Anna Kalczyńska-Maciejowska

  Anna Kalczyńska-Maciejowska

  Anita Werner zaczęła prowadzić swój nowy autorki cykl pt. "Tokio. Cena sukcesu". W najnowszym odcinku porozmawiała z Adamem Kszczotem, mistrzem świata w biegu w hali na 800 metrów. Okazało się, że treningi 31-latka przekraczają granice fizycznych możliwości. - Nie można otworzyć oczu, zdarzają się wymioty, nie można wstać - mówi sportowiec. W komentarzach internauci nie kryją podziwu, ale też wątpliwości.

  Zwiastun najnowszego dzieła Magnusa von Horna "Sweat", które znalazło się w tegorocznej selekcji festiwalu w Cannes, trafił właśnie do sieci. W filmie, oprócz debiutującej w głównej roli Magdaleny Koleśnik, grają m.in. Aleksandra Konieczna i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też naszych prowadzących: Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Sprawdźcie, jak sobie poradzili.

  Rumba w wykonaniu Iwony i Grzegorza Wójcickich to uczta dla oka. Małżeństwo choć tańczy dopiero od pięciu lat, już osiągnęło poziom mistrzowski. Para zainspirowała naszych prowadzących do tego stopnia, że Marcin Prokop porwał do tańca Anię! Cza-cza w ich wykonaniu to hit!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN o przeszłości i przyszłości - Shazza o wyzwaniach na 50. urodziny. W programie także: nie może się poruszać, ale wyprowadził Roberta Lewandowskiego na mecz z Czarnogórą. Mały Franek i jego rodzina o emocjach po spotkaniu z idolem. Oprócz tego: mieszkanie, w którym nie ma nudy - jak odnawiać wiekowe meble i żyć jak w bajce? A także: ekspert doradzi czy możliwe jest utrzymanie świeżej żywności bez konserwantów? Bądźcie z nami jutr od 8:00!

  Anna Kalczyńska-Maciejowska wzięła udział w Maratonie Mazury, który po raz 6. odbył się w Gałkowie. Niestety z powodu złamanej ręki nie mogła wziąć udziału w biegu szlakiem Krutyni, ale zapewnia, że w przyszłym roku to zrobi. O maratonie, z jego organizatorką Karoliną Ferenstein-Kraśko, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Piotrowi Kraśko udało się dobiec do mety? Jakie ma rady dla biegaczy? Jak o swoją formę dba Kinga Rusin, która też wzięła udział w imprezie w Gałkowie?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: czy frank znowu może kosztować 2 złote? I skąd biorą się kursy walut? Oprócz tego: urodził się w Hollywood w Irlandii, a teraz jest hollywoodzką gwiazdą filmową! Czego jeszcze nie wiemy o Mr Grey'u - Jamie Dornanie? następnie: kasza jaglana i Agnieszka Cegielska w pięknych okolicznościach przyrody. A także: kobieta dynami i kulisy przedpremierowej gorączki, czy aktorka Ada Fijał w swoim teatralnym żywiole. Bądźcie z nami od 8:00!

  W piątek w Dzień Dobry TVN: roast, czyli wszyscy na jednego! jak Michał Szpak zniósł słowne pociski, którymi usiłował go zbombardować Kuba Wojewódzki? Następnie: Agnieszka Cegielska na kokosową nutę, czyli czego nie wiemy o tym egzotycznym oleju? W programie także: świadome mamy - Anna Czartoryska-Niemczycka i Anna Dereszowska o tym, jak wpływają na rozwój swoich pociech? Oprócz tego: na przykładzie Marka Wahlberga zastanawiamy się, jak z modela i piosenkarza stać się nominowaną do oscarów gwiazdą? A na koniec wystąpi Dawid Kwiatkowski. Co robił na planie serialu „Szkoła”? Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  To były bardzo pracowite 293 dni, w trakcie których przygotowaliśmy dla Was 859 godzin najświeższych i najciekawszych informacji. W tym roku nasi reporterzy - w poszukiwaniu ciekawych tematów - pokonali dystans równy odległości Księżyca od Ziemi. Do swoich królestw zapraszali nas bardzo znani ludzie. Było zabawnie, ale też wzruszająco. Oto krótkie podsumowanie tego, co działo w się w ciągu minionego roku.

  W jutrzejszym odcinku "Ostrego cięcia" zobaczycie Annę Kalczyńską-Maciejowską, która odwiedzi salon fryzjerski w Raciążu, prowadzony przez dwoje młodych ludzi. Andrzej i Tomek stanął przed niezwykle trudnym zadaniem utemperowania niedojrzałych fryzjerów. Ostateczny werdykt o przyszłości salonu wyda prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska, której włosy mogą być wyzwaniem dla każdego fryzjera. Nie możecie przegapić tego odcinka! Emisja 11 maja o godz. 22:00 w TTV.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: urządzenie, które może być pomoce w rozwiązaniu gryzącego problemu. U nas młodzi naukowcy, którzy skonstruowali urządzenie wyłapujące kleszcze. Oprócz tego: "Piąta Fala" i Chloë Grace Moretz - czy jesteśmy sami we wszechświecie? Następnie: bogaty - biedna, wyksztłcony i niewykształcona. Porozmawiamy o granicach współczesnego mezaliansu. A na koniec: Polak na burmistrza Londynu? Poznajcie Jana Żylińskiego! Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN sprawdzamy, jak leczy się w Polsce osoby z otyłością. Oprócz tego: co zrobić, gdy przyłapiemy dziecko z papierosem w ręku? W programie także: dużo akcji - nasz reporter w szkole policji. A na naszej scenie dużo rozkołysanych brzmień i Mesajah. Bądźcie z nami jutro od 8:00! Zapraszają Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  W środę w Dzień Dobry TVN: pomysł, który wzbudza wiele emocji i jeszcze większe protesty - rozmawiamy o tym, jakie mogą być skutki zaostrzenia prawa aborcyjnego. Oprócz tego: przez 40 lat przeżyli niejedno randez vous i mogą czuć się prawdziwymi królami życia - na naszej scenie ponadczasowy Kombii. A na koniec coś w co trudno uwierzyć: wyskoczyła ze statku i przez cztery godziny dryfowała w wodzie - sprawdzamy, jaki może być finał małżeńskich kłótni. Zaczynamy o 8.00!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer na potańcówce, gdzie warunkiem wejścia jest... zabranie swoich dziadków! Jej oficjalny tytuł to: "Najpiękniejsze ciało" - Kasia Krzeszowska w rodzinnej Krynicy prosto z wyborów Miss w Tajlandii. W programie take: starżacy uratowali a schornisko uśpiło! Wracamy do bulwersującej sprawy szczeniaków z Sosnowca. Bądźcie z nami jutro od 8:00!