urodziny

  Specjalni goście i materiały w "Dzień Dobry TVN", "Faktach i "Milionerach".

  Grzegorz Kajdanowicz jest jednym z gospodarzy głównego wydania "Faktów" TVN. Zawsze pełen profesjonalizmu, niezależnie od okoliczności. A jak wyglądały jego początki w telewizji? Co lubi robić w wolnym czasie? Czy celebrował 50. urodziny? Na te pytania odpowiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim, dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

  Stacja TVN otworzyła swoje podwoje dokładnie 25 lat temu, stając się odpowiedzią na potrzeby milionów polskich widzów. Minione ćwierćwiecze z powodzeniem można uznać za pasmo wielu sukcesów, ale także czas nieustannego rozwoju i pracy. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym gwiazdy, które każdego dnia goszczą na ekranach telewizorów.

  Jak gwiazdy wspominają swój pierwszy dzień na planie?

  Zoo w Borysewie to wyjątkowy punkt na turystycznej mapie Polski. Zlokalizowany w malowniczym rejonie obiekt już od czternastu lat zapewnia schronienie rozmaitym gatunkom zwierząt, a tym samym stanowi nie lada atrakcję dla dzieci i dorosłych. W Dzień Dobry Wakacje liczne uroki prywatnego ogrodu zoologicznego odkrywał Bartek Jędrzejak.

  Justyna Steczkowska od 25 lat oczarowuje publiczność niesamowitym głosem, piękną muzyką i wyszukanymi stylizacjami.

  Aktorka wkrótce skończy 84 lata.

  Film rozczulił fanów.

  Aktorka opublikowała zdjęcia z przyjęcia.

  Gwiazda udostępniła na Instagramie efekty nagiej sesji zdjęciowej.

  Pies Patron rasy Jack Russel Terrier stał się bohaterem Ukrainy. Jego czuły nos jest nieoceniony podczas rozminowywania terenów. 20 lipca ten dzielny pupil świętuje 3. urodziny. - Przyjmuję prezenty w postaci pozytywnego myślenia, uśmiechu i darowizn - czytamy na Twitterze.

  Katarzyna Bosacka skończyła 50 lat. Z tej okazji opublikowała kilka archiwalnych zdjęć oraz zamieściła wyjątkowe podsumowanie swojej dotychczasowej kariery. Co znalazło się na liście sukcesów propagatorki zdrowego odżywiania?

  Wiele osób uznało, że sukienka odsłaniała zbyt wiele.

  "Czuję, że to błogosławieństwo".

  Mężczyzna miał 2 promile alkoholu we krwi.

  Kasia Sokołowska nigdy nie była bardziej promienna i radosna. Najnowsze zdjęcie z wakacji oddaje pełnię jej szczęścia. Gwiazda pozuje na nim u boku ukochanego, w dniu jego urodzin. Miłości nie ma końca.

  Mateusz Damięcki opublikował w sieci zdjęcie z żoną i opatrzył je wzruszającym opisem.

  Wejście w dorosłość to niezwykle emocjonujący moment dla młodego człowieka. To także doskonały powód do świętowania i okazja do otrzymania hojnych prezentów od rodziców, dziadków i chrzestnych. Ci ostatni komentują na forach internetowych aktualne kwoty wkładane do kopert z okazji 18. z niedowierzaniem, nazywając je wprost: "kopertami grozy".

  Z okazji 25-lecia TVN przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursów. Jeden z nich właśnie ruszył. Nagraj krótkie wideo, w którym wyrażasz sobie, weź udział w naszym spocie urodzinowym i wygrywaj nagrody. Do zgarnięcia 10 telewizorów oraz 30 rocznych dostępów do Playera. To co? Działamy!

  - Każdy przyniósł butelkę wina, choć jestem abstynentką - żali się w dziendobry.tvn.pl 26-letnia Natalia.

  - Jaki słodziak - zachwycają się fani.

  Dominika Gwit co rusza zaraża fanów optymizmem i dobrą energią. Dystans aktorki do siebie i pozytywne uosobienie sprawiają, że trudno jej nie lubić. Zresztą, ona sama także kocha siebie i swoje życie. W urodzinowym wpisie zdradziła, za co jest najbardziej wdzięczna.

  "Marzyłam, żeby mieć te 35 lat".

  "Popłakałam się ze wzruszenia".

  - Nadal chce wyglądać elegancko - komentuje wnuk solenizantki.

  Rok temu na świat przyszła mała Lilibet Diana. Córka Meghan i Harry’ego rośnie jak na drożdżach. Z okazji urodzin dumni rodzice opublikowali w sieci zdjęcie z dziewczynką.

  Małgorzata Ohme z okazji 16. urodzin córki opublikowała w sieci zdjęci nastolatki i złożyła jej wzruszające życzenia. "Jesteś mądrzejsza ode mnie i masz w sobie niesamowite piękno wewnętrzne" - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN. Internauci przyłączyli się do życzeń i przyznali, że Klara jest podobna jest do mamy.

  Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcia z mężem. W dniu urodzin aktorka złożyła ukochanemu piękne życzenia, a także wyznała swoje uczucia. Jak wygląda historia ich miłości?

  Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post. Z okazji dwunastych urodzin syna gwiazda podzieliła się z fanami refleksją na temat macierzyństwa.

  Michał Żebrowski 17 czerwca będzie świętował 50. urodziny. Z tej okazji Mateusz Hładki, dziennikarz Dzień Dobry TVN przypomniał jego wielkie role, a Dorota Wellman podkreśliła, że aktor od lat działa na rzecz kultury.