Anna Przybylska

  Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo że od wielu lat nie żyje, to widzowie wciąż ją wspominają i kochają. A jak ją zapamiętał najmłodszy syn Jan Bieniuk? W chwili śmierci mamy miał tylko 3 lata.

  Oliwia Bieniuk to młoda dziewczyna, której kamery i światła fleszy towarzyszą od najwcześniejszych lat. Marzy o karierze aktorskiej i właśnie dlatego zdecydowała się na naukę w jednej ze szkół teatralnych. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała o swoich obawach w związku z tym zawodem, tęsknocie za mamą i szufladkowaniu, z którym mierzy się od lat.

  - Tak brakuje tej kobiety - komentują fani.

  "Miałem komu się zwierzyć i z kim porozmawiać".

  Jarosław Bieniuk od kilku lat układa sobie życie u boku Zuzanny Pactwy. Teraz modelka postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na kilka pytań w mediach społecznościowych. Niektóre z nich były bardzo osobiste.

  Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dojrzewają na oczach fanów. Piłkarz opublikował właśnie ich zdjęcie w mediach społecznościowych i pokazał, jak się zmieniły. Internauci dostrzegli podobieństwo pociech do zmarłej aktorki.

  Jarosław Bieniuk od niespełna dwóch lat jest w związku z modelką Zuzanną Pactwą.

  Oliwia Bieniuk właśnie wypoczywa na urlopie w Egipcie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w skąpym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Fani prawią jej komplementy, ale też niedowierzają, że czas tak szybko leci.

  Anna Przybylska ciągle jest żywa w sercach wielu Polaków oraz swoich bliskich. Jarosław Bieniuk opublikował nieznane dotąd filmy, które pokazują, jaką mamą była aktorka.

  "Gdziekolwiek jesteś bądź szczęśliwa"

  "Zawalił się świat całej naszej rodzinie"

  Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po walce z rakiem trzustki. Jej śmierć wstrząsnęła całą Polską. Uwielbiana aktorka na zawsze pozostała w pamięci i sercach rodziny, przyjaciół i widzów. Jak ją wspominają?

  Anna Przybylska odeszła 7 lat temu.

  Oliwia Bieniuk opublikowała w sieci zdjęcia z planu filmowego. Nastolatka kolejny raz udowodniła, że bardzo poważnie myśli o tym, by zająć się aktorstwem. Na fotografiach widoczny jest niewielki tatuaż, zdobiący ciało 18-latki. To wzruszający hołd oddany sławnej mamie.

  W takim wydaniu Oliwii Bieniuk jeszcze nie widzieliście. 18-latka zamieściła bowiem na instagramowym koncie fotografie z ultrakobiecej i zmysłowej sesji zdjęciowej. Tymi kadrami urzekła Klaudię El Dursi i Macieja Musiałowskiego.

  Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

  Oliwia Bieniuk, podobnie jak tysiące innych abiturientów, zasiadła w tym roku do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, czyli matury. Jak jej poszło? Jakie ma plany na przyszłość?

  Krystyna Przybylska już w marcu spędziła czas w szpitalu, kiedy walczyła o powrót do zdrowia po zarażeniu koronawirusem. Teraz za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że ponownie lekarze musieli udzielić jej pomocy.

  Anna Przybylska ciągle obecna jest w sercach fanów, przyjaciół i rodziny. Na cześć aktorki powstał właśnie w Gdańsku mural z jej podobizną. Jego autorem jest trójmiejski artysta streetartowy Piotr "Tuse" Jaworski. Swoim dziełem pochwalił się w sieci.

  Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Benedykt Wietrzykowski nie żyje. O śmierci ojczyma Anny Przybylskiej poinformowały żona oraz pasierbica mężczyzny. Znany na Pomorzu działacz odszedł w poniedziałkowy poranek. Miał 82 lata.

  Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka próbuje swoich sił w modelingu. Na swoim Instagramie początkująca modelka zamieściła zdjęcia z nowej, dojść odważnej sesji. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Jarosław Bieniuk w końcu znalazł szczęście w miłości i już nie zamierza kryć się z uczuciem. Do sieci trafiło zdjęcie z wypadu rodziny sportowca. Widać na nim nie tylko jego dzieci, ale również nową partnerkę, Zuzannę Pactwę. W szwajcarskim kurorcie narciarskim wypoczywa także chłopak Oliwii Bieniuk.

  Anna Przybylska odeszła 6 lat temu, osierocając troje dzieci. Piękna i niezwykle lubiana przez widzów aktorka 26 grudnia obchodziłaby swoje 42. urodziny. Z tej okazji wspominamy jej najpopularniejsze role.

  Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu, a co za tym idzie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Ostatnio córka Anny Przybylskiej przygotowała niespodziankę dla fanów. Podzieliła się zdjęciem, na którym przytula się do swojej mamy. Uroczy obrazek pokazaliśmy w naszym programie.

  Oliwia Bieniuk niedawno obchodziła swoje 18. urodziny. Córka zmarłej sześć lat temu Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka już ma plany na swoją przyszłość. Nastolatka pragnie pójść w ślady mamy i zostać aktorką. Co jeszcze zdradziła na spotkaniu z Dorotą Wellman?

  Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wkracza w dorosłe życie. Dorastaniu Oliwii mogliśmy się przyglądać od jej najmłodszych lat, kiedy to rodzice zabierali ją na festiwale filmowe, czy na wydarzenia sportowe. Dziś Bieniuk jest pełnoletnia i sama chętnie stawia kroki w show-biznesie.

  Trzustka to narząd, który warunkuje prawidłowe działanie całego organizmu. Zaburzenia jego pracy mogą prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych. Jak alarmują lekarze, szybkie wykrycie raka trzustki zwiększa szanse na leczenie. O tym, jakie objawy powinny być dla nas niepokojące oraz jak dbać o ten wyjątkowo istotny narząd powiedział dr hab. n. med. Stanisław Hać. Ostatnio naukowcy poinformowali również o eksperymentalnym leczeniu, które skutecznie powstrzymało postęp zaawansowanego raka trzustki u pacjentki w Stanach Zjednoczonych.

  Wiadomość o przegranej walce Anny Przybylskiej z rakiem wstrząsnęła całą Polską. Teraz mija 6 lat od jej śmierci, a pamięć o niej wciąż trwa. Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie archiwalne zdjęcie aktorki i dodał wzruszający wpis.

  Trudno uwierzyć w to, że od śmierci Anny Przybylskiej mija już 6 lat. Piękna aktorka, mimo upływu czasu, nadal żyje w sercach wielu osób. Szczególnie jej najbliżsi nie ukrywają faktu, że tęsknią za jej obecnością. Jak ją wspominają?