Prowadzący Dzień Dobry TVN pokazali zdjęcia z dzieciństwa. "Cudownym byłeś dzieciaczkiem"

Autor:
Berenika
Olesińska
Zdjęcia z dzieciństwa
Zdjęcia z dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych, którzy maluchami kiedyś byli, a teraz z sentymentem wracają wspomnieniami do chwil sprzed wielu lat. Prowadzący Dzień Dobry TVN postanowili więc odbyć małą podróż w czasie i pokazać widzom, jak wyglądali kilka dekad temu.

Anna Kalczyńska na zdjęciach z dzieciństwa

1 czerwca głównymi bohaterami poruszanych w Dzień Dobry TVN tematów były dzieci. Z uwagi na obchodzone przez nie tego dnia święto w naszej kuchni nie zabrakło specjalnie przygotowanych dla nich dań, które mieli okazję przyrządzać Piotr Kucharski wraz ze swoim synem Jędrzejem.

Podczas prezentacji potraw pomiędzy kucharzem a prowadzącymi program Anną Kalczyńską-Maciejowską oraz Andrzejem Sołtysikiem nawiązała się ciekawa rozmowa o dzieciństwie, a na ekranie pojawiły się archiwalne zdjęcia niektórych obecnych w studiu dziennikarzy oraz kulinarnego eksperta.

- Dzisiaj jest wyjątkowy dzień - Dzień Dziecka. Jak wiemy, wszyscy kiedyś byliśmy dziećmi, (...) więc mamy dla państwa niespodziankę - zaczęła prezenterka, przygotowując widzów do oglądania fotografii z młodości.

- Jaka czapeczka - zachwycił się widokiem malutkiej Ani Andrzej Sołtysik. - A to ja z moją babcią - komentowała dziennikarka, pokazując kolejny kadr, który został uchwycony wiele lat temu w Brukseli.

Dzień Dziecka w Dzień Dobry TVN

Nie tylko Anna Kalczyńska-Maciejowska zdecydowała się na publikację swoich fotografii z dzieciństwa. Śladem prezenterki poszedł również reporter Piotr Wojtasik, który pokazał siebie sprzed lat na "ukochanym zdjęciu mamy".

- A teraz mamy jeszcze jednego kolegę, czyli Piotrka Wojtasika. Mamy go też uwiecznionego na zdjęciach z dawnych lat. Piotruś, rewelacja. Jakie śpioszki piękne i czapeczka - doceniła dziennikarka.

- Cudownym byłeś dzieciaczkiem. Teraz też jesteś cudownym reporterem - stwierdził Andrzej Sołtysik.

Prowadzący dodał, że sam nie jest w posiadaniu podobnych fotografii, czego bardzo żałuje. - A moje wszystkie zdjęcia z dzieciństwa gdzieś zniknęły, spłonęły. Chyba że są w jakiejś przestrzeni, ale nie mam do nich dostępu - wyznał.

- Może jakieś archiwum X się kiedyś odnajdzie - zażartowała Anna Kalczyńska.

Materiał wideo z dostępem do archiwalnych fotografii gwiazd Dzień Dobry TVN znajdziesz na górze strony.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości