Prowadząca Dzień Dobry TVN pochwaliła się nowym członkiem rodziny. "Jestem Erwin"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Dzieci i pies pod jednym dachem
Dzieci i pies pod jednym dachemDzień Dobry TVN
wideo 2/34

Rodzina Anny Kalczyńskiej-Maciejowskiej właśnie się powiększyła. Prowadząca Dzień Dobry TVN zdecydowała się na nowe zwierzę. To uroczy szczeniak rasy golden retriever. Jak nazywa się jej futrzasty przyjaciel?

Anna Kalczyńska ma nowego psa

Anna Kalczyńska-Maciejowska jest prowadzącą programu Dzień Dobry TVN. Dziennikarka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 200 tysięcy osób. To właśnie tam dzieli się sukcesami zawodowymi, czy ważnymi chwilami z codzienności.

W nowym wpisie na Instastory prowadząca Dzień Dobry TVN pochwaliła się zaskakującą nowiną. Anna Kalczyńska-Maciejowska zdecydowała się powiększyć rodzinę o szczeniaka.

- Oto nasz szósty członek rodziny - napisała.

Nowe zwierzę Anny Kalczyńskiej

Piesek Anny Kaczyńskiej-Maciejowskiej to golden retriever o kremowym umaszczeniu. Prowadząca Dzień Dobry TVN zdradziła fanom, jak nazywa się jej nowy futrzasty przyjaciel. - "Jestem Erwin" - poinformowała dziennikarka, publikując kolejne zdjęcie szczeniaka.

Piesek Anny Kalczyńskiej Źródło: Instagram/Annakalczynskam

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości