instagram

  instagram

  Ania Starmach rok temu powitała na świecie synka. Z okazji pierwszych urodzin Gustawa, jurorka programów MasterChef i MasterChef Junior opublikowała w sieci zdjęcie z maluchem. "Dziś ledwo mieści mi się na rękach" – dodała.

  Edyta Pazura to nie tylko kobieta biznesu, ale także mama na pełen etat. Żona znanego aktorka urokami macierzyństwa chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Tam bez lukru pokazuje prawdziwe życie z trójką dzieci. Niedawno zdradziła jednak, że jak każdy, potrzebuje chwili ciszy i wytchnienia. To możliwe jest tylko w jej prywatnej kryjówce. Gdzie Edyta chowa się przed pociechami?

  Media społecznościowe to kopalnia wiedzy, przydatnych pomysłów, a także przestrzeń, w której co niektórzy chwalą się, bądź wylewają swoje frustracje. Mimo wszystko każdego dnia odpalamy aplikacje i śledzimy życie znajomych, gwiazd, a także osób które... delikatnie mówiąc, trochę nam podpadły. Dlaczego to robimy? Razem z psychologiem wyjaśniamy, na czym polega zjawisko zwane hate following.

  Valeria Shashenok dokumentuje życie codziennie w Czernihowie. W mediach społecznościowych zamieszcza nagrania ze schronu, zbombardowanych ulic i budynków. - Głęboko wierzę, że jutro się to wszystko skończy - mówi w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską, dziennikarką Dzień Dobry TVN.

  Anna Lewandowska zaskoczyła swoich fanów nietypowym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą tatuażu, który szczelnie przykrył jej ciało. Rysunek znalazł się także na twarzy trenerki. Jej niezwykła metamorfoza wywołała lawinę komentarzy.

  W listopadzie 2020 roku media obiegła wiadomość o bolesnej stracie, z którą musiała zmierzyć się Małgorzata Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN pożegnała mamę, która przez długi czas zmagała się z ciężką chorobą. Doświadczenie utraty bliskiej osoby zwykle niesie za sobą szereg trudnych emocji, w swoisty sposób odciska też swoje piętno na życiu codziennym. Prezenterka postanowiła poruszyć ten temat w mediach społecznościowych. Zaplanowała transmisję na żywo poświęconą żałobie i umiejętności radzenia sobie z kolejnymi jej etapami.