Anita Lipnicka

  Anita Lipnicka

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anitę i Marka Gray. Para pobrała się dwa lata temu, a Mark specjalnie dla Anity przeniósł się do Polski. Anita w rozmowie z naszymi prowadzącymi przyznała, że z miłości zmieniła nazwisko. Starego używa teraz jako pseudonim artystyczny. Jak się czuje w roli żony? I jak wygląda ich codzienność?

  Anita Lipnicka wydała już szóstą solową płytę. Album nosi tytuł Miód i Dym. Skąd wziął się pomysł na taki tytuł? Na płycie znajduje się kilka kompozycji Johna Portera. Jak jej się współpracuje z byłym partnerem? Czy ich córka odziedziczyła po nich talent muzyczny? Wokalistkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ją również o to, jak się relaksuje po intensywnej pracy i kiedy rusza w trasę koncertową.

  Anita Lipnicka wróciła na scenę muzyczna z nowym singlem - "Ptasiek". Jak Wam się podoba ten utwór? Artystka opowiedziała nam też o "nowym otwarciu" w swoim życiu i celach, jakie sobie stawia na najbliższe lata. Od samego rana odpowiadała też na Wasze pytania na czacie Dzień Dobry TVN!

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: w ciągu ostatniego roku zmieniła wszystko - tylko u nas nowe życie Anity Lipnickiej. Oprócz tego: aktorskie zadanie czy coś więcej? - Katarzyna Warnke i Wojciech Zieliński oraz kulisy erotycznych scen. A na koniec: długo na to czekała, ale było warto - Aleksandra Konieczna - jak smakuje późny sukces? Startujemy o 8.30!

  Dwa lata temu miała, jak mówi - lekki kryzys zawodowy. Dlatego postanowiła zmienić swoje życie i zespół. Anita Lipnicka w najbliższą niedzielę będzie gościem Dzień Dobry TVN. Będzie można też porozmawiać z Anitą na naszym czacie. Nie możecie tego przegapić!

  Jesień to czas, kiedy na muzycznym rynku pojawiają się nowości. Po siedmiu latach nową płytę wydała właśnie Agnieszka Chylińska. Wokalistka wróciła do dawnych, rockowych brzmień. Na scenę powraca również Anita Lipnicka oraz Grzegorz Markowski. Co szykują dla swoich fanów? O muzycznych nowościach nie tylko na rynku polskim w Dzień Dobry TVN powiedział dziennikarz Marcin Wojciechowski.

  Urodził się w Anglii, ale w Polsce mieszka już od 40 lat. Popularność przyniósł mu duet z Anitą Lipnicką. Czemu nagrywał płytę w Anglii, a nie w Polsce? Dlaczego Lipnicka i Porter nie będą już ze sobą współpracować? Gościem Dzień Dobry TVN był John Porter - Brytyjczyk, który pokochał Polskę.

  Anita Lipnicka niedawno wydała płytę, a w lutym rozpoczęła trasę koncertową, jak udaje się jej pogodzić to wszystko z życiem rodzinnym i kto opiekuje się córką kiedy mama jest w pracy?

  Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: Anja Rubik... debiutuje! Top modelka zdradzi, jak się „rozkręcała” jako prowadząca telewizyjny show "Project Runway". Agata Kulsza z kolejną nominacją do najważniejszej nagrody aktorskiej w Polsce. Zapraszamy na czat z aktorką od 10:00! W programie także: jak naprawdę nazywa się Michael Keaton? A na koniec: muzycznie wysmakowana, czyli koncert na żywo z Anitą Lipnicką. Z piosenkarką będzie można także porozmawiać na czacie od godz. 9:00. Nie możecie tego przegapić! Program poprowadzi duet: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: bratanica samego przywódcy Scjentologów Jenna Miscavige Hill - tylko u nas opowie o koszmarze dzieciństwa, dramatycznej próbie wyzwolenia się z sekty i jej wstydliwych tajemnicach. Gok Wan - kulisy pracy światowej sławy stylisty. Ponadto: Kuba Błaszczykowski zostaje biznesmenem, a Magda Różczka i Paweł Małaszyński projektantami niezwykłej biżuterii. Zapraszamy jutro od 8:00!

  Razem są od 2003 roku, w tym roku obchodzą swój mały jubileusz. Mają na swoim koncie 10 lat związku i 5 wspólnych płyt. W TVN Cafe gośćmi byli Anita Lipnicka i John Porter. Dlaczego nie bywają na salonach?