związki gwiazd

  On nie był nią zainteresowany. O kim mowa?

  Katarzyna Nosowska opisała, jakie miłego gesty robi jej ukochany. To przypomniał jej pewną sytuację z przeszłości.

  Nie milkną echa wywiadu udzielonego w ostatnim tygodniu września przez Hailey Bieber. Modelka postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje dotyczące jej rzekomego udziału w rozbiciu związku obecnego męża i Seleny Gomez.

  - Jedno z najboleśniejszych doświadczeń - wyznała wokalistka.

  - Coraz bardziej mi się podoba, czekam, aż wykona jakiś ruch - wspominała pisarka.

  Antoni Królikowski obecnie jest zakochany w Izabeli, która stroni od błysku fleszy i czerwonych dywanów. Aktor wierzy, że właśnie z tą kobietą u boku może przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu.

  - Byliśmy dość nietypową parą - ocenia trenerka.

  Maja Hyży opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z randki. Romantyczny kadr natychmiast wzbudził zainteresowanie fanów. Wielu internautów doszło do wniosku, że w życiu osobistym artystki zaszły istotne zmiany. W sieci rozgorzała dyskusja na ten temat.

  To właśnie ona reprezentowała go w słynnym procesie o zniesławienie.

  Piosenkarz opublikował zdjęcia z uroczystości.

  Olivier Janiak i Karolina Malinowska tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Pobrali się we wrześniu 2003 roku i do dziś tworzą nad wyraz szczęśliwy związek. Z okazji 19. rocznicy ślubu gospodarz programu "Co za tydzień" opublikował w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy partnerki sportowców: Monikę Półgrabię, Paulinę Hebel oraz Oliwię Łaskarzewską, które na co dzień wspierają swoich ukochanych.

  - Zmieniliśmy się - komentuje tancerka.

  Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najhuczniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. W tym roku zakochani świętują 6. rocznicę małżeństwa. Pokazali pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała, czego się boi w związku z nadciągającymi zmianami w jej życiu. W szczerej rozmowie z Karoliną Kalatzi określiła również swój typ faceta. 

  Czy ślub był jego marzeniem?

  "Dziewczyna, z którą będzie, mając 72 lata, urodziła się podobno przedwczoraj".

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną ze swojego poczucia humoru. Tym razem pokazali, co może się wydarzyć, gdy mężczyzna zwraca uwagę kobiecie prowadzącej samochód.

  Sandra Kubicka poznała blaski i cienie relacji damsko-męskich. Była w dwóch poważnych związkach, dwukrotnie zaręczona, ale też dwa razy cierpiała z powodu toksycznych narzeczonych.

  Od zakończenia bolesnej relacji minęło już trzy lata. Dopiero teraz Edyta Górniak wyznała, jak zranił ją mężczyzna, z którym związek bardzo długo utrzymywała w tajemnicy przed mediami.

  Maciej Orłoś jest szczęśliwie zakochany. Jego partnerką jest Paulina Koziejowska, dziennikarka show-biznesowa. Para postanowiła udzielić pierwszego wspólnego wywiadu specjalnie dla Dzień Dobry TVN.

  Katarzyna Glinka kilka tygodni temu potwierdziła, że rozstała się ze swoim narzeczonym Jarosławem Bienieckim. Ostatnio otrzymała informację, że jej ekspartner spotkał się z tajemniczą, młodą blondynką. Aktorka postanowiła odnieść się do tego doniesienia.

  Blanka Lipińska znalazła szczęście u boku wymarzonego mężczyzny. Czym ujął ją nowy wybranek serca?

  Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana. Od 5 lat tworzy udany związek z Piotrem Bukowieckim, producentem telewizyjnym. Z okazji kolejnej rocznicy tancerka pokazała ich wspólne, romantyczne zdjęcia.

  Eliza i Jay poznali się w 5. edycji "Hotelu Paradise". Byli jedną z najsilniejszych par w programie, jednak nie udało im się dojść do finału. Choć nie zdobyli głównej nagrody, to wygrali coś o wiele cenniejszego.

  Wygląda na to, że po zakończeniu blisko dwuletniej relacji z Leo Robintonem gwiazda szybko związała się z innym mężczyzną. Kim jest jej nowy wybranek?

  Po kilku latach od rozwodu ujawniono raport FBI.

  "Prawie 30 lat razem".

  Są w tej kwestii zgodni.

  - Nigdy nie miałam kompleksu - komentuje po latach.