koncert

  Dorota Wellman i Marcin Prokop prowadzili serię koncertów plenerowych. O jednym z nich opowiedzieli w Dzień Dobry TVN. - Chwilę po decyzji, że musimy natychmiast zejść ze sceny, spadła cała rampa z lampami - wspominała.

  "To było coś niesamowitego".

  Lady Gaga była zmuszona przerwać ostatni koncert, gdy nad Miami rozpętała się burza z piorunami. Fani artystki wrócili pod scenę po przerwie, jednak na próżno. Gwiazda pożegnała się i zakończyła show, choć w planie było jeszcze 6 piosenek.

  Uczeń szkoły muzycznej ma ogromny talent.

  W poniedziałek 19 września w Teatrze Polskim odbędzie się niezwykły koncert "Piazzolla. Show Me Your Tango". Na scenie zobaczymy m.in. Izabelę Kopeć w towarzystwie Okriestry Aukso i kwintetu klasycznego. Czego możemy się spodziewać? Małą próbkę wokalistka zaprezentowała na naszej scenie. 

  Festiwal muzyczny Rockowa Noc, który co roku odbywa się w Rzeszowie tym razem stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia charytatywnego. Połączył bowiem siły z ukraińskim festiwalem Faine Misto, który przez lata organizowany był w Tarnopolu.

  Trasa koncertowa Sanah trwa w najlepsze, a młoda wokalistka nie może narzekać na brak zainteresowania. Na jej występy przybywają tłumy, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tymczasem Zuzanna ma inne, nietypowe marzenie.

  Michał Matczak, znany jako Mata, grał koncert podczas SBM FFestival w Warszawie. W pewnym momencie raper doszedł do krawędzi sceny i spadł na ziemię. Kilka osób ruszyło mu na pomoc. Fani nagrali feralną sytuację.

  Wstęp drogi, kolejki gigantyczne.

  Posłuchaj, jak zabrzmiał na naszym studiu.

  "Obiecałam, że jak wyzdrowieję, to zrobię coś dla siebie".

  Trzeciego dnia wielkiego muzycznego święta na scenie trójmiejskiej Opery Leśnej stanęli Kayah, Bovska, Margaret, Mery Spolsky i Nick Sinckler, zaskakując publiczność wspólnym występem.

  Trwają ostatnie próby do wyjątkowych dni pełnych muzycznych wrażeń.

  Co zaśpiewają artyści?

  Katarzyna Skrzynecka wypoczywa nad polskim morzem. Aktorka wysłała fanom wakacyjne pozdrowienia. Niestety wielu z nich zaczęło komentować jej wygląd. Zarzucali jej, że używa programu do obróbki zdjęć i nadużywa botoksu. Zdenerwowana gwiazda nagrała kolejne wideo, w którym dosadnie odpowiedziała hejterom.  

  1 sierpnia organizowanych jest wiele uroczystości i występów artystycznych. Jednym z nich jest wspólne śpiewanie powstańczych piosenek podczas koncertu "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki".

  Great September Festival odbędzie się w dniach 15-17 września w Łodzi.

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Nataszy Urbańskiej nie mogą narzekać na nudę. Artystka dopiero co zachwycała swoim głosem widzów programu "Mask Singer", teraz przygotowuje się do Top of the Top Sopot Festival 2022. Na deskach Opery Leśnej gwiazda zaprezentuje swój nowy utwór i zawalczy o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka zgodziła się premierowo wykonać "Let Me Lie" w Dzień Dobry Wakacje.

  "Opera Leśna to przepiękne, szczególne miejsce".

  To będzie niezapomniane widowisko dla fanów muzyki.

  Kogo zobaczymy na scenie w Parku Wolności?

  Przedstawiamy harmonogram imprezy.

  Fani zespołu Limp Bizkit nie zobaczą swoich idoli na tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival. Muzycy odwołali swoją trasę koncertową po Europie. Lider grupy podał powód tej decyzji.

  W 2002 roku pojawiła się w pierwszej edycji "Idola" i oczarowała Polskę swoim głosem z charakterystyczną chrypką. Choć w programie nie udało się jej pokonać Alicji Janosz i zajęła drugie miejsce, jej kariera zapowiadała się imponująco. W końcu kto nie znał hitów wokalistki tj. "Żałuję" czy "Nie kłam, że kochasz mnie"? Niestety po pewnym czasie Ewelina Flinta nieoczekiwanie zniknęła z mediów. Po 17 latach z przytupem jednak wraca na scenę.

  Wielkimi krokami zbliża się Top Of The Top Sopot Festival. To wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników muzycznych wrażeń, ale i dla artystów, którzy zaprezentują swoje umiejętności na scenie Opery Leśnej.

  Muzycy w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradzają, jak doszło do ich współpracy.

  Muzycy z zespołu Coldplay przygotowali dla fanów wyjątkową niespodziankę. Nagle rozbrzmiała polska piosenka.

  Co dolega słynnemu gitarzyście?

  Co spotkało artystkę na jednym z koncertów?

  Dawid Podsiadło to jeden z tych wokalistów, którego bilety na koncerty wyprzedają się z prędkością światła. Ostatnia trasa artysty cieszy się ogromną popularnością, a trybuny stadionów wypełnione są po brzegi. Podczas jednego z występów Dawid zaliczył małą wpadkę. Mimo wszystko oczarowana publika wybaczyła swojemu idolowi i bawiła się dalej. Co się wydarzyło?