Barbara Kurdej - Szatan

    Barbara Kurdej - Szatan

    Barbara Kurdej-Szatan świetnie odnajduje się w roli mamy i nade wszystko stawia wartości rodzinne. Reporter Dzień Dobry TVN Online zapytał gwiazdę, kto chciał mieć większa gromadkę dzieci - ona czy jej mąż. Odpowiedź zaskakuje.

    Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą trudny czas. Po tym, gdy wybuchł skandal dotyczący jej wpisu o strażnikach na granicy, zastanawiano się, czy to koniec jej kariery. Aktorka zmierzyła się z tematem w cyklu "#BezCukru z Oskarem Netkowskim". Powiedziała nie tylko o konsekwencjach, jakie poniosła, ale także o założonej przez siebie fundacji "Z porywu serca", która dziś niesie pomoc tym, którzy sami mogliby się wstydzić o nią poprosić.

    Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku, a zatem właśnie obchodzi swoje 36. urodziny. Z tej okazji, na swoim Instagramie, koleżance po fachu życzenia złożyła Anna Mucha. Trzeba przyznać, że wpis gwiazdy był wyjątkowo osobisty i z pewnością sprawił solenizantce prawdziwą radość. Dowodem na to, był jej komentarz, który pojawił się pod postem.