Justyna Steczkowska

  Justyna Steczkowska

  Justyna Steczkowska to artystka, która od lat zachwyca słuchaczy swoim nieskazitelnie czystym głosem i ogromną skalą. W tym miesiącu wokalistka ma powody do świętowania. Dokładnie 25 lat temu, 18 marca 1996 roku ukazała się płyta "Dziewczyna Szamana", która do dziś uznawana jest za ponadczasową. Z tej okazji gwiazda sceny muzycznej przygotowała dla swoich fanów niespodziankę.

  W piątek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podało, że 2064 podmioty otrzymają pomoc finansową w ramach Funduszu Wsparcia Kultury (FWK) na bieżącą działalność muzyczną, teatralną i taneczną, a także utrzymanie miejsc pracy. W sieci rozgorzała dyskusja o wysokości dotacji. Jednym z beneficjentów miał być Kamil Bednarek, który zdecydował się zabrać głos w sprawie. Sprawę pomocy skomentował również Kult. Z powodu kontrowersji resort kultury w niedzielę wstrzymał realizację wypłat.

  Lato w pełni, pogoda dopisuje, z radością korzystamy więc z uroków wakacji. Nie inaczej wolny czas spędzają gwiazdy, które chętnie wystawiają ciała na działanie promieni słonecznych. Równie ochoczo dzielą się z fanami swoimi zdjęciami w strojach kąpielowych. Zobacz, kto pochwalił się sylwetką w bikini.

  Okazuje się, że najchętniej słuchamy takiej muzyki, którą dobrze już znamy. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Justynę Steczkowską, Kasię Moś, Tomasza "Tomsona" Lacha i Janusza Radka, z którymi porozmawialiśmy o ich ukochanych muzycznych przebojach. Do jakich utworów wracają najchętniej? I jakie to uczucie zmierzyć się z utworem swojego idola?

  Od pewnego czasu w Dzień Kobiet są w Polsce organizowane kobiece protesty. Polki walczą o prawa kobiet, pokazują swoje niezadowolenie wynikające z panującej sytuacji. Czy Justyna Steczkowska utożsamia się z protestującymi kobietami? Jakie jest jej zdanie w tej kwestii? Co sądzi o głośnej akcji "me too"? Z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet wokalistka złożyła też wszystkim paniom życzenia :)

  W mediach gruchnęła wiadomość, że Justyna Steczkowska z mężem Maciejem Myszkowskim po 17 latach zdecydowali się na separację. Czy informacja jest potwierdzona? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Barbara Pasek.

  Gdzie, w najbliższym czasie, będzie można zobaczyć Justynę Steczkowską i w jaki muzyczny projekt jest aktualnie najbardziej zaangażowana? Artystka opowiedziała nam także o tym, jak wyglądają święta w jej domu. Od rana mieliście także okazję porozmawiać z gwiazdą na naszym czacie.

  W mediach pojawiła się informacja, że Justyna Steczkowska ubezpieczyła nogi na 700 tys. zł. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarkę TVN24 BiS Katarzynę Karpę-Świderek i dziennikarza show-biznesowego Łukasza Zająca, aby zapytać, co jeszcze ubezpieczają gwiazdy i czy warto ubezpieczać się od wypadków, które mogą wydarzyć nam się w pracy.

  W kuchni Dzień Dobry TVN tanie i pożywne dania w wykonaniu Darii Ładochy i Leona Myszkowskiego. Syn Justyny Steczkowskiej pomimo, że ma dopiero 16 lat jest wielkim pasjonatem gotowania i blogerem kulinarnym. Razem z Darią przygotował naleśniki czekoladowo-cynamonowe, fit koktajl, podsmażane warzywa i stek z tuńczyka.

  Maj to sezon komunijny, a my podpowiadamy jaki kupić dziecku prezent. Sprawdzonym pomysłem zawsze będzie porządny zegarek lub biżuteria. Jakie panują biżuteryjne trendy i jaki wybrać zegarek, by posłużył dziecku przez lata? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: wokalistka Justyna Steczkowska oraz Michał Stawecki, Dyrektor Marketingu Apart.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Justyna Steczkowska. Gwiazda opowiedziała o cygańskiej trasie koncertowej oraz niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w lipcu tego roku. W Operze Leśnej wokalistka zaśpiewa w duecie z Jose Carrerasem. Jak doszło do tej współpracy i, jak wyglądają przygotowania? Justyna opowiedziała również o Świętach Wielkanocnych w jej rodzinnym domu. Czy sama przygotowuje wielkanocne potrawy?

  Rozpoczynamy wspólną akcję Avon oraz TVN „Piękna i Niezależna”. Chcemy pokazać, że bez względu na wiek kobiety potrafią być piękne, niezależne, silne i potrafią zmienić swoje życie o 180 stopni! Dzisiaj naszym gościem była, ambasadorka firmy AVON, Justyna Steczkowska – kobieta, która jest wzorem dla wielu kobiet w Polsce oraz, istny żywioł - Paulina Młynarska, dziennikarka.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Polacy, którzy mieli swój udział w stworzeniu scenografii do nominowanego do Oscara "Marsjanina". Następnie: Kinga Rusin prosto z przygotowań do święta filmu. Oprócz tego: Maria Peszek o męsko-damskich związkach, a Justyna Steczkowska o sile kobiecości. Zaś na czacie porozmawiacie z Wojtkiem Łuszczykiewiczem. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! :-)

  Justyna Steczkowska sprawia wrażenie osoby perfekcyjnej, która musi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Czy rzeczywiście tak jest? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Marcin Prokop przyznał, że podczas sylwestra TVN Justyna skutecznie go rozgrzała. Zobaczcie, w jaki sposób.