piłkarz

  piłkarz

  We wczorajszym meczu Polska-Hiszpania nasza reprezentacja zremisowała 1:1. Niezwykle aktywnym zawodnikiem na boisku był piłkarz Kamil Glik. Aż 11 razy podejmował akcję we własnym polu karnym i skutecznie interweniował, gdy Hiszpanie byli przy piłce. Po bardzo udanym starciu na murawie na polskiego obrońcę czekała największa nagroda. Mógł zobaczyć swoje córki.

  Euro 2020 to nie tylko święto piłki nożnej, ale również moment, kiedy mamy okazję podziwiać przystojnych i wysportowanych futbolistów z całej Europy. Choć zawodnicy na murawie muszą mieć na sobie odpowiednie stroje ze swoimi numerami i nazwiskami, to już na profilach w mediach społecznościowych mogą sobie pozwolić na więcej swobody. Chętnie chwalą się wyrzeźbionymi sylwetkami, a fankom trudno oderwać od nich wzrok.

  19 czerwca polska reprezentacja zagra z Hiszpanią mecz w Euro 2020. Kibice już odliczają godziny do tego wydarzenia, to także ważny moment dla rodzin piłkarzy. Maja Mocydlarz, która prywatnie jest narzeczoną Bartosza Bereszyńskiego, opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej rodzinie przed tym ważnym dniem. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl WAG Euro 2020 zdradziła także, czym zajmuje się na co dzień.

  Euro 2020 nie zdążyło się na dobre rozpocząć, a już przeszło do historii. Napastnik duńskiej drużyny, Christian Eriksen, zasłabł na boisku i na oczach tysięcy kibiców rozpoczęła się walka o jego życie. Koledzy z zespołu otoczyli go murem, aby zapewnić minimum prywatności. Święto sportu zamieniło się w dyskusję - o granicach sportowego biznesu i możliwościach piłkarzy, których kibice traktują jak swoją własność.

  Grzegorz Krychowiak to jeden z tych piłkarzy, który interesuje kibiców nie tylko wtedy, kiedy gra na boisku. Dla wielu jest uosobieniem męskiej elegancji i kultury osobistej. Dużą wagę przykłada zresztą nie tylko do wyglądu, ale też do zdrowego trybu życia. Nam sportowiec odpowiedział na kilka pytań związanych z jego stylem, a także z karierą. I oczywiście - fryzurą, która podczas meczu Anglia-Polska nie pozostała niezauważona.

  Piłkarz to zawód bardzo ceniony, który może przynieść prestiż i wysokie dochody. Nad tym, jak zostać piłkarzem, zastanawiają się przede wszystkim młodzi chłopcy, zwykle uczniowie szkoły podstawowej, którzy obserwują swoich idoli na boisku. Sprawdź, jak to zrobić.