relacje damsko-męskie

  relacje damsko-męskie

  Po pierwszym spotkaniu opowiada o wspólnych planach na przyszłość i założeniu rodziny. Randkowy desperat tak bardzo chce znaleźć drugą połówkę, że zamiast zaimponować swojej sympatii, odstrasza ją.

  Dlaczego niektórzy unikają jak ognia ekspartnerów swoich drugich połówek, a inni potrafią nadawać z nimi na tych samych falach? Od czego to zależy? Nasze rozmówczynie opowiedziały o swoich doświadczeniach.

  Kuba i Oliwia byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Po zakończeniu show przekonali się które znajomości zawarte w rajskiej Panamie były prawdziwe, a kto nie do końca był z nimi szczery.

  Dla niektórych wakacje bez drugiej połówki to powód do niepokoju.

  Na ostatnią Pandorę czeka się równie niecierpliwie, jak na sam finał programu. W 59. odcinku "Hotelu Paradise" aż kipiało od emocji. Byli uczestnicy powrócili, by skonfrontować się z półfinalistami i zdecydować, która para jako ostatnia pożegna się z rajem.

  Nadchodzi najważniejsza i najtrudniejsza Pandora w historii 5. edycji "Hotelu Paradise". W grze pozostały już tylko trzy pary, które rywalizują o wejście do ścisłego finału.

  Laura i Grzesiek zwyciężyli konkurencję i otrzymali władzę - mogli wytypować jedną z par do opuszczenia "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu uczestników wskazali najsilniejszą dwójkę.

  Na dwa dni przed wielkim finałem w "Hotelu Paradise" powieje chłodem. A to wszystko za sprawą iście lodowego zadania, z którym zmierzą się uczestnicy. Zwycięzcy konkurencji otrzymają władzę.

  Nastał najbardziej gorący czas w "Hotelu Paradise". Finał zbliża się wielkimi krokami, więc żadna z par nie może już czuć się bezpiecznie. Uczestnicy zmierzą się w zadaniu, które będzie miało poważne konsekwencje.

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że choć Piotr i Dorota w dniu decyzji ogłosili, że zostają w małżeństwie, to kilka tygodni później postanowili zdjąć obrączki. Jak potoczyła się ich historia poza kamerami?

  Podczas wieczornej imprezy panowie i panie zagrają w butelkę. Wybiorą prawdę czy wzywanie?

  Im bliżej finału, tym w "Hotelu Paradise" więcej niespodziewanych zwrotów akcji. Dwie dziewczyny trafią do strefy zagrożenia. Uczestnicy zagłosują, która z nich powinna opuścić program.

  To, co wydarzyło się podczas minionego Rajskiego Rozdania, zaskoczyło wszystkich. Do programu powrócił Sevag i uratował Oliwię przed eliminacją. Mieszkańcy hotelu zmierzą się z testem wiedzy.

  Za nami kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem z programem pożegnała się Marika. Jay i Eliza napisali do niej list. Padło w nim kilka przykrych słów.

  Zbliża się Rajskie Rozdanie. Zanim nadejdzie czas decyzji, dziewczyny zmierzą się w konkurencji, w której będzie liczył się spryt i refleks. Zwycięstwo zdecydowanie się opłaci.

  To będzie bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise". Od kilku dni nie najlepiej układa się między Karoliną i Kasprem. Podczas Pandory uczestniczka zrozumie, że jej starania o względy partnera poszły na marne.

  Tak skomplikowanych relacji w "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Za zamieszanie w raju odpowiedzialne są Karolina i Wiktoria, które powróciły do programu.

  Nadchodzi Rajskie Rozdanie, a panów i pań w "Hotelu Paradise" jest po równo. To oznacza, że na chwilę przed eliminacją coś ważnego się wydarzy.

  Dominika z przytupem powróciła do "Hotelu Paradise". W trakcie Pandory dowiedziała się, że Kuba, jej były partner, uprawiał seks z jej koleżanką, Oliwią. Jak zareagowała? Do kogo miała największy żal?

  Wielkimi krokami zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie. Podczas Pandory w ogniu pytań znajdzie się Konrad. Z kolei Oliwia i Kuba przeżywają kryzys w związku.

  Takiego obrotu spraw na Rajskim Rozdaniu nikt się nie spodziewał. Laura i Marika zawiązały pakt, przez co jedna z ich koleżanek niespodziewanie musiała opuścić program. Na tym zmiany w programie się nie kończą.

  Tym razem to jedna z dziewcząt pożegna się z programem. Przed trudnym wyborem stanie Laura, która zdobyła immunitet.

  Tym razem podczas Rajskiego Rozdania zagrożone będą dziewczyny. Jedyna Eliza jest pewna swojej pary. Reszta pań stara się zawiązać pakty, dzięki którym dalej pozostaną w grze.

  W trakcie Pandory padnie sporo niewygodnych pytań do Kuby i Oliwii. Czy żałują zbliżenia?

  Nowa singielka miała okazję dokładnie przyjrzeć się wszystkim panom w "Hotelu Paradise" i podjęła decyzję, z którym z nich wybierze się na randkę. Spotkanie sam na sam nie spodoba się jednej z uczestniczek.

  Nadchodzi kolejne Rajskie Rozdanie. W hotelu dziewcząt i chłopaków jest po równo, więc do czasu eliminacji, to będzie musiało się zmienić. Konrad będzie bił się z myślami po tym, co wydarzyło się na wieczornej imprezie.

  W "Hotelu Paradise" piętrzą się konflikty i nieporozumienia. Oliwy do ognia dodają zadania, w których uczestnicy muszą ze sobą rywalizować. Ci, którzy przegrają, nie będą mieć powodów do śmiechu.

  Pozostali mieszkańcy hotelu obawiają się o swoją pozycję w grze.

  Klaudia i Marika, które wcześniej zostały wyeliminowane z programu, teraz otrzymały wyjątkową szansę od raju. O tym, która z nich znów dołączy do uczestników, zadecydował nowy singiel. Kim jest tajemniczy przystojniak?

  Za nami "Rajskie Rozdanie" podczas którego aż dwie osoby opuściły program. Po eliminacji uczestnicy mieli nadzieję, że będą mieć chwilę spokoju. Nic bardziej mylnego. Co się wydarzy w 31 odcinku?