Małgorzata Foremniak

  Małgorzata Foremniak

  Z nami gala zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie. W wydarzeniu wzięła udział cała plejada gwiazd: znane aktorki i aktorzy, światowe reżyserki i reżyserzy, znakomite producentki i producenci. Kto zadał szyku na czerwonym dywanie?

  Małgorzata Foremniak otrzymała nominację w kategorii "Najlepsza aktorka" na festiwalu Mastercard Off Camera za rolę Małgorzaty Płonki w "Sonacie". W Dzień Dobry TVN artystka opowiedziała o tej poruszającej produkcji i zdradziła, czy była ona dla niej wielkim wyzwaniem.

  13. edycja "Mam Talent!" udowodniła, że mimo tak wielu, poprzedzających ją sezonów, format dalej potrafi zaskakiwać widzów. Fani show nie tylko mieli okazję poznać uczestników o nietypowych talentach, ale i nową obsadę samego programu, do której dołączyli Jan Kliment i Michał Kempa. O tym, kogo z jury najbardziej by się bał na miejscu uczestników, komik opowiedział w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Bycie jurorem w "Mam Talent!" to dla Janka Klimenta wielkie wyróżnienie, a zarazem wyjątkowa zawodowa przygoda. Po etapie castingów i półfinałów poczuł się, jak gdyby był częścią telewizyjnego show już od dawna. Wiele zawdzięcza swoim koleżankom - Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak. Za co je najbardziej ceni?

  Małgorzata Foremniak w najnowszym odcinku "Miasta Kobiet" opowiedziała, co w jej życiu zmieniła terapia. Aktorka zasięgnęła pomocy specjalisty, by przepracować temat śmierci najbliższych. Pogodzenie się z odejściem mamy i taty, było dla niej bardzo trudne.

  "Mogłam ujawnić to wiele lat temu".

  Za nami drugi półfinał 13. edycji "Mam Talent!". Do finału awansowali twórcy dwóch najlepszych występów. Są nimi Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a także: Jordan Ogorzelski. Pierwszych finalistów wybrali widzowie przed telewizorami, a drugiego - jurorzy.

  Małgorzata Foremniak jest gwiazdą, która ma duże poczucie humoru i dystans do samej siebie. Aktorka ostatnio pochwaliła się zabawną fotografią, a jej obserwatorzy nie mogą się zdecydować, kogo bardziej im przypomina. Starszą panią czy zakonnicę?

  Poznaj idola po jego zbiorach.

  Wszyscy, którzy tęsknią za "Mam Talent!" mogą odetchnąć z ulgą. Wkrótce na antenę TVN powrócą nowe odcinki show. 13. edycja zapowiada się o tyle ciekawie, że w jury zasiądzie nie tylko nowy juror, ale także zmienił się skład prowadzących. Małgorzata Foremniak w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim opowiedziała o roli jurorki.

  Małgorzata Foremniak często dodaje otuchy uczestnikom "Mam talent!". Aktorka uchodzi zresztą za bardzo spokojną i opanowaną osobę. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o sposoby na wyciszenie. Małgorzata Foremniak nie kryła, że najbardziej odpoczywa, kiedy jest daleko od zgiełku miasta.

  Małgorzata Foremniak niezwykle rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Zarówno z wywiadów, jak i mediów społecznościowych aktorki, niewiele dowiemy się o jej rodzinie czy życiu uczuciowym. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o karierę córki. Małgorzata Foremniak nie kryła dumy z drogi zawodowej, jaką obrała Aleksandra.

  Już wkrótce widzowie TVN będą mogli oglądać kolejną, 13. już edycję "Mam Talent!". Przez lata w programie pojawiło się mnóstwo osób, które zachwycały swoimi talentami. Do historii przeszły też momenty, podczas których wzruszali się nie tylko jurorzy, ale i wszyscy widzowie. Kto nie uronił choćby jednej łzy podczas tych występów?

  Z uśmiechem i oryginalnym makijażem – tak Małgorzata Foremniak wita w nowy dzień. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zabawne zdjęcie. - Wystarczy być sobą – pisze. Zainspirujecie się?

  Aktorka na swoim Instagramie opublikowała niecodzienne zdjęcie. Fani od razu pochwalili ją za naturalność i… czarne zęby. Czy to sekret urody Małgorzaty Foremniak?

  Małgorzata Foremniak właśnie pokazała na Instagramie niezwykłe zdjęcie. Aktorka zupełnie nie przypomina samej siebie. Fani pytają: "Jaki to film?"

  Cristiano Ronaldo znany jest z dbałości o formę i wizerunek. Piłkarzowi zdarzają się też eksperymenty z wyglądem, czego dowodem może być ostatnie zdjęcie na Instagramie. Zmiana w wyglądzie nie dotyczy jednak tylko Ronaldo. Na podobny trend postawiły także polskie gwiazdy: Michał Piróg i Małgorzata Foremniak.

  Kiedy patrzy się na Małgorzatę Foremniak, trudno uwierzyć, że ukończyła 50 lat. Jaka jest jej tajemnica zdrowia i urody? Jaka jest jej filozofia życia? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Wczoraj już po raz dwudziesty wręczono Telekamery. Co robiły gwiazdy 20 lat temu i czy już wtedy kochały telewizję? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in.: Agnieszkę Cegielską, Dorotę Gardias, Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Agustina Egurrolę. Dowiedzieliśmy się również, jak swoje 50. urodziny świętowała Małgorzata Foremniak, kto według Tamary Arciuch powinien otrzymać statuetkę w kategorii "Aktor" i co Grażyna Torbicka pamięta z innych gal plebiscytu Telekamery. Zobaczcie, w jakich kreacjach wystąpiły gwiazdy przybyłe na galę.

  "W imieniu" to przedstawienie, w którym gra Małgorzata Foremniak. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej aktorka powiedziała o wyzwaniach związanych ze wspomnianym spektaklem, "fuksowaniu", czyli formie wprowadzania studenta w życie aktora, współpracy z Szymonem Bobrowskim, Marcinem Hycnarem i Wojciechem Malajkatem oraz o kuchni marokańskiej.

  W czym tkwi sekret popularności programu Mam Talent? Co się dzieje za kulisami show i jak w przerwach między nagraniami odpoczywają prowadzący i członkowie jury? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Liliana Iżyk i Anne Marie Kot to pierwsze finalistki programu Mam Talent. Wczoraj dołączyli do nich goście Dzień Dobry TVN: Natalia Capelik Muianga i Kamil Czeszel. Oboje zachwycili widzów swoim śpiewem. Zapytaliśmy ich o tradycje muzyczne w ich rodzinach oraz idoli. Wybrali już utwory, które zaprezentują podczas finału Mam Talent?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Kinga Korta! Okazuje się, że robi karierę nie tylko w Hollywood - co ją sprowadza do Polski? Następnie: rozbiegany Filip Chajzer oraz skore do imprezy Foremniak i Olszówka. A także zawsze na tropie zdrowej żywności Ilona Gałązka-Czarnecka - co lepsze: produkty na wagę, czy w opakowaniu? Zaczynamy o 8.00!

  Kolejny dzień festiwalu PKO OFF Camera. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z klanem Sobocińskich: Witoldem, Piotrem juniorem i Michałem. Panowie są operatorami filmowymi. Jak to się stało, że wszyscy wybrali ten sam fach? Czy jest coś czego młodzi Sobocińscy zazdroszczą dziadkowi i ojcu?

  My też mamy swojego mistrza magii na miarę Dynamo i Troya. To gość Dzień Dobry TVN - Y. Kim jest człowiek, którego Małgorzata Foremniak nazwała „mistrzem suspensu”? Dla kogo występuje? Czy zaskoczył czymś prowadzących Dzień Dobry TVN Jolantę Pieńkowską i Roberta Kantereita?

  Psychofani i stalkerzy. Nękają nie tylko gwiazdy i osoby z pierwszych stron gazet. Swojego prześladowcę mieli m.inn.: Dominika Ostałowska, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Kożuchowska, Michał Wiśniewski. Dziś w "Rozmowach w Toku" zwykli ludzie opowiedzą Ewie Drzyzdze o swoich osobistych prześladowcach.

  Uwaga! Rozpoczęły się precastingi do nowej edycji "Mam Talent". Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola czekają na akrobatów, muzyków, tancerzy, żonglerów, malarzy, rzeźbiarzy..., czyli na osoby, które uważają, że mają talent. Program poprowadzi nietuzinkowa para: Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

  "Niezapominajki żyją dłużej" to hasło kampanii, której uczestniczki namawiają kobiety do pamiętania o badaniach ginekologicznych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała Małgorzatę Foremniak, Katarzynę Grocholę, Annę Wyszkoni oraz Violę Kołakowską o to, dlaczego warto nie zapominać o sobie i swoim ciele.

  Basen i jacuzzi to niebezpieczna dla nas miejsca, bo - jak mówi dr. Paweł Grzesiowski - mikroby nie śpią i korzystając z kąpieli w miejscach publicznych narażamy się na infekcje. Jakie? Kto nie powinien korzystać z publicznych basenów? Czy konieczna jest kąpiel przed wejściem na basen?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska z najnowszymi wieściami z show- biznesu. Jakie są fascynacje kulinarne Beaty Tyszkiewicz, jak autorski program Mai Sablewskiej zmienił jej życie prywatne, co robi Agustin Egurrola za kulisami "Mam Talent" oraz, dlaczego Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska zamieniły się fryzurami?