Cezary Pazura

  Cezary Pazura

  Cezary Pazura to jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów. Wcielił się w wiele ról, ale jego fani dopytują w mediach społecznościowych, czy jest jeszcze taka, o której marzy. Dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska, postanowiła zadać mu to pytanie w ich imieniu.

  Za nami pierwsze od lat białe święta. Wreszcie spadł śnieg, więc nic dziwnego, że wiele gwiazd ruszyło wraz z najbliższymi na sanki i lepią bałwany. Cezary Pazura z rodziną również korzysta z uroków zimowej aury. Pochwalił się w sieci zabawnym zdjęciem.

  Już niebawem fani "Tajemnicy Zawodowej" będą mieli okazję prześledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów na antenie TVN i w Playerze. Jednym z powodów, dla których drugi sezon serii ma szansę osiągnąć wysoką oglądalność, jest jego gwiazdorska obsada. W rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl, Cezary Pazura zdradził, ile z samego siebie oddaje serialowemu Andrzejowi.

  Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, wykorzystując do tego media społecznościowe. Publikowane przez nią posty często dotyczą poważnych, życiowych tematów, ale czasami mają po prostu na celu wywołanie u internautów uśmiechu. Tym razem gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie męża, które z całą pewnością poprawiło nastrój niejednej osobie. Cezary Pazura zapozował na nim w zupełnie nowej odsłonie.

  Dzieci potrafią być nie tylko spostrzegawcze, ale i szczere do bólu. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie zadają pytania, których nikt by się nie spodziewał. Jedną z zabawnych historii w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami żona Cezarego Pazury, Edyta. Co się wydarzyło?