koncert

    koncert

    Orange Warsaw Festival wraca po przerwie wymuszonej pandemią COVID-19. Organizatorzy muzycznego wydarzenia ogłosili, kto wystąpi w czerwcu na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Jakie nazwiska znalazły się na liście? Sprawdź line-up.

    "5 seconds of summer" to australijski zespół, który karierę zaczął dzięki publikowaniu swoich wersji popularnych utworów. Kilka lat od pierwszego takiego nagrania grupa grała już koncerty z najpopularniejszym boys bandem wszechczasów z zespołem One Direction. Dziś sami cieszą się wielomilionową rzeszą fanów i zawrotnym liczbami odsłon swoich własnych piosenek w sieci. Jak wspominają początki i kiedy pojawią się w Polsce? O tym rozmawiała z nimi Sandra Hajduk-Popińska.

    W obliczu trwającej wojny scena jest jednym z nielicznych miejsc, w którym odnaleźć można chwilę wytchnienia i nadzieję. "Dla Ukrainy" to specjalny koncert, podczas którego siły połączą polscy i ukraińscy kompozytorzy. Całkowity dochód z imprezy w Teatrze Roma zostanie przeznaczony na cel charytatywny.