Cezary Pazura

    Cezary Pazura

    Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, wykorzystując do tego media społecznościowe. Publikowane przez nią posty często dotyczą poważnych, życiowych tematów, ale czasami mają po prostu na celu wywołanie u internautów uśmiechu. Tym razem gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie męża, które z całą pewnością poprawiło nastrój niejednej osobie. Cezary Pazura zapozował na nim w zupełnie nowej odsłonie.

    Dzieci potrafią być nie tylko spostrzegawcze, ale i szczere do bólu. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie zadają pytania, których nikt by się nie spodziewał. Jedną z zabawnych historii w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami żona Cezarego Pazury, Edyta. Co się wydarzyło?

    Niedługo po otwarciu kin, na duży ekran trafia pełna humoru komedia romantyczna "Druga połowa". W produkcji zobaczyć możemy gwiazdorską obsadę, a także debiutującego Grzegorza Krychowiaka. Jak piłkarz poradził sobie w nowej roli? O tym opowiedział nam sam reprezentant Polski, a także aktorzy: Marianna Zydek, Maciej Musiał, Joanna Kuberska oraz Jacek Knap.

    Cezary Pazura miał przed sobą niemałe wyzwanie aktorskie. Już wkrótce zobaczymy go w roli selekcjonera polskiej reprezentacji piłkarskiej. "Druga połowa" to komedia romantyczna, który ucieszy zarówno kobiety i mężczyzn. Poza wątkiem romantycznym, akcja toczy się wokół piłki nożnej, a w filmie występuje wiele postaci z polskiego sportu m.in. Grzegorz Krychowiak.