Jarosław Bieniuk

  Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo że od wielu lat nie żyje, to widzowie wciąż ją wspominają i kochają. A jak ją zapamiętał najmłodszy syn Jan Bieniuk? W chwili śmierci mamy miał tylko 3 lata.

  Oliwia Bieniuk to młoda dziewczyna, której kamery i światła fleszy towarzyszą od najwcześniejszych lat. Marzy o karierze aktorskiej i właśnie dlatego zdecydowała się na naukę w jednej ze szkół teatralnych. W rozmowie z redaktorką serwisu dziendobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi opowiedziała o swoich obawach w związku z tym zawodem, tęsknocie za mamą i szufladkowaniu, z którym mierzy się od lat.

  - Tak brakuje tej kobiety - komentują fani.

  "Miałem komu się zwierzyć i z kim porozmawiać".

  Jarosław Bieniuk od kilku lat układa sobie życie u boku Zuzanny Pactwy. Teraz modelka postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na kilka pytań w mediach społecznościowych. Niektóre z nich były bardzo osobiste.

  Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka dojrzewają na oczach fanów. Piłkarz opublikował właśnie ich zdjęcie w mediach społecznościowych i pokazał, jak się zmieniły. Internauci dostrzegli podobieństwo pociech do zmarłej aktorki.

  Jarosław Bieniuk od niespełna dwóch lat jest w związku z modelką Zuzanną Pactwą.

  Oliwia Bieniuk właśnie wypoczywa na urlopie w Egipcie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem w skąpym stroju kąpielowym, który podkreślił jej kobiece kształty. Fani prawią jej komplementy, ale też niedowierzają, że czas tak szybko leci.

  Anna Przybylska ciągle jest żywa w sercach wielu Polaków oraz swoich bliskich. Jarosław Bieniuk opublikował nieznane dotąd filmy, które pokazują, jaką mamą była aktorka.

  "Zawalił się świat całej naszej rodzinie"

  Jarosław Bieniuk wydaję się być teraz wyjątkowo szczęśliwy. Piłkarz poukładał swoje życie uczuciowe i dziś cieszy się rocznym związkiem. Jego partnerka Zuzanna opublikowała w sieci wyjątkowo romantyczne zdjęcie.

  W takim wydaniu Oliwii Bieniuk jeszcze nie widzieliście. 18-latka zamieściła bowiem na instagramowym koncie fotografie z ultrakobiecej i zmysłowej sesji zdjęciowej. Tymi kadrami urzekła Klaudię El Dursi i Macieja Musiałowskiego.

  Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

  Oliwia Bieniuk, podobnie jak tysiące innych abiturientów, zasiadła w tym roku do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu, czyli matury. Jak jej poszło? Jakie ma plany na przyszłość?

  Martyna Gliwińska rok temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Młoda mama chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. Więcej na ten temat opowiedziała w rozmowie z naszym serwisem.

  Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali rodzicami równo rok temu. Z okazji urodzin synka, szczęśliwa i dumna mama opublikowała na Instagramie urocze zdjęcia Kazika.

  Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka próbuje swoich sił w modelingu. Na swoim Instagramie początkująca modelka zamieściła zdjęcia z nowej, dojść odważnej sesji. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Jarosław Bieniuk w końcu znalazł szczęście w miłości i już nie zamierza kryć się z uczuciem. Do sieci trafiło zdjęcie z wypadu rodziny sportowca. Widać na nim nie tylko jego dzieci, ale również nową partnerkę, Zuzannę Pactwę. W szwajcarskim kurorcie narciarskim wypoczywa także chłopak Oliwii Bieniuk.

  To był naprawdę wyjątkowy rok dla Martyny Gliwińskiej, gdyż w jego początkowym trymestrze została po raz pierwszy mamą. Dziś dziecko ze związku z Jarosławem Bieniukiem wychowuje samotnie. Jak sobie z tym radzi?

  Oliwia Bieniuk niedawno obchodziła swoje 18. urodziny. Córka zmarłej sześć lat temu Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka już ma plany na swoją przyszłość. Nastolatka pragnie pójść w ślady mamy i zostać aktorką. Co jeszcze zdradziła na spotkaniu z Dorotą Wellman?

  Coraz więcej oburzonych, znanych z pierwszych stron gazet kobiet, wypowiada się na temat niedawnego wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego prawa do aborcji. Teraz szokujące informacje w mediach społecznościowych ujawniła Martyna Gliwińska. Okazało się, że była namawiana do usunięcia ciąży, w której była z Jarosławem Bieniukiem.

  Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wkracza w dorosłe życie. Dorastaniu Oliwii mogliśmy się przyglądać od jej najmłodszych lat, kiedy to rodzice zabierali ją na festiwale filmowe, czy na wydarzenia sportowe. Dziś Bieniuk jest pełnoletnia i sama chętnie stawia kroki w show-biznesie.

  Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, gdy Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki. Od tamtej pory była wychowywana przez ojca, jednocześnie stając się nieocenionym wsparciem dla dwóch młodszych braci. Już niebawem dziewczyna osiągnie pełnoletność. Z tej okazji znalazła się na okładce magazynu "Viva!", w którym opowiedziała o tęsknocie za mamą oraz ciężkim dorastaniu.

  Oliwia Bieniuk rozpoczyna karierę aktorską. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zagrała w produkcji Daniela Rusina, znanego jako "Reżyser Życia", debiutując u boku Andrzeja Grabowskiego i Piotra Cyrwusa. Czy to oznacza, że niedługo zobaczymy ją na wielkim ekranie?

  Często powtarza się, że upływ czasu najlepiej widać po dzieciach. Mogą to potwierdzić gwiazdy, których pociechy jeszcze niedawno stawiały pierwsze kroki. Dzisiaj to już nastolatkowie, którzy często bardzo przypominają swoich rodziców. Oto sławne osoby, które mogą pochwalić się prawie dorosłymi latoroślami.

  Oliwia Bieniuk, córka aktorki Ani Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku po przegranej walce z rakiem trzustki i Jarosława Bieniuka wcieliła się właśnie w rolę modelki, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu. W komentarzach internauci porównują urodę nastolatki do wyglądu jej mamy. Przybylska do dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek.

  Oliwia Bieniuk często odwiedza dom Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Dziewczyna sporo czasu spędza w Mateuszem, synem partnera modelki i publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Czy parę łączy coś więcej niż tylko przyjaźń?

  Już dzisiaj rozegrany zostanie Wielki Mecz pomiędzy drużynami TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego tegoroczna edycja wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W barwach TVN zagra m.in. Jarosław Bieniuk. Jego oraz trenera naszej drużyny - byłego bramkarza reprezentacji Polski Radosława Majdana zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Mają tremę przed dzisiejszym meczem? Czy zawodnicy trenowali sumiennie? Jakiego gracza z drużyny WOŚP obawia się najbardziej Jarek?

  Córka Jarosława Bieniuka kończy w tym roku gimnazjum i idzie do liceum. Oliwia wybrała to szkołę, które ukończyła jej mama - Anna Przybylska. Czy Jarosław Bieniuk jest zadowolony ze świadectwa córki? I czy pozwoli jej na karierę w modelingu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.