Anna Kalczyńska-Maciejowska

  Jak Anna Kalczyńska-Maciejowska i Małgorzata Ohme przygotowują się na nadejście 1 września? Czy ich pociechy mają już skompletowane wyprawki?

  "To było naprawdę piękne".

  Anna Kalczyńska wybrała się na zasłużony urlop nad polskie morze. Gospodyni Dzień Dobry TVN z pewnością nie ma prawa narzekać na pogodę, która dopisuje wczasowiczom nad Bałtykiem.

  Jak co poniedziałek widzowie Dzień Dobry TVN mieli za zadanie wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć na pytanie - "Co było dalej?".

  Tegoroczni maturzyści przystąpili do egzaminu dojrzałości. Anna Kalczyńska pokazała swoje pamiątkowe zdjęcie z 1995 roku. Co znalazło się na jej maturalnym stoliku? Jedna rzecz przyniosła jej szczęście.

  Polskie gwiazdy przednio bawią się podczas weekendu majówkowego. Media społecznościowe pękają w szwach. Nie wszyscy jednak korzystają z uroków nadwiślańskiego kraju. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska-Maciejowska udały się za granicę. Gdzie wypoczywa pozostała część plejady?

  Wiosna na dobre zagościła już w większości polskich miast. Pogodna aura ma niebagatelny wpływ na poprawę nastroju, lecz przede wszystkim zachęca do korzystania z uroków aktywności na świeżym powietrzu. Inspirujące nagranie, które Anna Kalczyńska opublikowała w mediach społecznościowych, jest tego najlepszym dowodem.

  "Był bardzo dowcipny, nie brał siebie serio".

  W obronie wolnych mediów manifestują też gwiazdy.

  Anna Kalczyńska rzadko mówi o swoich bliskich. Zdarza się jednak, że w przypadku ważnych tematów robi wyjątek. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w "Mieście Kobiet". Dziennikarka opowiedziała o trudnej rozmowie, jaką odbyła z synem, a która dotyczyła uchodźców.

  Paulina Dudek gra na pozycji środkowej obrończyni i jest reprezentantką Polski. Wielokrotnie sięgała po mistrzowskie puchary ze swoimi drużynami. W 2020 roku wygrała plebiscyt magazynu "Piłka Nożna" na najlepszą piłkarkę. Jak wygląda jej dzień - co je, jak trenuje i motywuje do ćwiczeń? Z zawodniczką rozmawiała Anna Kalczyńska.

  Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek, Maciej Sthur - gwiazdy nie tylko lśnią na ekranie, ale również brylują w świecie nauki. Niektórzy mogą pochwalić się naprawdę imponującymi dyplomami. Kto jest prawdziwym tytanem intelektu?

  Anna Kalczyńska od niemalże 20 lat związana jest ze stacją TVN. Dziennikarka swoim zawodowym doświadczeniem mogłaby obdzielić przynajmniej kilka osób. Mimo to, nie zawsze jest zadowolona z tego, jak wypadła na wizji. W swoim najnowszym wpisie gwiazda opowiedziała o kulisach pracy w Dzień Dobry TVN.

  "Moje córeczki skarżyły się babci".

  Anna Kalczyńska to lubiana przez widzów prowadząca Dzień Dobry TVN. Fani często proszą, by mogli sobie zrobić z nią pamiątkowe, wspólne zdjęcie. Dziennikarka zapewnia, że nigdy nie odmawia, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jak podkreśla, antena jest święta.

  Bez względu na wiek, chyba każdemu z nas 1 czerwca, robi się lżej na sercu. Tego dnia w mediach społecznościowych królują archiwalne zdjęcia internautów, na których mają po kilka lat. Jak w dzieciństwie wyglądali nasi prowadzący? Niektórzy zmienili się nie do poznania.

  Anita Werner zaczęła prowadzić swój nowy autorki cykl pt. "Tokio. Cena sukcesu". W najnowszym odcinku porozmawiała z Adamem Kszczotem, mistrzem świata w biegu w hali na 800 metrów. Okazało się, że treningi 31-latka przekraczają granice fizycznych możliwości. - Nie można otworzyć oczu, zdarzają się wymioty, nie można wstać - mówi sportowiec. W komentarzach internauci nie kryją podziwu, ale też wątpliwości.

  Anna Kalczyńska od lat prowadzi Dzień Dobry TVN. Dziennikarka ma troje dzieci. Jako mama udowodniła, że los innych maluchów, zwłaszcza tych poszkodowanych przez los, nie jest jej obojętny. Prezenterka adoptowała na odległość dziewięciodniową Anastazję z Afryki. - Możemy działać. Możemy pomóc - zaapelowała dziennikarka.

  Anna Kalczyńska należy do gwiazd, które raczej rzadko uzewnętrzniają się w mediach społecznościowych. Tym razem dziennikarka zrobiła jednak wyjątek. Na Instagramie opowiedziała o swojej aktywności zawodowej, a przy okazji pokazała, jak wygląda jej kuchnia.

  Anna Kalczyńska należy do grona najlepiej ubranych polskich prezenterek. W Dzień Dobry TVN zawsze olśniewa wysmakowanymi sukienkami i klasycznymi zestawami. Jak jednak ubiera się na co dzień? Dziennikarka pokazała swoje stylizacje na Instagramie.

  Anna Kalczyńska-Maciejowska spełnia się w życiu zawodowym i prywatnym. Nasza prowadząca jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Ostatnio w mediach społecznościowych pochwaliła się nie lada osiągnięciem swoich córek - Krystyny i Hanny. Co takiego dokonały jej "Panny Warszawskie"?

  Rozpoczynamy nowy comiesięczny cykl modowy o najlepszych stylizacjach w Dzień Dobry TVN. Wśród wyróżnionych osób znajdują się zarówno prowadzące, jak i goście. Kto najbardziej zachwycił we wrześniu i dlaczego? Sprawdźcie!

  Wakacyjne wyjazdy to świetna okazja do stworzenia fantastycznych wspomnień i pogłębienia relacji z bliskimi. Potwierdzić może to nasza prowadząca, Anna Kalczyńska, która wybrała się z rodziną w pełną wrażeń podróż kamperem na Dolny Śląsk.

  Letnie kurorty, słoneczna pogoda, lekka kuchnia, wakacyjna atmosfera, Projekt Plaża. Dziesięć weekendów i dziesięcioro prowadzących to wszystko w Dzień Dobry Wakacje. Na program z plenerowego studia zapraszamy w każdy weekend od 9.00 do 11.30. Sprawdź, co przygotowaliśmy na lato.

  Zwiastun najnowszego dzieła Magnusa von Horna "Sweat", które znalazło się w tegorocznej selekcji festiwalu w Cannes, trafił właśnie do sieci. W filmie, oprócz debiutującej w głównej roli Magdaleny Koleśnik, grają m.in. Aleksandra Konieczna i Zbigniew Zamachowski. Na ekranie zobaczymy też naszych prowadzących: Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. Sprawdźcie, jak sobie poradzili.

  Anna Kalczyńska pokazała w swoich mediach społecznościowych, w jaki sposób spędza czas dziećmi. Jak się okazuje - jest bardzo aktywnie i nie ma zmiłuj! Nic dziwnego, że dziennikarka ma tak piękną figurę.

  Rumba w wykonaniu Iwony i Grzegorza Wójcickich to uczta dla oka. Małżeństwo choć tańczy dopiero od pięciu lat, już osiągnęło poziom mistrzowski. Para zainspirowała naszych prowadzących do tego stopnia, że Marcin Prokop porwał do tańca Anię! Cza-cza w ich wykonaniu to hit!

  Dorota Wellman ma dziś urodziny! ❤❤❤ Z tej okazji Ania Kalczyńska i Andrzej Sołtysik śpiewająco złożyli Dorocie życzenia. Przyłączycie się do naszych życzeń?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN o przeszłości i przyszłości - Shazza o wyzwaniach na 50. urodziny. W programie także: nie może się poruszać, ale wyprowadził Roberta Lewandowskiego na mecz z Czarnogórą. Mały Franek i jego rodzina o emocjach po spotkaniu z idolem. Oprócz tego: mieszkanie, w którym nie ma nudy - jak odnawiać wiekowe meble i żyć jak w bajce? A także: ekspert doradzi czy możliwe jest utrzymanie świeżej żywności bez konserwantów? Bądźcie z nami jutr od 8:00!

  Anna Kalczyńska-Maciejowska wzięła udział w Maratonie Mazury, który po raz 6. odbył się w Gałkowie. Niestety z powodu złamanej ręki nie mogła wziąć udziału w biegu szlakiem Krutyni, ale zapewnia, że w przyszłym roku to zrobi. O maratonie, z jego organizatorką Karoliną Ferenstein-Kraśko, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Piotrowi Kraśko udało się dobiec do mety? Jakie ma rady dla biegaczy? Jak o swoją formę dba Kinga Rusin, która też wzięła udział w imprezie w Gałkowie?