partnerka

  Partnerka Bohdana Smolenia, Joanna Kubisa, poważnie choruje. Na leczenie potrzebuje ogromnej kwoty. Przyjaciele w trosce o życie kobiety, założyli internetową zbiórkę. Każdy może pomóc.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy partnerki sportowców: Monikę Półgrabię, Paulinę Hebel oraz Oliwię Łaskarzewską, które na co dzień wspierają swoich ukochanych.

  Roksana Gac, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Projekt Lady", opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochaną. W najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy swojego związku. Czy kobiety planują ślub?

  Zakochanie to stan, w którym władają nami hormony. Po jakimś czasie przychodzi szara codzienność, pojawiają się problemy, często zdrowotne, czasem psychiczne, bywa, że wraz z nimi dodatkowe kilogramy.

  Keanu Reeves i Alexandra Grant są dzisiaj na językach całego świata. Zakochani pojawili się na prestiżowej gali MOCA 2022. Ich wspólne zdjęcia to niespodzianka dla fanów, którzy nieczęsto mają szansę zajrzeć do prywatnego życia aktora.

  Georgina Rodriguez wróciła do domu z córeczką. Radosną wieść przekazał Cristiano Ronaldo za pośrednictwem Instagrama. Piłkarz podziękował fanom za wsparcie. - Wszyscy czuliśmy miłość i szacunek - napisał.

  Mamy złą wiadomość dla fanów programu "40 kontra 20". Kinga Zapadka i Robert Kochanek nie są już razem. - Nasza relacja sporo mnie kosztowała pod względem emocjonalnym - opisuje w rozmowie z dziendobry.tvn.pl finalistka show.

  Modelka i aktor spacerowali pod rękę ulicami Nowego Jorku.

  "Pobieramy się, to się dzieje!"

  Kiedy rozpada się rodzina, opiekę nad dziećmi w głównej mierze przejmują kobiety. Bywają jednak sytuację, gdy to wyzwanie spada na mężczyzn, którzy po stracie żony sami muszą zmierzyć się z rodzicielstwem. Czy związek z samotnym ojcem z góry skazany jest na niepowodzenie? Czy kobieta, która go pokocha, będzie po prostu partnerką czy także matką dla jego potomstwa? Oto historie osób, które z różnych perspektyw doświadczyli tego, jak wygląda związek z mężczyzną, który sam wychowuje dzieci. 

  Oleh Riaszeńczew szerszej publiczności dał się poznać za sprawą udziału w programie "Big Brother". Dziś znów jest o nim głośno, ponieważ na swoim Instagramie przedstawił nową partnerkę Hannę. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

  Jarosław Bieniuk wydaję się być teraz wyjątkowo szczęśliwy. Piłkarz poukładał swoje życie uczuciowe i dziś cieszy się rocznym związkiem. Jego partnerka Zuzanna opublikowała w sieci wyjątkowo romantyczne zdjęcie.

  Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, podzieliła się w mediach społecznościowych traumatycznym przeżyciem. Kierowca, z którym jechała, wpadł w poślizg. Samochód został zmasakrowany, a ona przeżyła chwilę grozy. - W głowie pojawia się czarna wizja – napisała dziennikarka.

  Niedawno Piotr Gąsowski opowiedział nieco więcej o swoim życiu prywatnym i patchworkowej rodzinie. Aktor przyznał, że mimo rozstania utrzymuje przyjacielskie relacje z byłymi partnerkami, z którymi doczekał się dzieci. Jaki sposób na dobre relacje w rodzinie ma artysta?

  Kuba Wojewódzki wie, jak przykuć uwagę mediów. Na instagramowy profil dziennikarza wpadło zdjęcie, na którym pozuje ze znaną modelką, Ludwiką Cichecką. Opis jasno sugeruje, że tych dwoje może łączyć coś więcej. Jaka jest prawda?

  Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu publikuje zdjęcia z tajemniczą pięknością. Zgodnie z doniesieniami mediów jest to Angelika Wachowska. Choć informacja o związku 28-latki z dziennikarzem, nie została oficjalnie potwierdzona, jedno jest pewne, tych dwoje łączy wspólna praca. Tymczasem król TVN-u na Instagramie zamieścił tajemniczy wpis. Co może oznaczać?

  Enrique Iglesias i Anna Kournikova w 2020 roku zostali rodzicami Mary. Z okazji pierwszych urodzin córki tenisistka pochwaliła się w mediach społecznościowych rozczulającym zdjęciem. Przy tej okazji Sandra Hajduk przypomniała w programie historię związku gwiazd.

  Marcin Różalski zasłynął w kick-boxingu i MMA. Oprócz wielu zwycięstw i charakterystycznego wizerunku, sportowiec znany jest także z niesienia pomocy zwierzętom. Wraz ze swoją partnerką Martą Kwiatkowską opowiedzieli Piotrowi Wojtasikowi, w jaki sposób je ratują. Dodatkowo zaapelowali o pomoc w znalezieniu zaginionej klaczy Majki.

  Jarosław Bieniuk w końcu znalazł szczęście w miłości i już nie zamierza kryć się z uczuciem. Do sieci trafiło zdjęcie z wypadu rodziny sportowca. Widać na nim nie tylko jego dzieci, ale również nową partnerkę, Zuzannę Pactwę. W szwajcarskim kurorcie narciarskim wypoczywa także chłopak Oliwii Bieniuk.

  Kajetan Kajetanowicz: "Zawsze samochody bardzo mnie kręciły. Szybkość. Adrenalina". Kiedy zaczęła się jego przygoda z rajdami samochodowymi? Jak wyglądały jego początki w tym sporcie? Jakie ma plany zawodowe?

  W studiu Dzień Dobry TVN: Mateusz Damięcki i jego narzeczona Paulina Andrzejewska - choreografka i nauczycielka baletu. Po raz pierwszy razem w mediach! Jak wygląda ich wspólne życie zawodowe i prywatne? Czy uzupełniają się w swoich zawodach i pomagają sobie wzajemnie?

  Zamknął 193 osoby w jednej bani. Pobił rekord Guinnessa. Jakub Bochenek robi największe bańki na świecie, a jego firma produkuje i eksportuje płyn i akcesoria do baniek do krajów europejskich. Czy udało mu się nauczyć tego fachu Marcina Prokopa? Zobaczcie!

  Czy istnieją takie typy kobiet, które nie znajdą męża? Za mądre, za ładne, za dobrze wykształcone - czy te cechy odstraszają mężczyzn? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista zespołu Video, Katarzyna Lengren oraz Joanna Heidtman.

  Kanadyjski muzyk jazzowy Matt Dusk do Polski przylatuje często i chętnie, bo jego życiowa partnerka Julita Borko jest Polką. Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Jak wyglądała jego pierwsza wizyta u rodziny Julity w Olsztynie? Czy zna jakiekolwiek słowa po polsku? Co Matt Dusk powiedział matce Julity Borko i czy obraziła się? Jak zareagowała rodzina Julity Borko na jej kanadyjskiego chłopaka? Czy planują ślub i powiększenie rodziny? Mata i Julitę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, kiedy wybrankę serca trzeba poznać z własną mamą. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Tomasz Niecik, Wojciech Brzozowski, Damian Aleksander oraz psycholog Piotr Mosak. Czy ich matki są zazdrosne o ich kobiety? A może kobiety o matki? Ile już kobiet przedstawili mamie? Czy o wszystkich swoich związkach mówią sowim mamom? Czy czasem kochanki przestawiają jako koleżanki?