"Hotel Paradise All Stars". Dziewczyny otrzymały tajemnicze listy. Jedna decyzja zmieni bieg wydarzeń

Autor:
Justyna
Piąsta
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem
Byli uczestnicy „Hotelu Paradise” razem Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Panowie nie są świadomi, że ich partnerki dostały tajną misję. Niewinny buziak w policzek będzie miał symboliczne znaczenie i wielką moc. Dwójka uczestników zawrze pierwszy pakt w tej edycji, by jak najdłużej utrzymać się w programie. Klaudia El Dursi odwiedzi mieszkańców hotelu. Czy to zwiastuje kłopoty w raju?

"Hotel Paradise All Stars". Co się wydarzy w 3. odcinku?

Wreszcie poznamy treść tajemniczych listów. Każda z pań będzie musiała wybrać jedną osobę i ją pocałować. Dopiero następnego dnia wyjdzie na jaw, że czułości miały drugie dno. Ten, kto zdobędzie najwięcej całusów, będzie miał niezwykle trudne zadanie do wykonania.

Grzegorz podczas Pandory wyznał, że najbardziej podobają mu się Sara, Julia i Nana. Wiktoria nie znalazła się w gronie wyróżnionych i jest zawiedziona. Z racji tego, że znają się z Grześkiem prywatnie, liczyła, że w "Hotelu Paradise" będą się wspierać. Uczestnicy wejdą w układ, by zapewnić sobie wzajemne bezpieczeństwo na rajskiej wyspie. Pytanie tylko, czy dane słowo jest dla nich droższe od pieniędzy?

Po pierwszej nocy w willi mieszkańcy z nową energią przystąpią do miłosnej gry. Wtedy na horyzoncie pojawi się Klaudia El Dursi. Dla kogoś przygoda z rajem może się zakończyć szybciej, niż ktokolwiek by przypuszczał. Jedno jest pewne - w edycji "All Stars" nie zabraknie nagłych zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów randkowego reality show? O tym przekonamy się w 3. odcinku.

"Hotel Paradise All Stars" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Hotel Paradise All Stars" można oglądać w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały wideo są dostępne również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości