Poruszający wpis Justyny Kowalczyk-Tekieli. Specjalny odcinek "Milionerów". Gwiazdy świętują Dzień Dziecka. Te newsy mogłeś przegapić

Autor:
Justyna
Piąsta
Zdjęcia z dzieciństwa
Zdjęcia z dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Czwartek, 1 czerwca upłynął pod znakiem celebracji wyjątkowego święta - Dnia Dziecka. Gwiazdy i prowadzący Dzień Dobry TVN pokazali zdjęcia z dzieciństwa. Karolina Gorczyca, Justyna Steczkowska i Jarosław Bieniuk zagrali ze swoimi pociechami w "Milionerach". Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała treść mowy pogrzebowej, którą próbowała przekazać na ostatnim pożegnaniu męża. Finał akcji na rzecz chorych onkologicznie dzieci. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl? Oto skrót najważniejszych wydarzeń

Justyna Kowalczyk-Tekieli ujawniła szczegółowe okoliczności tragicznej śmierci męża

30 maja w Gdańsku odbył się pogrzeb Kacpra Tekielego, który zginął w szwajcarskich. Podczas uroczystości mowę pożegnalną wygłosiła żona tragicznie zmarłego wspinacza, Justyna Kowalczyk-Tekieli. Biegaczka narciarska opublikowała na Facebooku post, w którym przekazała internautom treść wygłoszonej w trakcie ceremonii wypowiedzi. Skupiła się głównie na wątku pasji Kacpra, której nieodłącznym elementem było ryzyko. Kowalczyk-Tekieli podkreśliła, że jej mąż był profesjonalistą i zdementowała doniesienia, jakoby podczas ostatniego wyzwania chciał pobić rekord.

Finał akcji charytatywnej na rzecz chorych onkologicznie dzieci

Olivier Janiak zainicjował akcję charytatywną "Magiczne promyki". Dzięki wsparciu i wspólnej pracy artystów, aktorów, dziennikarzy, projektantów oraz instytucji – Fundacji TVN i firmy Amazon, udało się pomóc chorym onkologicznie dzieciom z Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie. Mali pacjenci dostali do dyspozycji widną, przestronną i klimatyzowaną poczekalnię pełną dziecięcych zabawek i książek. Uroczyste otwarcie nastąpiło 1 czerwca 2023 roku.

Dlaczego syn Katarzyny Sokołowskiej nazywa się Ivo Lew?

Katarzyna Sokołowska i jej partner Artur Kozieja długo starali się o dziecko. Pomimo wielu prób i niepowodzeń, udało im się wreszcie spełnić największe marzenie. Reżyserka pokazów mody urodziła dziecko, gdy miała 49 lat. Niespełna rok temu przyszedł na świat jej syn, którego nazwała Ivo Lew.

- Ivo jako to pierwsze imię wydało nam się międzynarodowe, artystyczne. Imię daje potencjał dziecku - tak mi się wydaje, ale Lew z kolei ma moc - tłumaczyła mama chłopca.

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka

Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowili odbyć małą podróż w czasie i pokazać widzom, jak wyglądali kilka dekad temu. W naszym programie mogliśmy zobaczyć urocze fotografie z dzieciństwa: Anny Kalczyńskiej-Maciejowskiej, Andrzeja Sołtysika, Piotra Kucharskiego czy Piotra Wojtasika. Wiele gwiazd na Instagramie również pochwaliło się pamiątkowymi zdjęciami. Galerię można zobaczyć TUTAJ.

Specjalny odcinek "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka

W specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy" wzięły udział trzy gwiazdorskie pary: aktorka Karolina Gorczyca wraz z córką Marią, wokalistka Justyna Steczkowska z synem Leonem, a także były reprezentant Polski w piłce nożnej Jarosław Bieniuk i jego syn Szymon. Suma wygranych przez nich pieniędzy zasili budżet turnusów rehabilitacyjnych dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji TVN. Łącznie udało się zebrać 166 tys. zł.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA, mat. prasowe, Mateusz Grochocki/East NEws

Pozostałe wiadomości