fundacja tvn

  fundacja tvn

  Gosia Ohme i Filip Chajzer tworzą zgrany duet prowadzących "Dzień Dobry TVN" - świetnie się ze sobą dogadują i przyjaźnią również poza kamerami. Oboje słyną z tego, że są pełni empatii i chętnie pomagają innym. Dzięki specjalnemu odcinkowi "Milionerów" będą mieli kolejną szansę, by zagrać dla innych i tym samym wesprzeć budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży.

  Najmłodszych, którzy wymagają pomocy psychiatrycznej wciąż przybywa. Dlatego Fundacja TVN wraz z Centrum Zdrowia Dziecka buduje nowoczesne Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Do tego przedsięwzięcia dołożą cegiełkę uczniowie ostrowskiej "czwórki". - Obserwując naszych rówieśników, zauważyliśmy, że zmagają się oni ze sporą ilością poważnych problemów - zaznaczają.

  "Podaruj Misia" to wyjątkowa akcja charytatywna, którą organizuje Fundacja TVN "nie jesteś sam". Pieniądze, które uda się zebrać z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na budowę szpitala psychiatrycznego dla dzieci i młodzieży. Kto w tym roku zaangażował się w akcję i zaprojektował swojego misia? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Michał Bystrek urodził się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem – od pasa w dół ma niedowład. Pierwszą operację przeszedł już kilka godzin po urodzeniu. - Bycie rodzicem dziecka niepełnosprawnego, to jest czasami walnie głową w ścianę. Jedną z rzeczy, z którą nie umiem sobie poradzić, to jest żebranie. Żebranie o każdą złotówkę, żeby pomóc dziecku – mówi matka chłopca.

  Akcja charytatywna "Podaruj misia temu kogo kochasz" niebawem rusza po raz 16. Limitowaną, świąteczną edycję misiów będzie można kupić w drogeriach Rossmann w całej Polsce już od 1 grudnia. Sprzedaż kosztujących 50 zł zabawek wesprze budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, które powstaje na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Jakie pluszaki będą dostępne w tym roku?

  Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Jej programy o tematyce remontowej są uwielbiane przez widzów. Choć bez wątpienia jest gwiazdą, to nie omijają jej kłopoty i zmartwienia. Niedawno wyznała, że jej córka Wanda urodziła się z wrodzoną wadą serca, a ona sama przez długi czas borykała się z problemami ze zdrowiem psychicznym.