David Beckham

  Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów jest już po ślubie. 23-letni Brooklyn i jego narzeczona, Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak" w posiadłości na Florydzie. Jak przebiegało wielkie wydarzenie?

  Profil Davida Beckhama na Instagramie obserwuje ponad 71 milionów osób. To właśnie ten zasięg i możliwość jaką daje, aby dotrzeć z prawdą do świata otrzymała od piłkarza, w geście wsparcia dla Ukrainy Iryna - lekarka ratująca życie niemowląt pod obstrzałem rosyjskich bomb. Co pokazała lekarka i z czym zmagają się lekarze w kraju zajętym wojną?

  Półnagie zdjęcia rozgrzały cały świat.

  Beckhamowie doskonale wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Legendy Hollywood od lat żyją na świeczniku i chętnie pokazują swoje życie prywatne w sieci. Tym razem za sprawą Victorii, cały świat może zobaczyć pośladki jej męża. Widok półnagiego Davida to nie lada gratka dla fanów.

  Victoria Beckham opublikowała w mediach społecznościowych fotografię z najmłodszą pociechą - Harper. Ten uroczy kadr skradł serca internautów, gdyż, jak słusznie podkreślają zagraniczne media, projektantka rzadko sobie pozwala na tak naturalny look. Jej zdjęcia przeważnie są pozowane i starannie dobierane.

  Victoria i David Beckhamowie. Nie ma chyba drugiego tak zaskakującego małżeństwa, któremu nie dawano szans, a oni nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Po wielu burzach, plotkach o romansach i nieudanych inwestycjach, właśnie obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Razem.

  Nastoletni Romeo Beckham zadebiutował na okładce włoskiej edycji męskiego wydania magazynu "Vogue" i poruszył świat mody. Jedni zauważają jego niezwykłe podobieństwo do matki, inni wróżą mu wielką karierę. Jak wypadł?

  Victoria i David Beckhamowie nieczęsto zapraszali kamery do swojego życia. Stronili od medialnych skandali i przez lata w show-biznesie pilnie strzegli wizerunku całej swojej rodziny. Teraz na swoich zasadach pokażą swoje życie od kulis. Nadciąga film dokumentalny o jednej z najbardziej uwielbianych rodzin na świecie.

  Przez obecną sytuację w kraju, w tym roku zdecydowanie mniejsza, niż zazwyczaj, liczba polskich gwiazd obchodziła Halloween. Niektóre jednak zaskoczyły niezwykle oryginalnymi przebraniami, które pokazały w mediach społecznościowych. Również zagraniczni celebryci wykazali się kreatywnością. Zobaczcie najlepsze pomysły!

  Niespełna miesiąc temu Brooklyn Beckham, syn Victorii i Davida, ogłosił światu zaręczyny z Nicolą Peltz. Zagraniczne media spekulują, że zakochana para jest już po ślubie. Skąd to podejrzenie?

  Syn Davida i Victorii Beckham, Brooklyn, zaręczył się ze swoją dziewczyną. Przyszły pan młody potwierdził informację na swoim Instagramie. Wybranką 21-latka jest 4 lata starsza aktorka Nicola Peltz.

  Mija już 21 lat od dnia, kiedy David i Victoria Beckahmowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Stworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie i mogą się pochwalić dobrymi relacjami z brytyjską rodziną królewską. Doczekali się 4 dzieci. Oto jak wygląda historia ich związku.

  Shakira, Coldplay i Miley Cyrus są wśród światowych gwiazd muzyki i filmu, które wezmą udział w koncercie, mającym pomóc w walce z pandemią Covid-19. Celem tej inicjatywy jest zebranie miliardów dolarów na rzecz marginalizowanych społeczności. Sobotni koncert będzie transmitowany w sieci. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

  Co nowego słychać u brytyjskich gwiazd i członków rodziny królewskiej? Całkiem sporo, szczególnie, że obostrzenia i wszechobecny lockdown zaczynają się nieco luzować. O newsach z życia znanych i lubianych we wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN opowiedziała nasza korespondentka na Wyspach, Anna Senkara.

  Wydawałoby się, że były reprezentant Anglii w piłce nożnej David Beckham wiedzie wystawne życie. Tymczasem w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że razem z żoną Victorią oszczędzają każdy grosz. Czy te słowa potwierdzają się, kiedy patrzy się na profile pary w mediach społecznościowych?

  Guy Ritche tworzy film na temat króla Artura. Do jakiej roli zaangażował Davida Beckhama? Kto zagra samego Artura? A który polski reżyser postanowił stworzyć film historyczny?

  Tylko w tym tygodniu dotarły do nas dwie szokujące informacje na temat przemocy zastosowanej wobec dzieci. Pierwsza dotyczyła 4-letniej dziewczynki, która straciła życie w wyniku pobicia, a druga - 3-miesięcznego dziecka, na którego ciele również znaleziono ślady przemocy fizycznej. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psycholog sądową Teresę Gens, aby zapytać, kim są osoby, które posuwają się do tak okrutnych czynów. Dlaczego partner osoby, która dopuszcza się przemocy fizycznej nie reaguje, kiedy bite jest dziecko?

  Co czytają obecnie Brytyjczycy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Większość ich myśli krąży teraz wokół narodzin drugiego królewskiego dziecka. Czy prasie udało się ustalić datę narodzin? Będzie córka czy syn? Do czego zdolni są fani królewskiej pary? Czym jeszcze emocjonują się Brytyjczycy oprócz royal baby? Dlaczego chcą przyznać Davidowi Beckhamowi nagrodę ojca roku? Czym sobie na to zasłużył?

  Czyje dziecko znalazło się na okładce magazynu plotkarskiego Hello? Za co Brytyjczycy kochają parę książęcą - Williama i Kate? Czy Victoria i David Beckham marzą o kolejnym dziecku? Czy dzieciom Madonny podoba się wizerunek mamy? Jakim polskim filmem jest zachwycony Liam Neeson? O najświeższych plotkach ze świata rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anią Wendzikowską.

  Po co jedzie do Londynu i co wspólnego ma z Davidem Beckhamem? W studiu Dzień Dobry TVN, Joli i Robertowi opowiedział Michał Żebrowski.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska omówiła najświeższe wydarzenia w świecie show-biznesu. Jaki są blaski i cienie kariery Aleksandry Mikołajczyk i jak to się stało, że 7- miesięczna córka Victorii i Davida Beckhamów ma już swojego bloga o modzie? Czy aktor Jacek Poniedziałek jest na bezrobociu?

  Uczynni? Skryci? Hałaśliwi? Jacy są Victoria i David Beckham? O tym, jakimi są sąsiadami opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN Natalia Safran, Polka która mieszka w Hollywood obok Beckhamów. Kto jeszcze mieszka w jej sąsiedztwie?