Partnerka Artura Szpilki była ofiarą przemocy. "Miałam nóż na gardle, dosłownie"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułce
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że w poprzednim związku doświadczyła przemocy. Uratował ją obecny partner. O szczegółach w kąciku show-biznesowym Dzień Dobry TVN opowiedziała Karolina Kalatzi. Co jeszcze się wydarzyło?

Artur Szpilka uratował swoją narzeczoną z rąk oprawcy

Kamila Wybrańczyk była gościnią w podcaście Żurnalisty, w którym zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała o swojej poprzedniej relacji. - Zwierzyła się, że przez lata była w związku, w którym była przemoc - podkreśliła Karolina Kalatzi w Dzień Dobry TVN.

37-latka była bita, a ślady kamuflowała makijażem. - To był naprawdę bardzo toksyczny związek, gdzie facet mnie lał... [...] Pamiętam, że pojechałam do mamy, nakładałam tony pudru, żeby tylko nie widziała. I dzisiaj się nie wstydzę tego, bo wiem, że powinna się wstydzić ta osoba, która podnosiła na mnie rękę, a nie ja - przyznała w rozmowie narzeczona boksera.

Jak dodała, dzięki Arturowi Szpilce udało jej się zakończyć toksyczną relację. - Kiedy już miałam nóż na gardle, dosłownie i poznałam Artura, to nie zapomnę tego, jak czekał z tasakiem na dole pod blokiem (dzisiaj się z tego śmieję, wtedy mi nie było do śmiechu) i dzwonił do niego, że jak mnie nie puści, to on tam wjeżdża. I tak poznałam Artura. Tak naprawdę to mogę powiedzieć, że mi uratował życie - opowiadała Kamila Wybrańczyk.

Ciocia Liestyle zdradziła płeć dziecka, teledysk Jennifer Lopez, nieobecny książę William, czyli show-biznes w pigułce - 28.02.2024 r.

Karolina Kalatzi w kąciku show-biznesowym Dzień Dobry TVN przedstawiła również kulisy powstania teledysku Jennifer Lopez do utworu "Rebound" oraz wyjawiła, że Ciocia Liestyle i Jakob Kosel powitają na świecie syna. Dziennikarka wyjaśniła też, dlaczego książę William nie wziął udziału w nabożeństwie w intencji zmarłego ojca chrzestnego.

- Ma teraz na swojej głowie dość dużo obowiązków ze względu na stan zdrowia taty, króla Karola III. W ostatnim czasie [głośno jest również - red.] o problemach zdrowotnych księżnej Kate, czyli żony Williama. Tak naprawdę nie była widziana od grudnia - mówiła rozmówczyni Dzień Dobry TVN.

Co jeszcze się wydarzyło w świecie gwiazd? Sprawdź w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości