Anna Przybylska

  Anna Przybylska

  Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

  Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Oliwia Bieniuk coraz śmielej wchodzi w świat show-biznesu, a co za tym idzie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Ostatnio córka Anny Przybylskiej przygotowała niespodziankę dla fanów. Podzieliła się zdjęciem, na którym przytula się do swojej mamy. Uroczy obrazek pokazaliśmy w naszym programie.

  Trzustka to narząd, który warunkuje prawidłowe działanie całego organizmu. Jej zaburzenia mogą prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych, zatem regularne badania i kontrola to podstawa. Jak alarmują lekarze, szybkie wykrycie choroby, zwiększa szanse na leczenie. O tym, jakie objawy powinny być dla nas niepokojące oraz o tym, jak dbać o trzustkę powiedział dr hab. n. med. Stanisław Hać.

  Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, gdy Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki. Od tamtej pory była wychowywana przez ojca, jednocześnie stając się nieocenionym wsparciem dla dwóch młodszych braci. Już niebawem dziewczyna osiągnie pełnoletność. Z tej okazji znalazła się na okładce magazynu "Viva!", w którym opowiedziała o tęsknocie za mamą oraz ciężkim dorastaniu.

  Oliwia Bieniuk, córka aktorki Ani Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku po przegranej walce z rakiem trzustki i Jarosława Bieniuka wcieliła się właśnie w rolę modelki, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu. W komentarzach internauci porównują urodę nastolatki do wyglądu jej mamy. Przybylska do dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek.

  Katarzyna Bujakiewicz była jedną z najbliższych przyjaciółek Ani Przybylskiej. Spędzały ze sobą sporo czasu. Jak Kasia wspomina te chwile? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, jak Jarek Bieniuk reagował na przyjaźń dziewczyn.

  Anny Przybylskiej nie ma z nami już od 3 lat. Pomimo to pozostaje ciągle żywa w pamięci przyjaciół i rodziny, dla których sformułowanie "Ania była" ciągle brzmi dziwnie. "Ona była z kosmosu" - mówił o aktorce Radosław Piwowarski. Jak wspominają ją: Michał Żebrowski, Juliusz Machulski, Jacek Bromski, Eugeniusz Korin i Piotr Zelt? Zobaczcie wspomnienie o matce, aktorce i normalnej kobiecie Annie Przybylskiej.

  Na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbyła się uroczysta premiera biografii Anny Przybylskiej zatytułowana "Ania". W Teatrze Muzycznym zjawili się przyjaciele i fani aktorki. Przyszła również mama i siostra zmarłej Anny Przybylskiej. Co powiedzieli o Ani ci, którzy ją znali osobiście? Na spotkaniu pełnym wzruszeń była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To już trzecie Boże Narodzenie rodziny Anny Przybylskiej bez aktorki. Jak święta spędzą Jarosław Bieniuk i dzieci pary - Oliwia, Janek i Szymon? W szczerej rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską piłkarz powiedział, jak sobie radzą bez Ani, czy zdarza mu się popełniać błędy wychowawcze i czy powstanie film o Ani.

  Nie było łatwo namówić Jarosława Bieniuka na tę rozmowę, ale Anieszce Jastrzębskiej to się udało. Jak spędzi tegoroczne święta? Kto pomaga mu w wychowywaniu dzieci? Jakim jest ojcem? Kto zagra w filmie Annę Przybylską? I co Jarosław Bieniuk sądzi o pomyśle, by jego córka Oliwia zagrała mamę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Jarosławem Bieniukiem w jego rodzinnym domu. Cały zapis tego spotkania zobaczycie w wigilijny poranek w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami od 8:00!

  Łódź jest dla Jarosława Bieniuka wyjątkowym miejscem - tu grał przez pewien czas w piłkę nożną, urodził się jego najmłodszy syn Janek i mieszkają jego najbliżsi przyjaciele, z którymi prowadzi firmę zaangażowaną w działalność charytatywną. I właśnie o pomocy chorym i potrzebującym opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Dowiedzieliśmy się również o innych nowych życiowych wyzwaniach sportowca.