wspomnienia

  Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach 10 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub muzyka i córki byłego prezydenta Polski był jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku. Z okazji okrągłej rocznicy Ola pochwaliła się w mediach społecznościowych archiwalnymi zdjęciami z uroczystości.

  Warszawski Klub Aktora Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru i Filmu to miejsce, wokół którego krążą legendy. Kultowy lokal przez lata stanowił ważny punkt na mapie stolicy. Wyjątkowi goście zbierali się w nim po to, by oddawać się zabawie, romansom, ale także rozmowom o sztuce i pracy.

  W 110. rocznicę urodzin i 10-lecie działalności Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej na rzecz twórczości dla dzieci w Muzeum Literatury w Warszawie odbyło się otwarcie wystawy z pamiętnikami niezapomnianej aktorki. Jak wspominają artystkę aktorzy?

  Aktorka pokazała, jak wygląda miasto, które jest jej domem.

  "Jest nicią przewijającą się przez całe nasze życie".

  "Miałam zachowanie niedostateczne".

  W zeszłym roku świat rodziny Gesslerów na chwilę się zatrzymał. 27 sierpnia odszedł Piotr Gessler, ceniony restaurator. W pierwszą rocznicę śmierci, córka Lara opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie i chwytającymi za serce słowami wspominała ojca.

  O jej śmierci poinformował w mediach społecznościowych dziennikarz Mariusz Szczygieł.

  - Nigdy nie miałam kompleksu - komentuje po latach.

  - Tak brakuje tej kobiety - komentują fani.

  Pracownicy wspominają ją jako osobę ciepłą, mądrą i niezwykle kompetentną.

  Jaką receptę na szczęście mieli kilka dekad temu nasi dziadkowie?

  Jedna z nich wpadła w oko zdobywczyni Oscara.

  Kora była wybitną artystką, której twórczość do dziś jest obecna. Wyróżniała się charyzmą i temperamentem. Jaką była matką? Dlaczego nie przestała intrygować?

  To obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów tego jakościowego i charakterystycznego stylu.

  "Ula Pedantula" postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami z dzieciństwa.

  Michał Szpak kilka lat temu pożegnał jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Z okazji Dnia Mamy artysta opublikował w sieci archiwalne zdjęcie rodzicielki, a także wzruszającymi słowami opisał swoje wspomnienia.

  "Z gadżetem, który sprawiał, że czuł się modny".

  Tegoroczni maturzyści przystąpili do egzaminu dojrzałości. Anna Kalczyńska pokazała swoje pamiątkowe zdjęcie z 1995 roku. Co znalazło się na jej maturalnym stoliku? Jedna rzecz przyniosła jej szczęście.

  Kto prawie się spóźnił, a komu wyjątkowo dopisało szczęście?

  Jak sobie poradziła na egzaminie?

  la wielu osób pisanie matury jest jednym z istotniejszych wydarzeń w życiu. Nie każdy jednak wiąże z nią dobre wspomnienia. A jak było w przypadku Michała Piróga i Aleksandry Szwed? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Kerry Kennedy jest córką prokuratora generalnego Stanów Zjednoczonych Roberta Kennedy'ego, czyli młodszego brata prezydenta USA, Johna Kennedy'ego. Jest prezesem fundacji im. jej ojca, zajmującej się prawami człowieka. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o działalności organizacji oraz o swoim dzieciństwie.

  Mateusz Damięcki jest obecny w polskim show-biznesie już od wielu lat. Teraz postanowił opowiedzieć o pewnym wydarzeniu, które mogło zupełnie zmienić jego życie. Co się stało ponad 30 lat temu?

  Niedawno minęło 5 lat, odkąd nie ma go z nami. Jaki prywatnie był Wojciech Młynarski?

  W polskim show-biznesie niewiele jest aktorek, które darzą się przyjaźnią. Do tej grupy należą jednak Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha. Wiadomo, że od lat są dla siebie niezwykłym wsparciem. Teraz postanowiły powspominać dawne chwile i pokazały zdjęcie z czasów, gdy nie miały jeszcze dzieci.

  5 kwietnia 2022 r. mija rok od śmierci wyjątkowego wokalisty i kompozytora Krzysztofa Krawczyka. Polacy uwielbiali jego twórczość, a koncerty cieszyły się niesłabnącą popularnością przez cały okres kariery piosenkarza.

  Welurowe dresy, odtwarzacze mp3 i dźwięk kultowego komunikatora zwiastujący nadejście nowej wiadomości. Za wiele z rzeczy, które nie mają dziś już żadnej wartości, jeszcze dwadzieścia lat temu dalibyśmy się pokroić. Co sprawiło, że początek stulecia wspominamy z nostalgią?

  Paulina Krupińska-Karpiel to niezaprzeczalnie jedna z najpiękniejszych kobiet. I choć można by przypuszczać, że od zawsze miała powodzenie, prawda jest inna. W rozmowie z redaktorką serwisu Dzień Dobry TVN, Karoliną Kalatzi, wyznała, że w gimnazjum chłopcy się za nią nie oglądali.

  Mariusz Szczygieł dziś jest niezwykle cenionym reportażystą, który swoją drogę w tym kierunku zawodowym rozpoczął już jako nastolatek. Okazuje się, że prowadził wówczas w zeszycie skrupulatne zapiski dotyczące bieżących wydarzeń. Teraz opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN.