Córka Monici Bellucci ma już 18 lat. Wielu uważa, że jest piękniejsza od mamy

Autor:
Nastazja
Bloch
Monica Bellucci

Córka Monici Bellucci podbija show-biznes. 18-latka może pochwalić się już spektakularnymi kampaniami i pokazami, a także rolą aktorską. Czy pójdzie w ślady mamy? Jedno jest pewne, dziewczyna rozwija się w dynamicznym tempie, a część obserwatorów uważa, że urodą przebiła już własną rodzicielkę. Jak wygląda dziś Deva Cassel?

Monica Bellucci – związek i dzieci

Monica Bellucci ze związku z aktorem Vincentem Casselem, doczekała się dwójki dzieci. 12 września 2004 roku na świecie pojawiła się Devy, sześć lat później - Léonie. Rodzice chcieli, by ich pociechy miały normalne dzieciństwo, i niezwykle rzadko pokazywali się z nimi publicznie. Dziewczynki wychowywały się w kilku posiadłościach Bellucci i Cassela, które znajdują się we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii i Brazylii.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Starsza z córek pary płynnie mówi aż w pięciu językach i od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie modą. Nic zatem dziwnego, że ścieżką, jaką postanowiła podążać, jest modeling. Obecnie Devy ma 18-lat i doskonale radzi sobie w zawodzie. Córka Monici Bellucci na swoim koncie ma już m.in. dwie okładki Vogue'a, sesje dla Elle i Harper's Bazaar, kampanię dla Cartiera i Diora oraz catwalk u marek tj. Dolce & Gabbana, Jacquemus czy Coperni.

Córka Monici Bellucci – kopia mamy

Urodą córki Moniki Bellucci zachwyca się cały świat. Gdy wiosną 2019 roku do sieci trafiły zdjęcia Devy, fani oszaleli. W internecie pojawiły się głosy, że dziewczyna do złudzenia przypomina matkę. Niektórzy uważali nawet, że urodą przebiła włoską aktorkę.

Kilka lat temu Deva udowodniła, że posiada nie tylko urodę, ale i talent wokalny. Nastolatka zamieściła na Instagramie fragment filmiku, na którym śpiewa. Niedawno miała okazję sprawdzić się także w roli aktorki. Wkrótce nastolatkę będziemy mogli zobaczyć na małym ekranie w jednym z najnowszych seriali. Wszystko wskazuje więc na to, że 18-latka dopiero się rozkręca i może nas jeszcze zaskoczyć.

Monica w jednym z magazynów przyznała, że jest pod wrażeniem odwagi i zdeterminowania Devy. Cieszy się z każdego sukcesu córki, jednak pilnuje tego, aby na pierwszym miejscu była szkoła i nauka.

Córka Moniki Bellucci idzie w ślady mamy
Córka Moniki Bellucci idzie w ślady mamy Córka Moniki Bellucci idzie w ślady mamy Źródło: Edward Berthelot/Contributor/GettyImages

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości