Małgorzata Foremniak

  Małgorzata Foremniak

  Wszyscy, którzy tęsknią za "Mam Talent!" mogą odetchnąć z ulgą. Wkrótce na antenę TVN powrócą nowe odcinki show. 13. edycja zapowiada się o tyle ciekawie, że w jury zasiądzie nie tylko nowy juror, ale także zmienił się skład prowadzących. Małgorzata Foremniak w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim opowiedziała o roli jurorki.

  Małgorzata Foremniak niezwykle rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Zarówno z wywiadów, jak i mediów społecznościowych aktorki, niewiele dowiemy się o jej rodzinie czy życiu uczuciowym. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o karierę córki. Małgorzata Foremniak nie kryła dumy z drogi zawodowej, jaką obrała Aleksandra.

  Wczoraj już po raz dwudziesty wręczono Telekamery. Co robiły gwiazdy 20 lat temu i czy już wtedy kochały telewizję? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in.: Agnieszkę Cegielską, Dorotę Gardias, Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Agustina Egurrolę. Dowiedzieliśmy się również, jak swoje 50. urodziny świętowała Małgorzata Foremniak, kto według Tamary Arciuch powinien otrzymać statuetkę w kategorii "Aktor" i co Grażyna Torbicka pamięta z innych gal plebiscytu Telekamery. Zobaczcie, w jakich kreacjach wystąpiły gwiazdy przybyłe na galę.

  "W imieniu" to przedstawienie, w którym gra Małgorzata Foremniak. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej aktorka powiedziała o wyzwaniach związanych ze wspomnianym spektaklem, "fuksowaniu", czyli formie wprowadzania studenta w życie aktora, współpracy z Szymonem Bobrowskim, Marcinem Hycnarem i Wojciechem Malajkatem oraz o kuchni marokańskiej.

  W czym tkwi sekret popularności programu Mam Talent? Co się dzieje za kulisami show i jak w przerwach między nagraniami odpoczywają prowadzący i członkowie jury? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Liliana Iżyk i Anne Marie Kot to pierwsze finalistki programu Mam Talent. Wczoraj dołączyli do nich goście Dzień Dobry TVN: Natalia Capelik Muianga i Kamil Czeszel. Oboje zachwycili widzów swoim śpiewem. Zapytaliśmy ich o tradycje muzyczne w ich rodzinach oraz idoli. Wybrali już utwory, które zaprezentują podczas finału Mam Talent?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Kinga Korta! Okazuje się, że robi karierę nie tylko w Hollywood - co ją sprowadza do Polski? Następnie: rozbiegany Filip Chajzer oraz skore do imprezy Foremniak i Olszówka. A także zawsze na tropie zdrowej żywności Ilona Gałązka-Czarnecka - co lepsze: produkty na wagę, czy w opakowaniu? Zaczynamy o 8.00!

  Kolejny dzień festiwalu PKO OFF Camera. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z klanem Sobocińskich: Witoldem, Piotrem juniorem i Michałem. Panowie są operatorami filmowymi. Jak to się stało, że wszyscy wybrali ten sam fach? Czy jest coś czego młodzi Sobocińscy zazdroszczą dziadkowi i ojcu?

  My też mamy swojego mistrza magii na miarę Dynamo i Troya. To gość Dzień Dobry TVN - Y. Kim jest człowiek, którego Małgorzata Foremniak nazwała „mistrzem suspensu”? Dla kogo występuje? Czy zaskoczył czymś prowadzących Dzień Dobry TVN Jolantę Pieńkowską i Roberta Kantereita?

  Psychofani i stalkerzy. Nękają nie tylko gwiazdy i osoby z pierwszych stron gazet. Swojego prześladowcę mieli m.inn.: Dominika Ostałowska, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Kożuchowska, Michał Wiśniewski. Dziś w "Rozmowach w Toku" zwykli ludzie opowiedzą Ewie Drzyzdze o swoich osobistych prześladowcach.

  Uwaga! Rozpoczęły się precastingi do nowej edycji "Mam Talent". Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola czekają na akrobatów, muzyków, tancerzy, żonglerów, malarzy, rzeźbiarzy..., czyli na osoby, które uważają, że mają talent. Program poprowadzi nietuzinkowa para: Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

  "Niezapominajki żyją dłużej" to hasło kampanii, której uczestniczki namawiają kobiety do pamiętania o badaniach ginekologicznych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała Małgorzatę Foremniak, Katarzynę Grocholę, Annę Wyszkoni oraz Violę Kołakowską o to, dlaczego warto nie zapominać o sobie i swoim ciele.

  Basen i jacuzzi to niebezpieczna dla nas miejsca, bo - jak mówi dr. Paweł Grzesiowski - mikroby nie śpią i korzystając z kąpieli w miejscach publicznych narażamy się na infekcje. Jakie? Kto nie powinien korzystać z publicznych basenów? Czy konieczna jest kąpiel przed wejściem na basen?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska z najnowszymi wieściami z show- biznesu. Jakie są fascynacje kulinarne Beaty Tyszkiewicz, jak autorski program Mai Sablewskiej zmienił jej życie prywatne, co robi Agustin Egurrola za kulisami "Mam Talent" oraz, dlaczego Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska zamieniły się fryzurami?

  "Chopin musi umrzeć" to spektakl, który opowiada o tym, co by się stało gdyby Fryderyk Chopin pojawił się dzisiejszych czasach i dostał się w tryby showbiznesu. O tym, jak wygląda życie artysty w świecie wszędobylskich mediów, rozmawialiśmy z Wojciechem Mecwaldowskim, Małgorzatą Foremniak i Olga Bołądź.

  To już piąta edycja programu, dzięki któremu na muzycznym firmamencie naszego kraju świecą takie gwiazdy jak: Kamil Bednarek czy Piotr Lisiecki. W ostatnim odcinku jury wyłoniło kolejną, szczęśliwą czterdziestkę uczestników, którzy staną w szranki o sławę, chwałę i 300 tysięcy złotych. Już o godzinie 20.00 pierwszy półfinał na żywo. O tym, czego możemy się spodziewać opowiedzieli ci, którzy trzymają w rękach los tych, którzy „mają talent” - Robert Kozyra, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

  Duet obchodzi w tym roku 10-lecie działalności artystycznej. Nagrał także pierwszy od dwóch lat singiel. Utwór „Satellite” właśnie ujrzał światło dzienne. Fajnie brzmienie?