Gwiazdy

Omenaa Mensah świętuje. Opublikowała zdjęcie ze swojego ślubu: "To był cudny niezapomniany czas Kochanie"

Gwiazdy

Omenaa Mensah opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swojego ślubu z Rafałem Brzoską. W ten sposób uczciła drugą rocznicę zalegalizowania związku z biznesmenem. Znajomi i fani złożyli parze życzenia.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują drugą rocznicę ślubu

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli ślub 14 marca 2019 r. Para utrzymywała ten fakt w tajemnicy. Dopiero kilka miesięcy po uroczystości, na łamach magazynu "Twój Styl" prezenterka zdradziła, iż nie jest już stanu wolnego.

- Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy - powiedziała wtedy.

W tym wyjątkowym dniu zakochanym towarzyszyli rodzice dziennikarki, a impreza była kameralna i romantyczna.

Z okazji drugiej rocznicy ślubu Omenaa opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak młoda para wyglądała w dniu uroczystości. Ona miała na sobie piękną białą suknię, którą dopełniały perłowe naszyjniki i turban na głowie, a on - w takim samym kolorze garnitur.

- ... by raz dane słowo trwało i cieszyło każdego dnia, a wspomnienia tych chwil tylko wzmagały uczucia. To był cudny niezapomniany czas Kochanie. Bardzo się cieszę, że te magiczne momenty są w każdym z nas na zawsze? OUR R&O Love - napisała pod zdjęciem prezenterka.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - jak się poznali

Omenaa Mensah poznała Rafała Brzoskę, gdy zbierała środki na szkołę w Ghanie.

- Na wielu płaszczyznach się zgadzamy, myślę, że patrzymy w tym samym kierunku. Jesteśmy w takim wieku, że dokładnie wiemy, czego nie chcemy. Takich dwóch ludzi się spotyka, zaczyna rozmawiać i po chwili już wiedzą, że dalej fajnie byłoby pospacerować razem - stwierdziła w jednym z wywiadów prezenterka.

Para pojawiła się po raz pierwszy publicznie we wrześniu 2018 r. na Balu Fundacji TVN, a kilka miesięcy później wzięła ślub.

- Tworzymy rodzinę patchworkową. Mąż ma z pierwszego związku dwie superdziewczynki, ja mam Vaneskę, a łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - ma jasną skórę i blond afro - powiedziała Omenaa.

Parze życzymy kolejnych szczęśliwych lat.

Zobacz także: Omenaa Mensah z partnerem na balu:

>>> Zobacz także:

Gosia Ohme dziękuje swojemu "R": "Miłość to przede wszystkim Bycie. Na przekór i wbrew i pomimo"

Justyna Kozłowska urodziła. Prezenterka powitała na świecie czwarte dziecko. "Trafiłeś do wspaniałego domu"

Monika Mrozowska ma za sobą ciężki poranek. Jej synek "olał temat przewijania"

Autor: Iza Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości