David Beckham z córką śpiewa na koncercie Eltona Johna. Jak wypadł?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Mateusz Hładki
Gorące newsy ze świata gwiazd
Gorące newsy ze świata gwiazd Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Elton John to jeden z najbardziej cenionych artystów na świecie. Muzyk niedawno zdecydował się zakończyć swoją sceniczną karierę. Na jednym z pożegnalnych koncertów w Londynie pojawił się piłkarz David Beckham.

David Beckham na koncercie Eltona Johna

Elton John żegna się właśnie ze sceną. Trasa koncertowa "Farewell Yellow Brick Road" będzie jego ostatnią. Na koncercie, który odbył się w Londynie, pojawił się m.in. David Beckham z córką, Harper Seven. - Niektórzy mówią, że nie ma nic słodszego niż widok ojca z dzieckiem. Tutaj mamy ojca z córką. Rozśpiewanego ojca - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

W sieci można zobaczyć, nagranie, w którym piłkarz śpiewa jeden z przebojów Eltona Johna. Jak wypadł? Dowiecie się tego z powyższego materiału.

David Beckham - kariera

David Beckham to angielski piłkarz. Grał w takich klubach, jak Real Madryt, A.C. Milan czy Paris Saint-Germain F.C. W 1998 roku zawodnik oświadczył się Victorii Adams, byłej wokalistce zespołu Spice Girls. Para ma trzech synów - Brooklyna, Romeo Jamesa i Cruza Davida i córkę, Harper Seven.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Agencja TVN/x-news

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości