Justyna Steczkowska

  "Chodziłam po Londynie i wiedziałam, że znajdę jakiś plan".

  - To było takim zderzeniem ze ścianą - opowiada Leon Myszkowski.

  Justyna Steczkowska od 25 lat oczarowuje publiczność niesamowitym głosem, piękną muzyką i wyszukanymi stylizacjami.

  - Nie polecam - oceniła gwiazda.

  Justyna Steczkowska wypoczywa właśnie na wakacjach. Pochwaliła się w mediach społecznościowych filmikiem z urlopu, a fani są pod wrażeniem jej sylwetki.

  17 albumów, 25 lat na scenie, rzesza fanów i multum nagród. Justyna Steczkowska naprawdę ma co świętować. A że wiele razy udowodniła, że muzyka jest zmienna - to zaprezentowała się publiczności z nieoczekiwanej strony. O swoich inspiracjach, jubileuszu i współpracy z synem opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  Gwiazda wie, jak zaskoczyć fanów. Takiej Justyny jeszcze nie znacie.

  Światło dzienne ujrzała właśnie piosenka "Now", którą wokalistka nagrała we współpracy ze swoim synem.

  "Zaczynałem na dyskotekach szkolnych" - przyznaje.

  W klipie pojawiła się Beata Kozidrak.

  Leon Myszkowski pochwalił się zdjęciem z Zanzibaru.

  "Całkiem nieźle wychowany"

  Justyna Steczkowska to jedna z najlepszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka wraca właśnie z nowym singlem. Co ciekawe, nagrała go w duecie. Kto jej towarzyszył i gdzie można zobaczyć do niego teledysk?

  Justyna Steczkowska wydała nowy teledysk.

  Artystka poinformowała fanów o muzycznym projekcie stworzonym wspólnie z Beatą Kozidrak. Wokalistka zaapelowała, by nie oceniać piosenki przez pryzmat ostatnich wydarzeń. Zdradziła również, jaką koleżanką jest wokalistka Bajmu.

  Justyna Steczkowska w tym roku szykuje dla fanów ogromną niespodziankę. Z okazji 25-lecia działalności artystycznej, wokalistka pracuje nad specjalnym wydawnictwem. W tworzeniu nowego materiału pomaga jej szwagier Misza Hairulin. Jak wygląda rodzinna współpraca?

  Show-biznes to nie tylko znane małżeństwa, ale także rodzeństwa. Wielu braci i sióstr wybrało medialną drogę zawodową. Niektórzy talent i predyspozycje odziedziczyli po znanych rodzicach, a inni sami od początku zapracowali na swoje nazwisko. 31 maja świętowany jest dzień rodzeństwa - przypominamy najsłynniejsze z nich.

  Kilka miesięcy temu relacjonowaliśmy tworzenie podwodnej sesji zdjęciowej Justyny Steczkowskiej, a teraz jedna z jej fotografii została nagrodzona w międzynarodowym konkursie. Jak wyglądały kulisy tworzenia tego spektakularnego ujęcia? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała znana wokalistka oraz fotograf, Rafał Makieła.

  Justyna Steczkowska zaskoczyła fanów, wcielając się w wielkie gwiazdy Hollywood. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym pokazała się jako Marilyn Monroe oraz Angelina Jolie. Wielu obserwatorów było zachwyconych metamorfozą artystki.

  Justyna Steczkowska to artystka, która od lat zachwyca słuchaczy swoim nieskazitelnie czystym głosem i ogromną skalą. W tym miesiącu wokalistka ma powody do świętowania. Dokładnie 25 lat temu, 18 marca 1996 roku ukazała się płyta "Dziewczyna Szamana", która do dziś uznawana jest za ponadczasową. Z tej okazji gwiazda sceny muzycznej przygotowała dla swoich fanów niespodziankę.

  Justyna Steczkowska dołączyła do grona polskich gwiazd, które uciekając przed niską temperaturą wyjechały na wakacje. Wokalistka w swoich mediach społecznościowych publikuje piękne ujęcia z gorącego Zanzibaru i zachwyca fanów. Teraz dodatkowo pokazała fotografię z synem. Leon Myszkowski zmienił się nie do poznania!

  Justyna Steczkowska, niesamowita wokalistka, a także właścicielka perfekcyjnej figury. Niedawno gwiazda opublikowała w sieci archiwalne zdjęcie i pokazała pociążowe niedoskonałości. Jak poradziła sobie z dodatkowymi kilogramami? - Zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś. Moje ciało jest mi wdzięczne – czytamy w opisie.

  Justyna Steczkowska wraz z nowym rokiem postanowiła na chwilę wrócić do wspomnień. Artystka odszukała stare zdjęcie z początków swojej kariery i opublikowała je w mediach społecznościowych. Co za metamorfoza! Fani: "Tylko wypiękniałaś Justynko".

  Justyna Steczkowska wróciła do chwil, kiedy mogła podróżować. Wokalistka nie ukrywa, że marzy jej się relaks i ponowny wyjazd. Póki co większość czasu spędza z dziećmi podczas lekcji online. - Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce - napisała Steczkowska w mediach społecznościowych.

  Mama Justyny Steczkowskiej zmarła po długiej chorobie. Piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wideo i poruszający post, którym żegna się z Danutą Steczkowską.

  Danuta Steczkowska zmarła po długiej chorobie. O jej śmierci poinformowała jedna z córek, Magdalena Steczkowska. Zrobiła to za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie mamy opatrując je krótkim, ale bardzo emocjonalnym wpisem.

  W piątek Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podało, że 2064 podmioty otrzymają pomoc finansową w ramach Funduszu Wsparcia Kultury (FWK) na bieżącą działalność muzyczną, teatralną i taneczną, a także utrzymanie miejsc pracy. W sieci rozgorzała dyskusja o wysokości dotacji. Jednym z beneficjentów miał być Kamil Bednarek, który zdecydował się zabrać głos w sprawie. Sprawę pomocy skomentował również Kult. Z powodu kontrowersji resort kultury w niedzielę wstrzymał realizację wypłat.

  Justyna Steczkowska - jej głos znamy od 25 lat, ma na koncie tysiące koncertów i setki sesji zdjęciowych. Z okazji okrągłej rocznicy twórczości postanowiła zrobić coś po raz pierwszy. Wokalistka wystąpiła przed obiektywem pod wodą. Na planie towarzyszyła jej nasza reporterka, Sandra Hajduk.

  Ciężko uwierzyć w to, że Justyna Steczkowska w tym roku obchodzi już 25-lecie pracy artystycznej. Dokładnie tyle czasu minęło bowiem od jej debiutanckiego występu podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od tamtej pory cieszy się nie tylko niesłabnącą popularnością, ale i wspaniałą figurą. Teraz zdradziła czemu ją zawdzięcza.

  Dokładnie dziś, 2 sierpnia, Justyna Steczkowska obchodzi 48. urodziny. Patrząc na piosenkarkę, trudno w to uwierzyć. Można wręcz podejrzewać, że Dziewczyna Szamana ma specjalne względy u Matki Natury. Gdzie tkwi tajemnica jej niezmiennie olśniewającego wyglądu i fantastycznej figury? Kilka sekretów na zachowanie młodości wokalistka zdradziła w naszym programie.