"Walisz głową w mur". Z tymi słowami Edyty Pazury utożsami się wiele kobiet

EN_01522852_1141
Źródło: Dzień Dobry TVN
Edyta i Cezary Pazurowie: razem w życiu i w pracy
Edyta i Cezary Pazurowie: razem w życiu i w pracy
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Edyta Pazura jest jedną z tych gwiazd w polskim show-biznesie, które opowiadają o realiach bycia mamą bez lukru i bez cenzury. W najnowszym wpisie żona Cezarego Pazury przedstawiła historię z życia wziętą. Wiele kobiet z pewnością czuje to samo.

Edyta Pazura - macierzyństwo

Edyta i Cezary Pazurowie są razem już 17 lat. Poznali się, kiedy aktor miał 45 lat, a jego ukochana 19. Dzieląca ich różnica wieku nie stoi na przeszkodzie, by małżonkowie tworzyli trwały i szczęśliwy związek. Pobrali się w maju 2009 roku i doczekali trójki dzieci. Najstarsza Amelia ma 15 lat, Antoni - 12 lat, a Rita - 6.

Żona aktora spełnia się jako twórczyni internetowa. Prowadzi podcast, własną firmę, a także interesuje się fotografią. Łączy rozwój kariery z macierzyństwem. Często opowiada na Instagramie, że choć opieka nad dziećmi jest wymagająca i uczy cierpliwości, to jednak koniec końców przynosi rodzicom ogrom satysfakcji. Edyta nawiązała do tego tematu w najnowszym poście.

- Z pamiętnika Edyty. 20 kwietnia 2024 r. Macierzyństwo to długa, ciężka i bardzo kręta droga… A to wszystko oplecione jest przeświadczeniem, że z macierzyństwa nie można się tak po prostu wypisać. I gdy walisz głową w mur, nie powiesz sobie: "Dobra, wychodzę… Rezygnuję z tej zabawy", bo to tzw. one way ticket. Jednak po burzy przychodzą takie dni, kiedy Twoje dziecko przychodzi do ciebie i mówi: "Mamo, narysowałam cię" czy "Mamo, zagram ci coś na pianinie" - napisała Pazura.

Macierzyństwo oczami Edyty Pazury

Edyta opublikowała na Instagramie zdjęcie portretu, który namalowała dla niej jej najstarsza córka. Amelia ma prawdziwy talent. Rysunek sprowokował Pazurę do ciekawych przemyśleń. Co sobie uświadomiła? - Patrzę na ten portret widziany oczami mojego dziecka i to jest niesamowite, bo w nim zawarta jestem cała ja z moimi cechami i emocjami: miłością, cierpliwością, odwagą, nieugiętością i jednocześnie strachem. Dużo się nauczyłam przez te 15 lat. Przede wszystkim sztuki odpuszczania, która była dla mnie jak Wielki Mur Chiński - teoretycznie nie do przejścia, a jednak możliwe do osiągnięcia - wyznała influencerka.

Fanki odnajdują cząstkę siebie we wpisie Pazury. Doceniły również talent 15-letniej Amelii.

- "Odpuszczanie, tak! Tego musiałam się nauczyć i to było chyba najtrudniejsze", "Wow! Ma talent dziewczyna. Niech go rozwija. Piękna pamiątka", "Cudowny obraz. Pięknie opisane", "Macierzyństwo ma swoje wzloty i upadki, ale jest to najpiękniejsza rzecz, która się nam, kobietom, mogła przytrafić. Obserwacja dorastania, samodzielności, znajdowania swojej drogi u dziecka - BEZCENNE", "Pięknie napisane, a rysunek równie piękny" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes