Anna Kalczyńska

  Anna Kalczyńska

  Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci. Janek, Hania i Krysia niedługo wrócą do szkolnych ławek. Z tej okazji prowadząca Dzień Dobry TVN zdradziła, dlaczego nie przepada za początkiem roku szkolnego. Pod postem dziennikarki wywiązała się gorąca dyskusja.

  Za nami jesienna konferencja ramówkowa TVN & Discovery, na której zaprezentowano nowości programowe na nadchodzący sezon. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które zaskoczyły stylizacjami. Wśród nich znalazły się m.in. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach czy Aleksandra Popławska. Kto wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie na końcu artykułu.

  Mija 20 lat nadawania TVN24. Z tej okazji dziennikarze, redaktorzy i prezenterzy związani z naszym kanałem informacyjnym postanowili powspominać w mediach społecznościowych lata pracy w stacji. Niektórzy z nich zamieścili archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak zmienili się Anna Kalczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marcin Meller, Marta Kuligowska i Monika Olejnik.

  Anna Kalczyńska coraz chętniej dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na temat roli mamy i wychowywania dzieci. Tym razem dziennikarka podjęła trudny temat, jakim jest oswajanie najmłodszych z tym, co dzieje się na świecie. - Czy Wasze dzieci przejmują się sprawami świata tak, jak moje? Często martwią się i smucą rzeczami, na które jak sądzą - nie mają wpływu - czytamy.

  Dorota Szelągowska korzysta z pięknej, czerwcowej pogody i relaksuje się w otoczeniu przyrody. Dziennikarka i projektantka wnętrz pozwala też w tym czasie odpocząć swojej cerze, dlatego zrezygnowała z makijażu. Na opublikowanym w sieci zdjęciu widzimy ją w naturalnej wersji, a uwagę przyciągają jej urocze piegi. W komentarzach pojawiły się porównania do znanych aktorek.

  Anna Kalczyńska w dniu urodzin swojego taty opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie i poruszyła ważną kwestię. Dziennikarka odniosła się do relacji córka – ojciec, a także wyjaśniła, jak ważną rolę mężczyzna odgrywa w życiu wkraczającej w dorosłość kobiety. "Buduje fundament, kiedy jest małą dziewczynką i wzmacnia już dojrzałą kobietę" – czytamy.

  "Nowa normalność" i "nierealna rzeczywistość" - różnie określamy teraz codzienność, w której przyszło nam się odnaleźć. Zaczynamy tęsknić nawet za trywialnymi czynnościami, wcześniej będącymi stałym elementem repertuaru każdego dnia. Każdy z nas musi się zmierzyć z wyzwaniem na swój własny sposób. Inspiracją może być dla nas Anna Kalczyńska. Jak prezenterce udaje się cieszyć codziennością w czasach pandemii?

  W listopadzie po raz kolejny swoimi stylizacjami zachwyciły zarówno prowadzące, jak i goście programu. Mimo chłodniejszej pogody, gwiazdy nie zrezygnowały z niezwykle kobiecych zestawów. Niekiedy wybierały nawet letnie elementy garderoby, doskonale wpasowując je jednak w jesienny klimat. Kto zachwycił najbardziej? Sprawdźcie w zestawieniu ekspertki ds. mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.