Julia Wieniawa

  Julia Wieniawa

  Nikodem Rozbicki jest jedną z najbardziej skrytych gwiazd w polskim show-biznesie. Choć oczy mediów skierowane są na aktora chociażby ze względu na związek z Julią Wieniawą, ciągle niewiele mówi na temat swojego życia. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał Nikodema, jak wyglądało jego dzieciństwo i relacje z rodzicami. Tego nie zdradzał jeszcze w żadnym wywiadzie.

  Julia Wieniawa zamieściła na instagramowym koncie zdjęcia topless, które niosą za sobą ważne przesłanie. 22-letnia aktorka nawiązała bowiem do ruchu body positive. – Ale cudo – skomentowała post jedna z internautek.

  W ciągu historii mody torebki niejednokrotnie stawały się przedmiotem pożądania fashionistek. Mimo upływu lat nic się nie zmieniło, a kolejne modele podbijają wybiegi i miejskie ulice. W tym sezonie szczególnie jedna jest prawdziwym must have wśród dodatków. Mają ją już m.in. Hailey Bieber, Anna Lewandowska, Chiara Ferragni i Julia Wieniawa. Czym się wyróżnia? Sprawdziła to redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Widok Julii Wieniawy z podpiętą kroplówką zaniepokoił jej fanów. Gwiazda nagrała w sieci obszerną relację z wizyty medyka w jej domu. Szybko okazało się, że to jedynie witaminy, które mają wzmocnić jej organizm. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl Julia Wieniawa odniosła się do zamieszania wokół jej stanu zdrowia. Tym samym powiedziała o swoich dolegliwościach.

  Julia Wieniawa pokazała w mediach społecznościowych mamę Martę Wieniawę-Narkiewicz. Z okazji urodzin rodzicielki gwiazda zachęciła obserwatorów do składania życzeń. Fani w komentarzach nie mogą wyjść z podziwu. Aż trudno uwierzyć, że panie nie są siostrami.

  Julia Wieniawa w zeszłym roku pochwaliła się zakupem nowego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. 22-letnia gwiazda przez ostatnie miesiące relacjonowała w sieci prace wykończeniowe i zdradziła fanom swoje pomysły na aranżację wnętrz. Już wiemy, że remont oficjalnie dobiegł końca, a Julia wprowadziła się do dwupoziomowego apartamentu. "New home finally" – czytamy na Instagramie. Jak wygląda jej garderoba?

  Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Mimo napiętego grafiku znajduje czas, aby trochę poćwiczyć. Na Instagramie pochwaliła się ostatnio nietypowym zdjęciem z treningu. Takiej elastyczności mógłby jej pozazdrościć niejeden jogin.

  Sześć edycji, zebranych 400 tys. zł, ponad 80 spełnionych marzeń i 179 zorganizowanych kolacji - to dotychczasowy bilans akcji "Kolacja Marzeń". Jej ambasadorką od początku jest Małgorzata Kożuchowska, natomiast Julia Wieniawa w tym roku bierze w niej udział po raz pierwszy. Dzieci cierpiące na choroby zagrażające ich życiu marzą o klockach, zabawkach, laptopach, spotkaniach ze swoimi idolami, a także o podróżach w odległe zakątki świata. Zobacz, jak można im pomóc i wylicytować kolację z gwiazdą.