Trendy ślubne 2024, w tym suknia 3D i zaskakujące dodatki. "Kiedyś perły przynosiły pecha"

389A1024_Easy-Resize
Źródło: Dzień Dobry TVN
Wyjątkowa suknia ślubna
Wyjątkowa suknia ślubna
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
Najmodniejsze stylizacje w kolorze czerwonym
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o stylizacjach w programie
Modnie i wygodnie w podróży
Modnie i wygodnie w podróży
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Szybka stylizacja: strój na komunię dla mamy
Wybór odpowiedniej sukni to jedno z największych wyzwań stojących przed panną młodą. W końcu każda z pań chce czuć się wyjątkowo w dniu określanym często, jako ten najważniejszy. O wyborze idealnej kreacji w Dzień Dobry TVN mówiła Agnieszka Chuda, stylistka mody ślubnej, projektantka. Swoje propozycje zaprezentowała na obecnych w studiu modelkach - Klaudii Rudnik, Roksanie Oraniec i Angelice Starak.

Dobór sukni ślubnej do charakteru

Agnieszka Chuda dobierając idealną kreację dla wybranej kobiety, kieruje się preferencjami i osobowością klientki. Jak podkreśliła w naszym studiu, musi najpierw zadać przyszłej pannie młodej szereg pytań.

- Muszę ją troszeczkę poznać, musimy wypić kawę, musimy zjeść ciastko, musimy porozmawiać - powiedziała. Dodała, że z jej perspektywy istotne jest zaznajomienie się nie tylko z gustem rozmówczyni, ale i tym, czego zdecydowanie nie chciałaby założyć na własny ślub.

Obecne w studiu modelki zostały poproszone o wskazanie swoich preferencji, dotyczących sukni. Roksanie marzy się styl "księżniczki", Angelice - ponadczasowa elegancja. Klaudia z kolei nie jest jeszcze zdecydowana.

Ślubna metamorfoza

Po przerwie mogliśmy zobaczyć modelki w dopasowanych do ich preferencji sukniach. Pierwszym zaskoczeniem była ozdobiona perłami kreacja Klaudii.

- Kiedyś była taka sytuacja, że perły przynosiły pecha, były nieszczęściem. Obecnie perły są po prostu synonimem luksusu, elegancji, szyku, są powszechne w całej stylizacji ślubnej. Tutaj mamy taki przykład sukni w stylu rybki, gdzie perły są i na sukni, i na ogromnym trenie 3-metrowym, który akcentuje całą stylizację, i do tego jeszcze welon, również z perłami, no bo pereł nigdy za wiele - tłumaczyła Agnieszka Chuda.

Kolejna stylizacja, w którą projektantka ubrała marzącą o stylu księżniczki Roksanę, jest przykładem estetyki glamour. Cechują ją hafty, ręcznie wyszywane detale i kształt syrenki. Wyjątkowym dodatkiem jest czarne bolerko.

Trzecia propozycja, którą zaprezentowała stylistka to suknia 3D. Co to oznacza? Sprawdźcie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla