Edyta Pazura

    Edyta Pazura

    Jest dopiero połowa października, a w szkołach uczniowie mają po kilka kartkówek i sprawdzianów tygodniowo. Dzieci mają bardzo dużo nauki, rodzice załamują ręce, a nauczyciele muszą się spieszyć, by zdążyć z realizacją wszystkich tematów z podstawy programowej. Szerokim echem w mediach społecznościowych odbił się wpis Edyty Pazury, w którym poruszyła kwestię fatalnego stanu polskiego systemu edukacji.

    Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, wykorzystując do tego media społecznościowe. Publikowane przez nią posty często dotyczą poważnych, życiowych tematów, ale czasami mają po prostu na celu wywołanie u internautów uśmiechu. Tym razem gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie męża, które z całą pewnością poprawiło nastrój niejednej osobie. Cezary Pazura zapozował na nim w zupełnie nowej odsłonie.

    Edyta Pazura chętnie pokazuje w mediach społecznościowych kulisy swojego życia prywatnego, a publikowane przez nią wpisy doskonale obrazują codzienną rutynę spełnionej mamy i żony. Tym razem podzieliła się z internautami wrażeniami z weekendu, który przyniósł jej wiele atrakcji. Leniwe niedzielne popołudnie upłynęło 33-latce na rozmyślaniu nad kilkoma ważnymi sprawami.

    Dzieci potrafią być nie tylko spostrzegawcze, ale i szczere do bólu. Zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie zadają pytania, których nikt by się nie spodziewał. Jedną z zabawnych historii w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami żona Cezarego Pazury, Edyta. Co się wydarzyło?