Jak Justyna Steczkowska i jej syn Leon zwykle świętują Dzień Dziecka? "Co roku w innym miejscu"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Oskar Netkowski
Jak Justyna świętuje Dzień Dziecka ze swoimi pociechami?
Jak Justyna świętuje Dzień Dziecka ze swoimi pociechami?
wideo 2/8

Justyna Steczkowska i Leon Myszkowski wystąpili w odcinku specjalnym "Milionerów" z okazji Dnia Dziecka. Ich wygrana zostanie przekazana na cel charytatywny i wesprze podopiecznych Fundacji TVN. Czy znana wokalistka ma jakieś zwyczaje lub tradycje związane z pierwszym dniem czerwca? Opowiedziała o tym w rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem dziendobry.tvn.pl.

Justyna Steczkowska - rodzina

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto dla Justyny Steczkowskiej. Gwiazda polskiej sceny muzycznej ma trójkę pociech, 23-letniego Leona, 18-letniego Stanisława oraz 10-letnią Helenę. Ponadto duża rodzina wokalistki i jej liczni znajomi również mają wiele synów i córek. Właśnie dlatego przez wiele lat, gdy dzieci były młodsze, Steczkowska wraz z bliskimi uroczyście celebrowała 1 czerwca. Artystka wróciła wspomnieniami do tamtych chwil.

- Dzień Dziecka i Dzień Mamy mamy zawsze, bo bardzo się kochamy i wspieramy. Ale wiesz co, do 18. roku życia (Leona - przyp. red.), to co roku gdzieś jeździliśmy. Wszystkie dzieci zabierałyśmy, czyli wszystkie nasze dzieci, naszych przyjaciółek dzieci, jeszcze moje dzieci chrzestne, czyli Madzi córka, znajomych córka. Jechałyśmy my, same matki, bez ojców, na jakieś super, wypasione wesołe miasteczko w różnych krajach. To były bardzo fajne doświadczenia. I co roku byliśmy w innym miejscu - wyznała Justyna.

Justyna Steczkowska o Dniu Dziecka

Dwaj synowie Justyny, Leon i Stanisław, są już dorośli. Jak obecnie wokalistka świętuje z nimi Dzień Dziecka?

- Dzieci już wyrosły, więc ten dzień spędzamy tak, że robimy to, co one chcą, bo już są w zasadzie tak duże, oprócz Helenki, że same wybierają sobie atrakcje. A my im towarzyszymy - podsumowała Steczkowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości