzień Dobry TVN w trakcie wejścia newsowego Marcin Prokop podzielił się z widzami wyjątkową historią, która wydarzyła się wiele lat temu, podczas zdjęć do programu "Mam Talent!". Wówczas prowadzący Dzień Dobry TVN był gospodarzem tego formatu wraz z aktualnym marszałkiem sejmu Szymonem Hołownią.
Ten duet słynął z ogromnego dystansu do siebie oraz bawił widzów nieprzewidywalnością i odwagą. Nic więc dziwnego, że pewnego dnia zdjęcia do programu realizowano podczas lotu balonem. Co się wtedy wydarzyło?
"Rolnik biegł w naszą stronę z widłami"
Jak się okazało, tego dnia nie wszystko poszło zgodnie z planem.
- Lata temu, kiedy wspólnie jeszcze z dzisiejszym panem marszałkiem Szymonem Hołownią nagrywaliśmy zdjęcia w balonie, lataliśmy tym balonem nad Wisłą, nad Górą Kalwarią - opowiadał Marcin Prokop.
- Z powodu złych warunków pogodowych, takich nagłych, musieliśmy lądować w sposób nagły. Wylądowaliśmy na polu rolnika w Górze Kalwarii i obrazek był stricte filmowy, bo ten rolnik biegł w naszą stronę z widłami, gotowy, żeby wziąć kosmitów na widły - wspominał prowadzący Dzień Dobry TVN.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz też na Player.pl.
Zobacz także:
- Grzegorz Krychowiak na urodzinach Dzień Dobry TVN. "Oglądam do śniadania"
- Dzieci zadają pytania gwiazdom futbolu. Jak Robert Lewandowski radzi sobie z hejtem?
- Chłopcy, którzy mogą wszystko. Jak zaczęła się ich przygoda z amp futbolem?
Autor: Aleksandra Matczuk
Źródło zdjęcia głównego: ddtvn