instagram

  Jej odpowiedź zachwyciła fanów. "Wyjaśniony".

  Marianna Gierszewska kolejny raz udowadnia, że jest nie tylko dojrzałą mamą, ale także i wyrozumiałą partnerką. Aktorka wielokrotnie poruszała w sieci tematy relacji damsko-męskich i zdradzała triki na udany związek. Tym razem zajęła się kwestią stereotypów, jakie narzucane są na mężczyzn. Dlaczego często traktujemy panów z pogardą?

  Fani natychmiast dostrzegli jeden szczegół w jego wyglądzie.

  Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach 10 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub muzyka i córki byłego prezydenta Polski był jednym z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku. Z okazji okrągłej rocznicy Ola pochwaliła się w mediach społecznościowych archiwalnymi zdjęciami z uroczystości.

  Autorem zdjęcia jest turecki artysta Alper Yesiltas.

  Aktor pokusił się o miłosne wyznanie.

  Dlaczego? - To wydaje się niewłaściwe - ocenił.

  Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają swoje oficjalne profile w mediach społecznościowych. Na dotychczasowym koncie króla Karola III pojawiła się ważna informacja. Nastąpi duża zmiana w jego komunikacji z internautami.

  Odcinek z nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN" zobaczymy 6 września na antenie TVN.

  Modelce wykonano już tomografię komputerową głowy.

  Po długich staraniach i oczekiwaniach aktorka w końcu zaszła w ciążę. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem i zdradziła, jak czuje się w połowie drugiego trymestru.

  "Promieniejesz, ślicznotko".

  Relację z przygotowań do wyjścia zamieścili na Instagramie.

  "Dzielę się z Wami tą historią tak ku przestrodze".

  Wakacyjne zdjęcie robi furorę w sieci.

  "Staram się nie roztrząsać przeszłości".

  Fani są zachwyceni.

  Trudna sytuacja na rynku najmu w Polsce sprawia, że w sieci zaczynają pojawiać się kuriozalne oferty wynajmu lokalu.

  W komentarzach posypały się gratulacje od zachwyconych fanów.

  Gwiazda potwierdziła, że nie zamierza rezygnować z aktywności w mediach społecznościowych.

  Fani są zachwyceni nagłą zmianą w wyglądzie artystki.

  Piotr Gąsowski niedawno zabrał dzieci na jeden z koncertów, który miał okazję prowadzić. Jak się okazało, na miejscu na najmłodszą Julkę czekała niespodzianka. Dziewczyna spotkała swoją idolkę, Anię Dąbrowską, której piosenki zna na pamięć. Tę chwilę cała ekipa postanowiła uwiecznić na zdjęciu.

  Katarzyna Skrzynecka wypoczywa nad polskim morzem. Aktorka wysłała fanom wakacyjne pozdrowienia. Niestety wielu z nich zaczęło komentować jej wygląd. Zarzucali jej, że używa programu do obróbki zdjęć i nadużywa botoksu. Zdenerwowana gwiazda nagrała kolejne wideo, w którym dosadnie odpowiedziała hejterom.  

  Przez chorobę musiała mierzyć się z prześladowaniem ze strony rówieśników.

  Magda Steczkowska zna się nie tylko na muzyce. Całkiem dobrze radzi sobie także w kuchni. W wakacyjny weekend artystka na prośbę fanów zdradziła w mediach społecznościowych przepis na swoje kultowe kruche ciasto ze śliwkami.

  Gwiazda i jej mąż ripostują.

  QCZAJ nie szczędził komplementów.

  Martyna Wojciechowska po przerwie ponowienie spotkała się z adoptowaną córką - Kabulą. Dziewczyna przyleciała do Polski na krótkie wakacje, podczas których spełniać będzie swoje kolejne marzenie.

  Katarzyna Zielińska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z przeszłości. Uwagę fanów zwróciło ogromne podobieństwo aktorki do Ani Przybylskiej. "Wprost niewiarygodne" – czytamy w komentarzach.

  Joanna Koroniewska ma duży dystans do siebie i nie boi się mówić co myśli.