Córka Anity Lipnickiej zareagowała na post mamy: "Serio?"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anita Lipnicka – „Piękna i rycerz”
Anita Lipnicka – „Piękna i rycerz”Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Anita Lipnicka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia córki Poli oraz podzieliła się refleksją na temat dorastania. - Nie zabij mnie za tego posta - zwróciła się artystka do ukochanej pociechy. Jak na te słowa zareagowała 17-latka?

Anita Lipnicka przed laty związana była z Johnem Porterem, z którym doczekała się córki Poli. Natomiast od 2016 roku jest szczęśliwą żoną Marka Graya. Ceniona artystka nieczęsto pokazuje zdjęcia swojej pociechy, dlatego jej najnowszy odbił się szerokim echem w sieci.

Anita Lipnicka pokazała córkę

Twórczyni takich hitów jak "Historia jednej miłości" czy "Wszystko się może zdarzyć" z okazji Dnia Dziecka zamieściła dwa portery Poli Porter, które zostały zrobione w ogródku restauracyjnym. Kadrom towarzyszy refleksja na temat dorastania oraz życzenia.

- Moja piękna! Dzisiaj Twój ostatni Dzień Dziecka. Sweet seventeen… [ang. słodka siedemnastka]. Spełnienia marzeń, cudny ludku z mojego brzucha. Kocham Cię. I będę kochać zawsze. Nawet jak już staniesz się nieprzyzwoicie dorosła. Od tego są mamy! Twoja mama - zwróciła się do Poli Anita Lipnicka, po czym dodała: "Nie zabij mnie za tego posta".

W komentarzach szybko zaroiło się od ciepłych słów internautów, którzy są oczarowani urodą nastolatki. "Piękny mix genów", "Ale piękna kobietka!", "Śliczna córa", "Bezsprzecznie piękna! Post też!" - czytamy.

Córka Anity Lipnickiej skomentowała post mamy

Do wpisu artystki odniosła się też sama zainteresowana.

- Mamo, serio? - napisała Pola, dodając emotikon oznaczający śmiech.

- No wiem… Siara. Ale tak Cię kocham, że muszę się czasem pochwalić! Lepszej piosenki niż Ty nigdy nie napiszę - odpowiedziała jej dumna mama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/ East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości