Gwiazdy na balu charytatywnym Omeny Mensah. Rozenek, Kalczyńska i Pazura w bajecznych sukniach

Autor:
Izabela
Dorf
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zakochani w sobie i sztuce
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zakochani w sobie i sztuce Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zorganizowali charytatywne wydarzenie, na którym pojawiło się wielu gości ze świata kultury, sztuki, dyplomacji i biznesu. Tematem przewodnim imprezy był barok włoski, stąd bajeczne przebrania gwiazd.

Bal Omeny Mensah i Rafała Brzoski

W sobotę gwiazdy miały okazję bawić się na balu charytatywnym zorganizowanym przez Omenę Mensah i jej ukochanego. Celem Wielkiej Aukcji Charytatywnej było zebranie funduszy na na pomoc potrzebującym dzieciom i ich wsparcie edukacyjne. Jak napisał na Instagramie Bartek Jędrzejak, zebrano 26 milionów złotych. - Tyle na Wielkim Balu Charytatywnym Top Charity 2023 zebrali najwięksi przedstawiciele polskiego biznesu. Postanowili podzielić się dobrem. Takiego balu i takiej zbiórki jeszcze w Polsce nie było. Bardzo się cieszę, że byłem częścią tego wieczoru, tych emocji i w tych prawie 30 000 0000 pln mam swój skromny udział. Wspólnie z kobietą o pięknym i dobrym sercu Dorotą Wellman poprowadziliśmy tę Aukcję - napisał Bartek. 

Tematem przewodnim wydarzenia był włoski barok, stąd niezwykłe stroje gospodarzy i przybyłych gwiazd. Omenaa Mensah pojawiła się w dwóch sukniach - pierwsza była zdobiona kwiatami, a druga bordowa z czarną peleryną. Głowę prezenterki zdobiła sporych rozmiarów tiara. Partner prezenterki także wyglądał dostojnie. Miał na sobie strój z epoki i białą perukę.

Goście na balu Omeny Mensah

Na wydarzeniu pojawiła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Prowadząca Dzień Dobry TVN miała na sobie piękną błękitną suknię bez ramion, do której dobrała szpilki i imponującą biżuterię. Gosi towarzyszył elegancki Radosław Majdan.

Na bal przybyła również Anna Kalczyńska, która zaprezentowała się w pudrowo-różowej sukni z rozcięciem i ozdobną górą. Osobami z redakcji Dzień Dobry TVN goszczącymi na balu byli też Bartek Jędrzejak i Mateusz Hładki.

W gronie zaproszonych gości znalazła się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka wybrała na tę okazję czerwoną suknię bez ramion projektu duetu Paprocki-Brzozowski. Z kolei Edyta Pazura pojawiła się w długiej granatowej sukni zdobionej brokatem. Inną gwiazdą, która zachwycała była Małgorzata Foremniak, która zaprezentowała się w sukni od Vicher z bufiastymi rękawami z tafty.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Domagalska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości