Jarosław Bieniuk

  Jarosław Bieniuk

  Jarosław Bieniuk ma dzisiaj swoje święto. Były piłkarz Lechii Gdańsk skończył 42 lata. Choć w jego mediach społecznościowych nie pojawiło się jeszcze zdjęcie mówiące o tym, jak spędzi ten dzień, to show skradła jego córka Oliwia. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć materiał, jak nastolatka poradziła sobie z maturą.

  Oliwia Bieniuk od pewnego czasu próbuje swoich sił w modelingu. Zdjęciami z sesji, w których brała udział, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem początkująca modelka pokazała fotografię, do której pozuje w czarnym, koronkowym staniku. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Oliwia Bieniuk miała zaledwie 12 lat, gdy Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki. Od tamtej pory była wychowywana przez ojca, jednocześnie stając się nieocenionym wsparciem dla dwóch młodszych braci. Już niebawem dziewczyna osiągnie pełnoletność. Z tej okazji znalazła się na okładce magazynu "Viva!", w którym opowiedziała o tęsknocie za mamą oraz ciężkim dorastaniu.

  Oliwia Bieniuk, córka aktorki Ani Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku po przegranej walce z rakiem trzustki i Jarosława Bieniuka wcieliła się właśnie w rolę modelki, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu. W komentarzach internauci porównują urodę nastolatki do wyglądu jej mamy. Przybylska do dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek.

  Już dzisiaj rozegrany zostanie Wielki Mecz pomiędzy drużynami TVN i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego tegoroczna edycja wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W barwach TVN zagra m.in. Jarosław Bieniuk. Jego oraz trenera naszej drużyny - byłego bramkarza reprezentacji Polski Radosława Majdana zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Mają tremę przed dzisiejszym meczem? Czy zawodnicy trenowali sumiennie? Jakiego gracza z drużyny WOŚP obawia się najbardziej Jarek?

  Córka Jarosława Bieniuka kończy w tym roku gimnazjum i idzie do liceum. Oliwia wybrała to szkołę, które ukończyła jej mama - Anna Przybylska. Czy Jarosław Bieniuk jest zadowolony ze świadectwa córki? I czy pozwoli jej na karierę w modelingu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gościem specjalnym 4. odcinka Hipnozy będzie Jarosław Bieniuk. O swoim występie w programie opowiedział reporterowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jakie zadanie będzie miał do wykonania? Miał wcześniej do czynienia z hipnozą?

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Jarosławem Bieniukiem o rodzicielstwie. Jakim ojcem jest trener z "Małych Gigantów"? Czy pozwoli swojej dorastającej córce na karierę w show-biznesie? I czy jego synowie pójdą w jego ślady i zostaną zawodowymi piłkarzami?

  W 3. sezonie Małych Gigantów jednym z trenerów jest Jarosław Bieniuk. Jak się nazywa jego ekipa? Jak się czuje w roli trenera? Jakim jest ojcem? Czy jego dzieci trenują jakieś sporty? Kim chce być jego córka Oliwia? Jarka gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Wielki Mecz między Fundacją WOŚP a gwiazdami TVN odbędzie się już dziś o 16.00 na Stadionie Legii. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy zawodników z obu drużyn: Macieja Orłosia (zawodnik drużyny WOŚP), Jerzego Owsiaka (kapitan drużyny WOŚP), Jarosława Bieniuka (zawodnik drużyny TVN) i Radosława Majdana (trener drużyny TVN). Kto wygra Mecz? Czy odbędzie się tradycyjna wymiana koszulek? Jak gwiazdy radziły sobie na treningach? I co najważniejsze: na jaki cel zbierane będą pieniądze?

  Każdy marzy o idealnych wakacjach. O swoich powiedzieli w Dzień Dobry TVN: działacz sportowy Jarosław Bieniuk, aktorka Natalia Klimas i modelka Kamila Szczawińska. Jak według nich należy zaplanować wakacje z dziećmi? Co nasi goście myślą o wakacjach pod namiotem? Gdzie wyjadą w tym roku? Co lubią robić podczas urlopu?

  Jarosława Beniuka będzie można zobaczyć w kolejnej edycji "Małych gigantów". Do tej pory emerytowany piłkarz stronił od show-biznesu jak tylko mógł. Jak odnajduje się w tym świecie? Co skłoniło go do udziału w programie?

  Roma Gąsiorowska-Żurawska, Paulina Krupińska i Jarosław Bieniuk zostali trenerami w kolejnej edycji "Małych Gigantów". Jak podchodzą do swoich nowych ról? Czy dzieci Jarka Bieniuka wykazują talenty artystyczne? Dlaczego Roma Gąsiorowska-Żurawska lubi pracować z dziećmi? Jak Paulina Krupińska wychowuje swoją córkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  To już trzecie Boże Narodzenie rodziny Anny Przybylskiej bez aktorki. Jak święta spędzą Jarosław Bieniuk i dzieci pary - Oliwia, Janek i Szymon? W szczerej rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską piłkarz powiedział, jak sobie radzą bez Ani, czy zdarza mu się popełniać błędy wychowawcze i czy powstanie film o Ani.

  Nie było łatwo namówić Jarosława Bieniuka na tę rozmowę, ale Anieszce Jastrzębskiej to się udało. Jak spędzi tegoroczne święta? Kto pomaga mu w wychowywaniu dzieci? Jakim jest ojcem? Kto zagra w filmie Annę Przybylską? I co Jarosław Bieniuk sądzi o pomyśle, by jego córka Oliwia zagrała mamę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Jarosławem Bieniukiem w jego rodzinnym domu. Cały zapis tego spotkania zobaczycie w wigilijny poranek w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami od 8:00!