gwiazda

  gwiazda

  W ostatnim czasie media żyją doniesieniami na temat amerykańskiej gwiazdy pop, Britney Spears, która po 13 latach bycia pod kuratelą ojca odzyskała wolność. Okazuje się, że mimo szczęśliwego finału, piosenkarka do dziś nie czuje się bezpiecznie. Głos w sprawie zabrała ostatnio siostra jej ojca, która w ostrych słowach skomentowała jego zachowanie. W studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Sandra Hajduk-Popińska. 

  Paulina Krupińska-Karpiel bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest jednak tajemnicą, że wspólnie z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką są rodzicami sześcioletniej Tosi i czteroletniego Jędrka. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z synem, które opatrzyła podpisem: "Najfajniejszy facet na świecie". Swój komentarz pod postem zostawił współprowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski. 

  Shannen Doherty, niezapomniana Brenda z kultowego serialu "Beverly Hills 90210” kilka lat temu otrzymała druzgocącą diagnozę – nowotwór piesi. Chorobę udało się pokonać, jednak dwa lata później aktorka ponownie zachorowała. Choć obecnie jest w 4. stadium raka, gwiazda się nie poddaje, przez co stanowi inspirację dla innych kobiet, będących w podobnej sytuacji. 

  Demi Lovato to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka zdobyła się na kolejne, już bardzo odważne, wyznanie. Wokalistka poinformowała fanów, że uważa się za osobę niebinarną, czyli neutralną płciową.

  Większość z nas uważa, że gwiazdy mają idealne ciała, nie borykają się z kompleksami i akceptują siebie w stu procentach. Czy na pewno? Ostatni wpis Soni Bohosiewicz przełamuje ten stereotyp i pokazuje, że osoby z show-biznesu, które znamy z pierwszych stron gazet, nie zawsze czują się dobrze w swojej skórze. Na dowód tego aktorka opublikowała w sieci odważne zdjęcie, którego kiedyś się wstydziła.