Edyta Pazura

  Edyta Pazura

  Edyta Pazura należy do osób, które bardzo chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Celebrytka za ich pośrednictwem dzieli się z fanami wycinkami ze swojego życia prywatnego. Niedawno gwiazda zamieściła zdjęcie z wakacji, którym nawiązuje do jednej z postaci z kultowego serialu. O kogo chodzi?

  - Nie wpier*** się innym w kolejkę - zaapelowała.

  Przy okazji zaczepnie pyta: "Zgadnijcie, kto był królową balu".

  1 czerwca to dobry moment, by sięgnąć po albumy z fotografiami i przypomnieć sobie czasy, gdy samemu było się maluchem.

  Dlaczego kobiety mierzą się z poczuciem winy, kiedy zostawiają swoje pociechy pod opieką innych?

  Edyta Pazura ma świetny kontakt z rodzicami. Niejednokrotnie mówiła o tym, jak bardzo są zżyci. Widać to także podczas ich wspólnego wyjazdu. Na zdjęciu z samolotu zobaczymy nie tylko ich, ale także zięcia państwa Zając - Cezarego Pazurę.

  Edyta Pazura udzieliła poruszającego wywiadu. Małżonka znanego aktora opowiedziała o szczegółach ich związku, a także o najcięższych momentach swojego życia. Okazało się, że w młodym wieku widziała wstrząsające zdarzenie, które wpłynęło na jej przyszłość.

  Cezary i Edyta Pazura wpadli na siebie w pociągu. Na początku nikt nie chciał postawić na ich związek nawet złotówki. Dzisiaj cieszą się szczęśliwym domem pełnym dzieci i małżeństwem z kilkunastoletnim stażem.

  Edyta Pazura to nie tylko kobieta biznesu, ale także mama na pełen etat. Żona znanego aktorka urokami macierzyństwa chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Tam bez lukru pokazuje prawdziwe życie z trójką dzieci. Niedawno zdradziła jednak, że jak każdy, potrzebuje chwili ciszy i wytchnienia. To możliwe jest tylko w jej prywatnej kryjówce. Gdzie Edyta chowa się przed pociechami?

  Edyta Pazura wyznała, że przy trzecim dziecku macierzyństwo stało się nieco lżejsze. Najmłodsza z rodzeństwa, Rita, od chwili narodzin jest bardzo spokojna i grzeczna. Dziewczynka to także idealny kompan do dalekich podróży. Edyta przyznała, że chciałaby na chwilę zatrzymać czas. Dlaczego?

  Artysta w czerwcu będzie świętował 60. urodziny.

  Edyta Pazura postanowiła sprostować doniesienia portali plotkarskich. Żona znanego aktora w mediach społecznościowych nie szczędziła gorzkich słów, komentując niedawne artykuły dotyczące posiadanych przez parę nieruchomości. Nawiązała również do krzywdzących nagłówków sprzed lat.

  "Jak Magda Gessler"

  "Bilans jest tragiczny".

  Edyta Pazura nie pozostaje obojętna na trudną sytuację w Ukrainie. Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się wpisy, będące wyrazem solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami. W jednym z postów żona Cezarego Pazury pochwaliła się zdjęciami wyjątkowego wieńca, który znalazł swoje miejsce na drzwiach wejściowych jej domu.

  Apeluje: "To ludzie, którzy zasługują na szacunek".

  "Zauważyłam, że ludzie zaczynają już licytować".

  W najnowszym poście gwiazda zdradziła swój sposób na asertywność i opowiedziała o kolejnych celach na najbliższą przyszłość.

  Edyta Pazura postanowiła podzielić się ze swoimi fanami refleksją na temat samoakceptacji. Jak sama przyznała, zajęło jej trochę czasu, zanim polubiła samą siebie. Przy okazji zdradziła, że Cezary ma niemały fotograficzny talent.

  Pogoda w Polsce pozostawia wiele do życzenia, dlatego wiele gwiazd chętnie pakuje walizki i udaje się na urlop w egzotyczne rejony świata. W tym gronie znalazła się również Edyta Pazura, która po raz kolejny zdecydowała się spędzić wakacje na Malediwach. W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia z tej wyjątkowej podróży. Na jednym z nich żona Cezarego Pazury zaprezentowała perfekcyjną sylwetkę.

  Urodziny to dla wielu z nas czas podsumowań. Edyta Pazura skończyła 34 lata i z tej okazji napisała, co dotychczas udało się jej osiągnąć. Sukces zawodowy to jedno, ale ważniejsze jest dla niej, że od 15 lat jest szczęśliwie zakochana i wraz z Cezarym Pazurą tworzą zgraną rodzinę.

  Edyta Pazura mogła się nie spodziewać, że w dniu urodzin zobaczy w sieci swoje stare zdjęcia. Wszystko za sprawą jej męża, który w ten sposób pokazał, że pamięta o wyjątkowej dacie. Taka miłość nie zdarza się zbyt często!

  Edyta Pazura bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i postanowiła "szokować". W najnowszym wpisie na Instagramie pokazała, jak spędziła sylwestrowy wieczór.

  Za nami pierwsze od lat białe święta. Wreszcie spadł śnieg, więc nic dziwnego, że wiele gwiazd ruszyło wraz z najbliższymi na sanki i lepią bałwany. Cezary Pazura z rodziną również korzysta z uroków zimowej aury. Pochwalił się w sieci zabawnym zdjęciem.

  "Trwa już 14 lat".

  Edyta Pazura wypoczywa z najbliższymi na Malediwach, skąd raczy swoich fanów rajskimi fotografiami. Wakacjom przyświeca też cel, bo gwiazda spełniła obietnicę, którą złożyła mamie, gdy była małą dziewczynką. O co chodzi?

  Edyta Pazura chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Za ich pośrednictwem dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a także przemyśleniami. Tym razem celebrytka postanowiła odnieść się do świątecznych przygotowań i nie tylko.

  Edyta Pazura ma do siebie ogromny dystans. Niejednokrotnie publikowała w sieci wpisy, w których żartowała na swój temat. Zdjęcie żony aktora z jasełek podbija sieć. Edyta nawiązała do podobieństwa, jakie łączy ją z Britney Spears.

  Edyta i Cezary Pazurowie stanęli na ślubnym kobiercu już ponad 10 lat temu, a ich miłość stanowi wzór do naśladowania dla wielu par. Żona cenionego aktora nieraz zaskakiwała fanów szczerymi wyznaniami dotyczącymi relacji z ukochanym. Tym razem podzieliła się ze swoimi obserwatorami wyjątkowo zaskakującą nowiną. Okazało się, że na jej palcu brakuje bardzo ważnej ozdoby.

  "Dajemy sobie hajs".